Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziewczyna mnie rzuciła bo jestem biedny, teraz zarobie miliony.. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziewczyna mnie rzuciła bo jestem biedny, teraz zarobie miliony.. (/Temat-Dziewczyna-mnie-rzucila-bo-jestem-biedny-teraz-zarobie-miliony-123824)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25


RE: Dziewczyna mnie rzuciła bo jestem biedny, teraz zarobie miliony.. - kernst - 09-05-2016 19:32

Mógłbyś dołączyć do M2M, zrobić stronę pod produkty bankowe i zarobić trochę, jedyna inwestycja to w hosting domenę i ew. promocję, a przede wszystkim w czas.

Ja jestem takim leniem że nad stroną pracuję od stycznia... Nie wiem czemu, programy które płacą człowiek olewa by szukać innych..


RE: Dziewczyna mnie rzuciła bo jestem biedny, teraz zarobie miliony.. - Michał11118 - 09-05-2016 19:49

I problem się rodzi się z promocją, do której nigdy nie miałem smykałki ani werwy(co widać po moim blogu).
Jednak może spróbuję coś wymodzić po maturach, jak coś to zgłoszę się do Ciebie ;P
Szukasz łatwiejszego zarobku Wink


RE: Dziewczyna mnie rzuciła bo jestem biedny, teraz zarobie miliony.. - kernst - 09-05-2016 19:59

promocja to FP na FB, postowanie na różnych blogach, płatne reklamy, odpowiednie SEO. To nie program gdzie łapiesz partnerów do inwestycji, a klientów którzy szukają danego produktu.

Zapraszam, pokieruję Cię jak zacząć, moi znajomi np. zarabiają na tych programach po 6-8 tys. / miesięcznie.. Konkurencja duża, ale sprytny zawsze sobie poradzi Smile


RE: Dziewczyna mnie rzuciła bo jestem biedny, teraz zarobie miliony.. - kacper7 - 10-05-2016 09:02

Tutaj jestes non stop, a mi odpisujesz raz na 3 dni, moze w koncu zaczniesz sie ze mna rozliczac??


RE: Dziewczyna mnie rzuciła bo jestem biedny, teraz zarobie miliony.. - kernst - 11-05-2016 10:31

Dla osób, które lubią hazard i obstawianie.
Na start otrzymacie darmowe 10 Euro!
Nie potrzeba robić żadnego depozytu.
Rejestrujesz się i zgarniasz bonus. Jak wygrasz to jest Twój Smile

http://banners.spiffxaffiliates.com/redirect.aspx?pid=2259&bid=1516

Informacje od admina TWS:

Za kilka dni startuje nowa paczka reklamowa
- Adpack - 3$ (130% ROI)
- Dzienne naliczenia do 6%.
- Re-inwestycja 40%.
- Paczki można zakupić tylko z Cash Balance.
- Naliczenia będą zależne od sprzedaży.
- Pojawiły się nowe banery reklamowe

Co ciekawe zapisałem się do projektu MAS, wpłaciłem 5$ i tak sobie leżało, dziś patrzę a tam 14.4$ extra z ich losowego skryptu, miła niespodzianka Smile

Warto wrzucić te kilka dolarów i dostawać bonusy do końca czasu trwania projektu.
http://myadstory.com/ref/2545


RE: Dziewczyna mnie rzuciła bo jestem biedny, teraz zarobie miliony.. - Michał11118 - 11-05-2016 22:53

Czyżby APP padło?
Zarejestrowałem się na tym buku, ale dziwny jest...


RE: Dziewczyna mnie rzuciła bo jestem biedny, teraz zarobie miliony.. - kernst - 12-05-2016 10:25

W tym buku sam ustawiasz stawkę i typ i czekasz aż ktoś podejmie wyzwanie.

Np. Jest mecz Polska Szwecja Ty stawiasz że wygra Polska kurs 2:1 i wchodzisz za 10 euro, teraz ktoś musi zaakceptować i postawić przeciwnie, ze wygra Szwecja za 20 euro. Jeżeli nikt nie zgodzi się na Twoje warunki to kasa wraca na konto


RE: Dziewczyna mnie rzuciła bo jestem biedny, teraz zarobie miliony.. - kernst - 13-05-2016 17:54

paczki za 3$ w TWS już są dostępne, naliczenia 6% dziennie mam nadzieję że z 2 tyg się utrzymają Big Grin


RE: Dziewczyna mnie rzuciła bo jestem biedny, teraz zarobie miliony.. - kernst - 13-05-2016 22:29

Traffichubb informacje!

- Środki na Payza zostały odblokowane
- Naliczenia niebawem wrócą do normy jak tylko reszta nieautoryzowanych transakcji zostanie wyjaśniona
- Wkrótce pojawi się kolejna promocja


RE: Dziewczyna mnie rzuciła bo jestem biedny, teraz zarobie miliony.. - kernst - 15-05-2016 22:27

Informacja od admina TWS

W skrypcie działało podrzędne "zadanie" które powodowało przeciążenia i problemy ze stroną. Technicy nad tym pracują, chwilowo zarobki są wyłączone. Jak tylko usuną problem, wszystko zostanie zrekompensowane.