Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Astrocash.org - Wasze Zarobki AC! [Dzienne, Miesięczne, Alltime'owe] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: AstroCash (/Forum-AstroCash-338)
+---- Wątek: Astrocash.org - Wasze Zarobki AC! [Dzienne, Miesięczne, Alltime'owe] (/Temat-Astrocash-org-Wasze-Zarobki-AC-Dzienne-Miesieczne-Alltime-owe-64258)



RE: Astrocash.org - Wasze Zarobki AC! [Dzienne, Miesięczne, Alltime'owe] - AstroCash.org - 22-02-2016 17:03

Top 3 z tego miesiąca Smile Nowy mirror się spisuje Smile

[Obrazek: x4st2TW.png]

Zapraszamy do rejestracji

http://Astrocash.org


RE: Astrocash.org - Wasze Zarobki AC! [Dzienne, Miesięczne, Alltime'owe] - Qwik - 22-02-2016 17:20

Wysłaliście kubek Fudalowi?


RE: Astrocash.org - Wasze Zarobki AC! [Dzienne, Miesięczne, Alltime'owe] - comanche - 22-02-2016 19:21

Nowy mirror ok jestSmile Do końca poprawcie oferty i będzie bombaWink


RE: Astrocash.org - Wasze Zarobki AC! [Dzienne, Miesięczne, Alltime'owe] - Brzeziu - 27-02-2016 09:43

Mój cel 50$ w tym miesiącu Smile

[Obrazek: zarobki.jpg]

Co do pobrań, często wpadają po 0,09$ albo 0,16$, jeszcze miesiąc temu tego nie było. Jak to się odnosi do całości? Czy widać poprawę w zarobkach użytkowników?


RE: Astrocash.org - Wasze Zarobki AC! [Dzienne, Miesięczne, Alltime'owe] - comanche - 27-02-2016 11:04

USA od wczoraj wchodzi w przedziale 1,60$ - 2,20$ tak że poprawa jest, UK często od 0,50$ - 1,60$ czyli też lepiej. Jednak ilość pobrań drastycznie spadła od dwóch dni a ruch mam ten sam. Wczoraj miałem spadek konwersji dziennej z 4% do 0,90%, dzisiaj też nie wygląda to zbyt kolorowo:/


RE: Astrocash.org - Wasze Zarobki AC! [Dzienne, Miesięczne, Alltime'owe] - Brzeziu - 27-02-2016 18:34

Mam podobnie, ilość pobrań znacznie spadła.


RE: Astrocash.org - Wasze Zarobki AC! [Dzienne, Miesięczne, Alltime'owe] - AstroCash.org - 28-02-2016 23:58

Spokojnie, sytuacja normalna, że reklamodawcy lubią sobie na koniec miesiąca poprawić budżet, niestety niewiele tutaj możemy zrobić (oprócz nie wysyłania im Waszego ruchu co jest "czymś"). Sytuacja u Was jest chwilowa, zmieni się.


RE: Astrocash.org - Wasze Zarobki AC! [Dzienne, Miesięczne, Alltime'owe] - palma111 - 29-02-2016 16:28

Ciekawa stronka, chyba czas na rejestracje :>


RE: Astrocash.org - Wasze Zarobki AC! [Dzienne, Miesięczne, Alltime'owe] - Waldes93 - 29-02-2016 16:33

Jestem od 3 dni. 12$ jak narazie Smile


RE: Astrocash.org - Wasze Zarobki AC! [Dzienne, Miesięczne, Alltime'owe] - Brzeziu - 03-03-2016 08:14

Budzę się i zaraz lepiej się wstaje. Niby mało, ale po ostatnich pobraniach za śmieszne stawki, jest to miła odmiana Smile


[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]