Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Zarabianie przez stronę Dogry.pl (/Temat-Zarabianie-przez-strone-Dogry-pl-134825)



RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Fsociety - 30-06-2016 10:54

Kurcze pierwszy kod przyszedł po godzinie, a na drugi czekam od wczoraj i stale w stanie "w realizacji" Sad
Gdyby wypłaty nagród były instant to wydaje mi się, że więcej osób, było by chętnych na korzystanie z ich strony ( nie licząc nas cebulaków co kombinują Big Grin ), ale to tylko moje skromne zdanie Smile


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - toomysai - 30-06-2016 11:04

Ja dalej czekam na pierwszy kod, od wczoraj od godziny 19 Tongue Tak naprawdę mają na to czas do 2 dni roboczych więc dzisiaj albo jeszcze jutro.


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Xanthi - 30-06-2016 11:43

A ja nadal nie wiem co wybrać Big Grin 13532 pkt Tongue Kusi Diablo 3, ale po zakupach na Steamie jest w co grać xD


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - gasdx - 30-06-2016 11:48

Gdzie przychodzą kody? Jak można sprawdzić czy przyszły? Jakiś komunikat na stronie będzie? Chodzi mi o te co zamówiłem.


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Fsociety - 30-06-2016 11:48

Weź sobie gift cardy Steam a potem będziesz miał czas, by się namyśleć na co je wydać Big Grin
Ja też niestety czekam Toomysai od 19 Sad

Będzie przy zamówieniu pisać "zrealizowane" i wtedy wchodzisz w szczegóły zamówienia i tam będzie na Ciebie czekał kod Wink


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Xanthi - 30-06-2016 12:05

(30-06-2016 11:48)Fsociety napisał(a):  Weź sobie gift cardy Steam a potem będziesz miał czas, by się namyśleć na co je wydać Big Grin
Ja też niestety czekam Toomysai od 19 Sad

Będzie przy zamówieniu pisać "zrealizowane" i wtedy wchodzisz w szczegóły zamówienia i tam będzie na Ciebie czekał kod Wink


Haha myślałem o tym Big Grin Ale jak wezmę, to znając życie zaraz coś kupię xD A tyle tytułów już do ogrania w kolejce że nie wiem za co się zabrać xD

Tak przy okazji, to nie wysyłajcie mi na PW ofert nabicia pkt za kasę, bo i tak nie będę nikomu nabijał Smile A oferta 20 zł za nabicie 10k pkt to już naprawdę szczyt szczytów 4Xpokerface


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Fsociety - 30-06-2016 12:11

Hahaha serio dają Ci takie propozycje? Masakra Big Grin


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Driver494 - 30-06-2016 12:20

Myslicie, że vps 2x2,5 GHZ 3GB RAM dzwignie te 14 kart czy lepiej zainwestować w coś droższego?


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Fsociety - 30-06-2016 12:21

Może ale nie musi. Może Ci mulić, ale nie oznacza, że nie będzie prawidłowo działać.
Myśle, że warto spróbować Wink


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Xanthi - 30-06-2016 12:27

(30-06-2016 12:11)Fsociety napisał(a):  Hahaha serio dają Ci takie propozycje? Masakra Big Grin


Niestety wczoraj się trafił taki przypadek Big Grin facepalm