Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
UInvest - Inwestowanie w realny biznes - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: HYIP (/Forum-HYIP-348)
+--- Wątek: UInvest - Inwestowanie w realny biznes (/Temat-UInvest-Inwestowanie-w-realny-biznes-51703)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


RE: UInvest - Inwestowanie w realny biznes - Arrekin - 08-07-2013 11:03

póki co nie ma weryfikacji, nie nie wiadomo czy to się nie zmieni za jakiś czas.

Co do wybierania pieniedzy trzeba czekać na jakąś dobrą ofertę bo pojawiają się one co jakiś czas, ewentualnie wybrać przelew bankowy.

Dużo ludzi czeka na uruchomienie Upay które ma wystartować gdzieś początkiem września chyba,


RE: UInvest - Inwestowanie w realny biznes - Dzimi - 14-07-2013 21:09

Siema !
Wytłumaczył by mi ktoś jak działa to Get Funded 300$

Cytat:Basic terms
1. A credit of $300 is given for trading at Smart Exchange for a 30-day period.
2. If funds are not used within 72 hours – money will be returned automatically.
3. Shares, which were bought and not sold within a 3-day period, are subject to automatic realization.
4. The share selling price is limited by the share bying price when trading at Smart Exchange with funds taken from UFund: a share can be sold at the price higher than it has been bought.
5. By the end of a loan term unsold shares are subject to automatic realization, the funds are subject to automatic return, where 50% of your profit will be added to your account and the rest of the money will be paid to creditors as a commission.

Wytłumaczy mi to ktoś : ? Big Grin


RE: UInvest - Inwestowanie w realny biznes - SweetSensi - 15-07-2013 19:43

ja też nie mogę wziąć 300 $ Sad


RE: UInvest - Inwestowanie w realny biznes - Arrekin - 17-07-2013 07:57

To jest tylko dla nowych kont i jest limitowana pula, więc trzeba się załapać.


RE: UInvest - Inwestowanie w realny biznes - kicek234 - 17-07-2013 20:13

Tak masz racje tylko co sie teraz rejestrują


RE: UInvest - Inwestowanie w realny biznes - marmal - 17-07-2013 23:49

Ja tym razem trochę pokrytykuję Uinvest. Do niedawna uważałem to za świetny program z perspektywami. Teraz mam jednak mieszane uczucia.
Wszystko się zaczęło, gdy LR się skończyło. Wpłaty i wypłaty szły poprzez LR do Uinvest. Otóż teraz żeby wypłacić jakieś pieniądze należy to zrobić poprzez pośrednika, tzw. FP.
Dla Uinvest jest to znacznie wygodniejsze a ich udział w w samym procesie transferu pieniędzy jest znikomy, czyli umywają ręcę poniekąd.
Dwa główne problemy to: ograniczona ilość pieniędzy jaką dysponują i marża jaką sobie narzucają.

Żeby nie być gołosłownym odniosę się do konkretnego przykładu:
Załóżmy, że chcę wypłacić 5000$ na STP. Na dzien dzisiejszy jest to praktycznie niemozliwe. Dlaczego? Maksymalna kwota jaką dysponują wszyscy FP dla STP to jest niewiele ponad 3000$.
Jednak to nie jest koniec nieprzyjemnych wiadomości.
Ażeby wypłacić nawet 3000$ będę musiał udać się do wielu FP, bo jedna osoba nie ma tych 3000$. Są za to dwie osoby, które mają po 1000$ dostępne, ale najciekawsza jest to, że pierwsza ma prowizję 60% a druga 65%.
Oznacza, to tylko tyle, że wypłata 1000$ będzie mnie kosztować 650$.

Wspominałem o jeszcze innym drobnym szczególe - FP nie zawsze są dostepni i chcą dokonywać transakcji?

Ja od kilku dni czekam aż jeden FP nawiąże ze mna dialog, a chciałem tylko wypłacić 20$ na moneybookers. Widziałem, go jak był online, zagadałem do niego czacie, ale zero odzewu.


Nie wiem czy dostrzegacie to potencjalne niebezpieczeństwo, które ja widzę. Może się zdarzyć tak, że będziemy zarabiać ogromne pieniądze z Uinvest, ale nigdy ich nie wypłacimy, bo nasi pośrednicy nie bedą mieli środków, albo zedrą z nas skórę, bo przecież nic nie stoi na przeszkodzie, żeby się zmówić między sobą i ustalić jaką "fajną" prowizję, a przecież i tak musimy jakoś wypłacić nasze pieniądze...

Osobiście wolałbym gdyby nie było żadnych FP, a Uinvest niech nawet bierze sobie 20% prowizji z moich dywidend, ale niech wysyłają pieniądze bezpośrednio do mojego procesora/banku.

Jeżeli się mylę (chciałbym się mylić), to proszę wyprowadźcie mnie z błędu.
Pozdrawiam i zachęcam do dyskusji.


RE: UInvest - Inwestowanie w realny biznes - marcel_kk - 18-07-2013 05:47

@marmal, najwyraźniej zaczyna się tam dziać tak jak w innych piramidach:
więcej użytkowników zaczyna wypłacać niż maja chętnych do wpłacania,
a to oznacza początek końca...


RE: UInvest - Inwestowanie w realny biznes - SweetSensi - 18-07-2013 07:57

A szkoda Tongue


RE: UInvest - Inwestowanie w realny biznes - Stalmer - 18-07-2013 08:30

Czemu jak chce kupić akcje za te pożyczone pieniądze to wyskakuje mi takie coś ?
http://scr.hu/16lx/83rdo


RE: UInvest - Inwestowanie w realny biznes - Arrekin - 18-07-2013 10:03

(18-07-2013 05:47)marcel_kk napisał(a):  @marmal, najwyraźniej zaczyna się tam dziać tak jak w innych piramidach:
więcej użytkowników zaczyna wypłacać niż maja chętnych do wpłacania,
a to oznacza początek końca...

Ten schemat dotyczy sytuacji gdy pieniądze z wypłat pochodzą z tych z wpłat, jeśli uinvest faktycznie otrzymuje pieniądze z tych wszystkich biznesów to zapaśc nam nie grozi.

Co do FP to wszystko zaczęło się źle układać gdy część osób została oszukana, pieniadze które otrzymały( np MB czy PP ) okazały sie byc z kradzionych kont i wszystkie konta powiązane z transakcjami były banowane( ludzie potracili nawet po kilka tysięcy $ a oszust zmywał się z ładnie wypranymi pieniedzmi ).

Uinvest ma podpisać umowy z kilkoma firmami partnerskimi by dokonywać bezpośrednich wypłat na konta bankowe, ale jak to będzie zobaczymy.
Póki co jeszcze nie ma co panikować, ale osobom zastanawiającym się nad wejściem zalecam wstrzymanie sie do czasu rozwinięcia sytuacji.