Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy (/Temat-Goldentowns-Nowa-gra-przegladarkowa-z-wyplata-pieniedzy-76060)



RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - qpse2013 - 20-10-2013 14:04

(20-10-2013 12:18)ktoArek napisał(a):  Hej, co się stanie jak gracz mnie zaatakuje? zrabuje mi surkę, złoto bo za 20 h dotrze do mnie pewien agresor

Ja miałem atak na swoje miasto, ale go odparłem więc nie wiem na pewno co dziaje się gdy napastnik zwycięży (prawdopodobnie albo dodatkowe obciążenie na produkcje, albo część któregoś podatku już pobieranego będzie trafiać do napastnika).
Podpowiedź. Sprawdź siłę wojska z jaką atakuje napastnik i jeżeli masz trochę złota kup sobie w markecie odpowiednią ilość obrońców (potrzebują wolnych mieszkań podobnie jak workerzy) z łączną liczbą punktów obrony większą niż liczba punktów atakującego.

[Obrazek: 20_10-goldentowns.jpg]


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 20-10-2013 15:15

Podobno płaci się 10% podatku temu kto cię pokona ale za to ty możesz podbijać inne wioski i ktoś tobie będzie płacił 10% podatku Smile


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - ktoArek - 20-10-2013 16:05

Wielkie dzięki qpse201, też tak myślałem dlatego od rana działam w tym kierunku aby zrobić miejsce dla żołnierzy. Atakuje dwoma z łączną siłą 200 pkt macie jakieś sugestie kogo kupić? Ja myślę nad uniwersalnymi co mają po 100 ataku, obrony i szybkości.


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - qpse2013 - 20-10-2013 16:51

(20-10-2013 16:05)ktoArek napisał(a):  Wielkie dzięki qpse201, też tak myślałem dlatego od rana działam w tym kierunku aby zrobić miejsce dla żołnierzy. Atakuje dwoma z łączną siłą 200 pkt macie jakieś sugestie kogo kupić? Ja myślę nad uniwersalnymi co mają po 100 ataku, obrony i szybkości.

Wybierz najtańszych, bo w walce i tak zginą w ilości równej wojsk atakującego. Najważniejsze by mieli odpowiednią ilość punktów obrony


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - krystian2603 - 20-10-2013 20:21

poszlo z refa


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - kacpros - 20-10-2013 21:10

Panowie, a w co najlepiej inwestować inwestować gold? Refy, akcje miast, państw, udziały gry? POMOCY!!!


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Rafiks1992 - 20-10-2013 21:18

w pracownikow ktorzy nigdy nie umieraja, mam ich aktualnie juz 27 ;d


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - qpse2013 - 20-10-2013 21:23

(20-10-2013 21:18)Rafiks1992 napisał(a):  w pracownikow ktorzy nigdy nie umieraja, mam ich aktualnie juz 27 ;d

Rafiks1992 - pracownicy nie umierają tylko w budynkach które są na planszy w momencie startu. Dlatego tak istotne na początku gry jest rozbudowywanie istniejących budynków zamiast budowanie nowych. Robotnicy umieszczeni w innych budynkach żyją według formuły opartej o współczynnik happiness.


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - nokira - 20-10-2013 21:26

Ja inwestuję w energię ... Ciągle mi brakuje, ludzi mam pod dostakiem, mam wystarczające zadowolenie by było ok wszystkoWink


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - qpse2013 - 20-10-2013 21:28

(20-10-2013 21:10)kacpros napisał(a):  Panowie, a w co najlepiej inwestować inwestować gold? Refy, akcje miast, państw, udziały gry? POMOCY!!!

W chwili obecnej najlepszym sposobem wykorzystana golda jest inwestowanie we własne miasto ewentualnie zakup akcji dobrze prosperujących i dobrze rokujących miast. Akcje państw na ten moment i ilość grających raczej nie przynoszące szybkich profitów. Udziały gry moim zdaniem mocno przeszacowane. Natomiast jeżeli chodzi o refferali ciężko kupić coś porządnego za rozsądną ilość golda. Ale czasami można coś trafić.
Generalnie sam osobiście stosuje zasadę - obserwować i szukać okazji. Tyczy się to zarówno akcji miast jak i zakupu refferali.