Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bukmacherka - czyli jak zarobić nawet do 500 zł dziennie ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Bukmacherka - czyli jak zarobić nawet do 500 zł dziennie ! (/Temat-Bukmacherka-czyli-jak-zarobic-nawet-do-500-zl-dziennie-76063)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


RE: Bukmacherka - czyli jak zarobić nawet do 500 zł dziennie ! - mireck - 25-09-2013 15:02

Jednak jak się okazuje każda progresja w końcu prowadzi do przegranej Tongue
Ja chyba pozostanę przy singlach i dublach Wink


RE: Bukmacherka - czyli jak zarobić nawet do 500 zł dziennie ! - siwrus1231 - 25-09-2013 15:05

Nie koniecznie Big Grin Trzeba wiedzieć kiedy zakończyć i nie być łapczywym Big Grin


RE: Bukmacherka - czyli jak zarobić nawet do 500 zł dziennie ! - bellioss - 26-09-2013 16:47

Kupiłem poradnik wczoraj i uważam że szansę mam szybciej stracić te 200zł niż zarobić 1000zł. Chyba że weźmiemy odpowiednie mecze. Gdzie gracze będą wyrównani, a nie pierwszy lepszy.

Ja osobiście przez pewien czas obstawiałem kwarty w koszykówce. Raz na 20-30 meczy zdarza się że jedna drużyna wygrywa wszystkie kwarty. Najbezpieczniejszym sposobem jest obstawianie po połowie meczu i jeśli jedna z drużyn ma 2 wygrane.

Każda progresja jest dobra tylko trzeba wybierać odpowiednie mecze.


RE: Bukmacherka - czyli jak zarobić nawet do 500 zł dziennie ! - mireck - 26-09-2013 17:35

Prędzej czy później ta seria czarnych spotkań przyjdzie. Aczkolwiek procent szansy na wygraną można zwiększyć, choć nigdy to nie będzie 100%.


RE: Bukmacherka - czyli jak zarobić nawet do 500 zł dziennie ! - Damkofr - 26-09-2013 18:06

Ja przy wyrównanym meczu straciłem przy 8 progach . Gdzie nieraz na przewagi grali a takiego pecha miałem że szok.
Więc można przegrać nawet na super wyrównanym.


RE: Bukmacherka - czyli jak zarobić nawet do 500 zł dziennie ! - siwrus1231 - 26-09-2013 19:53

Wiadomo, gdyby nie można było przegrać to nikt by do roboty nie chodził po 8h jak wół za "marne" pieniądze Big Grin Aczkolwiek da się ugrać dużo hajsu...

Ja często miałem takiego pecha, że stawiałem tak jak w poradniku, a akurat trafiało się na odwrót... Taki pech, że po prostu niemożliwe. A gdybym zrobił na odwrót to w 3 min 10-20 zł Big Grin

Różnie to bywa. Sami widzieliście. Z budżetem 150 zł doszedłem do niecałych 700. Byłem chapczywy i przegrałem. Mogłem to wypłacić, to nie...


mireck
Myślę, że mylisz się. Czemu twierdzisz, że prędzej czy później przyjdzie? Myślę, że może nawet być tak, że z wkładem 100 zł można zarobić 5000 zł i to nawet nie przekraczając progu 32 zł.
To nawet nie zależy od szczęścia tylko niefartu Big Grin Jeśli ktoś stawia ciągle na faworyta to myślę, że jest małe prawdopodobieństwo przegranej. Ja niestety byłem chapczywy i nie stawiałem tylko na faworyta, a na obu. Może lepiej zarobić mniej, wolniej niż szybciej, więcej i z większym ryzykiem?

Polska-Bułgaria 2:0 w setach. Przegrali...
Kurs w 3 secie na Bułgarie to chyba z 30 zł był Tongue


RE: Bukmacherka - czyli jak zarobić nawet do 500 zł dziennie ! - diabloo07 - 28-09-2013 11:11

Nie wiem, czy ten poradnik się na tym opiera, ale moim zdaniem lepiej grać na zakład "Kolejny gem - Równowaga: Tak". Kurs się waha w okolicach 3-3.40, więc więcej progów progresji i przy dobrze dobranym spotkaniu nie powinno być zbyt wiele progów.


RE: Bukmacherka - czyli jak zarobić nawet do 500 zł dziennie ! - mireck - 29-09-2013 06:26

Wedlug prawdopodobienstwa nigdy nie bedzie 100% szans na wygrana. No i niefart to brak szczescia czyz nie? Bez niego za daleko nie zajdziemy w tej metodzie. Choc nie uwazam ze sie nie da bo sie da i sa duze szanse, mowie tylko ze kiedys moze nadejsc ta zla seria Tongue aczkolwiek w syumie moze to byc za 70 lat jak bedziemy mieli juz kupe hajsu i nas to nie ruszy Tongue


RE: Bukmacherka - czyli jak zarobić nawet do 500 zł dziennie ! - chladek317 - 29-09-2013 08:59

Mnie prawie nastała, gdybym nie zagrał 2 x 8zł (zawsze tak robie) nie miałbym już kasy na dalsza progresje, bo skonczylem na 64zł( a takto musiałbym juz 128, gdyby nie to 2x 8 :c )
Niestety ale można przegrać, sposób dobry, ale musisz liczyć sie z tym ze możesz szybko stracic tez ta kase. Tongue


RE: Bukmacherka - czyli jak zarobić nawet do 500 zł dziennie ! - Rhaegar - 29-09-2013 09:04

na tym właśnie polega progresja