Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mise Gagnante - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Mise Gagnante (/Temat-Mise-Gagnante-65172)



RE: Mise Gagnante - rasiak221 - 24-07-2013 20:16

(24-07-2013 19:09)bartex89 napisał(a):  super odpowiedzi na prawdę. zalozenie nowego konta nic nie daje.

Mistrzu - po pierwsze nikt Ci tutaj pomagać nie musi, każdy to robi z własnych chęci i z takim podejściem powinienem Ci teraz nie pomóc - trzeba mieć jakies obeznanie w temacie.
Dla mnie pewnym było to, że weźmiesz, zmienisz ip i usuniesz ciasteczka, a jeśli tego nie zrobiłeś to co się dziwisz? peace


RE: Mise Gagnante - Kabajana - 24-07-2013 22:30

Pytanie. Jak robicie oferty np na francuskim IP to czy robicie tylko oferty za 200MG + czy robicie te tańsze ?


RE: Mise Gagnante - rasiak221 - 24-07-2013 22:40

równiez tańsze, trzeba znaleźć swoje oferty, na US jest sporo fajnych.
Maju, a ja mam do Ciebie pytanie - czy jest możliwość odblokowania Token Adsa? są tam świetnie punktowane oferty a za każdym razem gdy próbuje coś zrobić jest -
This location is blocked.

The use of proxy servers is strictly prohibited on TokenAds.

If you feel you got to this page by mistake please contact us at [email protected].

In your email, please include your IP address.
Thank You!

z góry dzięki!Smile


RE: Mise Gagnante - Evid3nce - 24-07-2013 22:42

W ile dochodzą wypłaty?

Wysłane z mojego ST21i za pomocą Tapatalk 4


RE: Mise Gagnante - rasiak221 - 24-07-2013 22:44

(24-07-2013 22:42)Evid3nce napisał(a):  W ile dochodzą wypłaty?

Wysłane z mojego ST21i za pomocą Tapatalk 4

przeważnie do 24h. jeśli dziś zlecisz jutro powinienieś mieć ją na koncie Wink


RE: Mise Gagnante - Majka - 25-07-2013 14:21

(24-07-2013 22:40)rasiak221 napisał(a):  równiez tańsze, trzeba znaleźć swoje oferty, na US jest sporo fajnych.
Maju, a ja mam do Ciebie pytanie - czy jest możliwość odblokowania Token Adsa? są tam świetnie punktowane oferty a za każdym razem gdy próbuje coś zrobić jest -
This location is blocked.

The use of proxy servers is strictly prohibited on TokenAds.

If you feel you got to this page by mistake please contact us at [email protected].

In your email, please include your IP address.
Thank You!

z góry dzięki!Smile

Wiesz co; pomogłabym ale tak samo nie wiem. Nie zarabiam na tokenads i matomy. Z tego co mi się usłyszło to ciężko blokadę tokena wyelimonować na naszych vpnach. Myślę, że czyste IP jedynie pomoże. Wydaje mi się, że nie ma sposobu.

(24-07-2013 22:44)rasiak221 napisał(a):  
(24-07-2013 22:42)Evid3nce napisał(a):  W ile dochodzą wypłaty?

Wysłane z mojego ST21i za pomocą Tapatalk 4

przeważnie do 24h. jeśli dziś zlecisz jutro powinienieś mieć ją na koncie Wink

3-4 razy w tygodniu wypłacają. Ostatnie wypłaty były wczoraj jednak tylko na paypal.


RE: Mise Gagnante - rasiak221 - 25-07-2013 18:16

właśnie jak widzę te oferty z TokenAdsa to aż ślinka leci Big Grin
nic, pokombinuje, bo tak czy tak, wpadają już grube sumki Wink


RE: Mise Gagnante - Dennisek78 - 25-07-2013 18:30

Co do tokenads potrzebujecie dedykowanego IP, jeśli naprawde to by się opłacało to może byście coś zarobili, no ale dedykowane to znaczy tylko 1 IP więc nie wiadomo czy jeśli byście zrobili na 1 IP oferty to czy na tym samym IP na innym koncie mielibyście te same oferty.

Dedykowane = nikt nie ma, nie jest uznawane za proxy (nie będzię) jest to tylko 1 IP na 1 kraj nie więcej. koszt do usa około 8-12$ będziecie mieć oferty wszystkie jakie sa dla usa z każdej sieci matomy/SSA itd. bo to IP na pewno nie było używane nigdy do takich celów, z HMA to wiadomo większe grono korzysta z 1IP i szanse że dostaniecie IP które nie zostało "przeżute" kilka razy jest nikła przez co nie widzicie wszystkich ofert.


RE: Mise Gagnante - rasiak221 - 26-07-2013 09:21

a ma ktoś pojęcia jak bana na matomach ominąć? bo kurcze dostałem, nie wiem skąd i trochę biede klepie puki nie minie Wink


RE: Mise Gagnante - Lunatic - 26-07-2013 13:05

Majka wiesz może z jakich dni były wypłaty, bo ja zleciłem 23 i nie mam :/