Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie (/Temat-Multiclicker-2-Zarabiaj-ponad-1-na-dzien-Tylko-kilka-minut-dziennie-119233)



RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Criss323 - 15-09-2015 14:49

Spokojnie. Mi na przykład na 10 kupionych narazie 7 jest aktywnych. Ale nie klikaj co sezon. Mi np. na początku sezonu klikają 2-3 osoby a później przez cały sezon nic.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - mlodyyoker - 15-09-2015 15:40

Mam nadzieję, że kodziki dziś będą Tongue


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Tomciu - 15-09-2015 16:48

Nie tylko Ty Smile


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - WhySoRaped - 15-09-2015 18:57

Przepraszam wszystkich za 2 dni nieobecności ale nieoczekiwany wyjazd mnie spotkał i nie miałem nawet dostępu do internetu. Zaraz się biorę za wszystkie PW! Smile


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - WhySoRaped - 15-09-2015 20:18

Do osób, które wysłały mi listę stron bez swoich nicków i emaili:

Podeślijcie mi listę stron + nicki + emaile.

Do osób, które wysłały mi listę stron i chcą się rejestrować po podaniu kluczy:

Jak się porejestrujecie to podeślijcie listę stron + nicki + emaile, bo miałem już kilku klientów, którym narobiłem klucze na darmo i do tej pory się nawet nie porejestrowali Smile

Co do kontaktu ze mną oprócz forum:

Nie używam gg, whatsapp i innych takich rzeczy więc pozostaje tylko facebook.

https://www.facebook.com/patryk.poprawski.77


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Tomciu - 15-09-2015 20:49

Od Was też chce z trafficmosnon ciągle captcha co każdą reklamę?


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - WhySoRaped - 15-09-2015 21:21

(15-09-2015 20:49)Tomciu napisał(a):  Od Was też chce z trafficmosnon ciągle captcha co każdą reklamę?
Captche trzeba wpisywać za każdego platnego klika. Zwykłe surfowanie nie wymaga wpisywania captchy.

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - mlodyyoker - 15-09-2015 22:50

Trochę mnie przytłacza ilość, mam wszystkie buxy z pierwszego posta, trzeba to jakoś pogrupowac... dziś przyszła wypłata z dwóch, zawsze coś tam do przodu!


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - WhySoRaped - 15-09-2015 22:52

(15-09-2015 22:50)mlodyyoker napisał(a):  Trochę mnie przytłacza ilość, mam wszystkie buxy z pierwszego posta, trzeba to jakoś pogrupowac... dziś przyszła wypłata z dwóch, zawsze coś tam do przodu!
Ja mam po swojemu pogrupowane. Odpalam 3 multiclickery. W jednym mam strony, w które inwestuje. W drugim strony, z których wypłacam ale nie inwestuje w nie. W trzecim strony, z których nie wypłaciłem jeszcze nic i dopiero je sprawdzam Smile

Podrzuć mi dowody wypłat na emaila Smile

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - mlodyyoker - 15-09-2015 22:54

Mógłbyś podrzucić ss pluginow z tych 3 na pm? Wszystkie buxy mają twoje reffy, więc myślę, że jakiś tam profit zawsze ci więcej wpadnie Smile

Dowody mogę podrzucić, grosze, ale przynajmniej wypłacone, jednak jutro, jestem na telefonie