Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Facebook - Zarabiaj Codziennie!!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Facebook - Zarabiaj Codziennie!!! (/Temat-Facebook-Zarabiaj-Codziennie-77743)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: Facebook - Zarabiaj Codziennie!!! - wonshim - 11-11-2013 08:40

Idzie mi co prawda bardzo średnio ale trzeba przyznać ze nie wkładałem w to za wiele czasu bo chwilowo go nie mam za wiele Smile... musnąłem tylko lekko temat, żeby sprawdzić czy faktycznie są fajne efekty...
Już cały temat pokazuje jak dobry jest ten poradnik więc sam wiele nie dodam...
Myślę, że jest to tak szczegółowo i prosto napisane, że każdy poradzi sobie bez problemu. Wszystko niemalże podane na tacy. Jednak tak jak wspomniałem i było mówione na początku przez autora poradnika musimy włożyć w to trochę czasu.
Jak dla mnie sposób rewelacyjny i nie mam tutaj żadnych wątpliwości, że jak tylko człowiek się przyłoży inwestycja zwróci się w moment czasu Smile
Z tym poradnikiem zarobi każdy, nawet jeśli nie miał nigdy wcześniej styczności z facebookiem.
Zdecydowanie polecam!

#edit:
Właśnie dostałem blokadę po zdjęciach... a aż miło się patrzyło jak to wszystko teraz już samo płynie... Smile szkoda... ale nie poddajemy się i jedziemy dalej...
chciałem najpierw spróbować tej metody więc wykorzystałem jakiś starter który kiedyś Plus mi przysłał pocztą... jak przyjdą nowe z allegro to ruszę dalej...
Smile
Nie mogę się doczekać aktualizacji Smile


RE: Facebook - Zarabiaj Codziennie!!! - dariusz08 - 11-11-2013 17:40

A czy są inne sposoby zarabiania np. bez starterów?


RE: Facebook - Zarabiaj Codziennie!!! - Szaman1644 - 11-11-2013 17:56

(11-11-2013 17:40)dariusz08 napisał(a):  A czy są inne sposoby zarabiania np. bez starterów?

Niestety ten poradnik potrzebuje starterów.


RE: Facebook - Zarabiaj Codziennie!!! - AkaBaka - 11-11-2013 20:03

Czyli lipa, bo mogą ci dać blokadę na fb i po koncie ...


Mógłbyś mi przybliżyć jakieś zarobki?


RE: Facebook - Zarabiaj Codziennie!!! - Szaman1644 - 11-11-2013 20:07

(11-11-2013 20:03)AkaBaka napisał(a):  Czyli lipa, bo mogą ci dać blokadę na fb i po koncie ...


Mógłbyś mi przybliżyć jakieś zarobki?

Aktualizacja właśnie została wydana, ponieważ były blokowane konta i tam starałem się wyjaśnić krok po kroku co robić, aby zapobiec blokowaniu kont Smile Sam na prawie 30 kont miałem zablokowanych 2 tylko, więc nie ma co się martwić. Co do zarobków to plasują się one około 20 zł na godzinę, więc wydaje mi się, że całkiem nieźle.


RE: Facebook - Zarabiaj Codziennie!!! - wonshim - 11-11-2013 20:26

Można już dostać aktualizację?


RE: Facebook - Zarabiaj Codziennie!!! - AkaBaka - 11-11-2013 20:51

20 zł na godzinę lepiej niż w pracy Jerk2

Ale przez tą godzinę zarabiamy tyle na jednym koncie czy na wielu? Bo łatwo policzyć ogarniająć np. 3 konta 60 zł Tongue


RE: Facebook - Zarabiaj Codziennie!!! - sajmoon - 11-11-2013 21:03

Poproszę o PW z danymi do przelewu. 2


RE: Facebook - Zarabiaj Codziennie!!! - Szaman1644 - 11-11-2013 21:06

Na 1 koncie. Można kilka tylko trzeba uważać na to blokowanie kont, wiec taka próbę trzeba byłoby zrobić, bo sam tego nie próbowałem. Up prześle jutro numer konta, bo dziś siedzę juz na iPadzie i mi sie nie chce.


RE: Facebook - Zarabiaj Codziennie!!! - Revoltan - 11-11-2013 21:09

szaman dalej czekam na aktualizacje Smile