Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MXRevShare.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MXRevShare.com (/Temat-MXRevShare-com-122142)



RE: MXRevShare.com - full2000 - 14-08-2016 15:19

(14-08-2016 11:34)rafi213 napisał(a):  
(13-08-2016 22:33)oalan1 napisał(a):  Witam was, mam konto na tym programie i jedną paczkę. Może będę w stanie zainwestować tu większe pieniądze i dlatego przyszedłem z zapytaniem ile ten program według was ekspertów którzy już robią w tym od lat może jeszcze potrzymać, oraz jakie są inne dobre i pewne (teraz)

Na tą chwilę to pewne są 2 rev share - MX i FutureAdPro. Jeśli wejdziesz w najbliższych dniach to można powiedzieć z bardzo dużym prawdopodobieństwem że zarobisz, ale jak pisali poprzednicy gwarancji nikt ci nie da i każdy z nas musiał na początku choć trochę zaryzykować.
Bez ryzyka to polecam lokatę w banku na 2% w skali roku Smile

Muszę się z tym nie zgodzić. Żaden revshare nie jest pewny (nie ma znaczenia czy to będzie future czy mx). Tak samo lokata w banku - jak każda inwestycja, niesie za sobą ryzyko Smile

Nie ma i nigdy nie było czegoś takiego jak pewna inwestycja. Inwestycja to inwestycja i potrzebna jest pełna świadomość realnego ryzyka utraty pieniędzy, pozdrawiam Smile


RE: MXRevShare.com - todek78 - 14-08-2016 16:39

Dokładnie tak Smile Nie ma PEWNYCH programów. Nie ma też NAJLEPSZYCH. Oprócz Mx i FAP jest jeszcze kilka, które mają podobne plany marketingowe, zabezpieczenia, dodatkowe dochody, nawet większe. Jednak każdy ma swoje najlepsze programy, ale to że one są najlepsze dla kogoś nie oznacza, że to one są najlepsze. Jak nie spróbowaliśmy czegoś nie mówmy, że jest gorsze od mojego Wink
Uważajmy na słowa, na to co mówimy, bo wystarczy aby ktoś powiedział 'PEWNY' i będą podstawy do hejtu w kierunku wszystkich Wink
Mx w tej chwili z kilku względów wygląda najkorzystniej, bo każdy, dosłownie każdy, może zacząć tu zarabiać, w innych programach Cu, którzy mają kasę na start albo Ci, którzy zarabiają na prowizjach, jednak myślę, że każdy, kto rzetelnie chce przedstawić sprawę, powie, że MX na start jest najlepszy Wink

Czekamy na wizytę Jamesa w Polsce i kolejne dobre wieści Smile


RE: MXRevShare.com - mateusz2045 - 14-08-2016 16:56

Mam pytanie, chcę zakupić swoją pierwszą paczkę leczy wywala błąd, że mam uzupełnić jakąś stronę internetową czy baner? Co jak nie mam żadnej strony


RE: MXRevShare.com - MisieQ88 - 14-08-2016 17:00

(14-08-2016 11:29)Jumpres napisał(a):  Ekspertem nie jestem,ale moje odczucia są chwiejne,wiem że program nie upadnie,ale jeśli zrobią jakąś weryfikacje dowodu osobistego wtedy wiele osób odejdzie,żeby nie dawać swoich danych do internetu. Osobiście dziś wypłaciłem tyle pieniędzy,żeby móc powiedzieć że zarobiłem na serwisie a reszta mi pracuje Wink Jeśli nie obawiasz się weryfikacji sądzę że inwestycja jest dobrym pomysłem

Hahahaha no teraz to przegiąłeś z tą weryfikacją. W dzisiejszych czasach wszystkie kasyna/buki/pokerroomy wymagają przed wypłatą weryfikacji nie tylko dowodem osobistym, ale również potwierdzeniem adresu, a czasami jeszcze potwierdzeniem metody płatności. Nawet Payza po przekroczeniu kwoty wpłat/wypłat prosi o weryfikację. Więc dlaczego stąd ludzie mieliby odejść jak by było weryfikacja?? No chyba tylko dlatego, że zarabiają tu dzieciaczki mające po kilkanaście 14-17 lat, to wtedy te dzieciaczki odejdą. Ale czy będę po nich płakał, nie bardzo, wchodząc do programu mam świadomość tego, że jest on dla dorosłych i że prędzej czy później będę musiał się zweryfikować. Proste i logiczne Smile

Pozdrawiam


RE: MXRevShare.com - Fox90 - 14-08-2016 17:13

(14-08-2016 16:56)mateusz2045 napisał(a):  Mam pytanie, chcę zakupić swoją pierwszą paczkę leczy wywala błąd, że mam uzupełnić jakąś stronę internetową czy baner? Co jak nie mam żadnej strony
Musisz coś reklamować w MX Smile To program reklamowy, dodaj reklamę jakiegoś innego programu albo swojego bloga, albo jakiegoś programu partnerskiego, cokolwiek Smile


RE: MXRevShare.com - mateusz2045 - 14-08-2016 17:37

Czyli mam wkleić link, nwm do future ad pro np?


MXRevShare.com - tomek019 - 14-08-2016 17:38

(14-08-2016 17:37)mateusz2045 napisał(a):  Czyli mam wkleić link, nwm do future ad pro np?


Tak Smile mam na YT na kanale film gdzie pokazuje jak to zrobić .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: MXRevShare.com - Finger - 14-08-2016 17:56

Sam się zastanawiam czy nie przywalić w mxr. coś konkretniejszego bo program tak naprawdę w chwili obecnej ma największa zwyżkę! Ale to tylko moja opinia, kto nie ryzykuje ten nie pije szampana Wink


MXRevShare.com - tomek019 - 14-08-2016 18:22

Program jeszcze nie osiagnął swojego maxa wg mnie wiec chwila jest dobra ale każdy ma inna opinie Smile


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: MXRevShare.com - Fallriv - 14-08-2016 19:28

Jak to teraz promować Wink? Skoro nie można powiedzieć, że inwestujemy w udziały - jak to zatem nazwać żeby przeciętny Kowalski zrozumiał?

Bo to trochę teraz nielogiczne, kupujesz pakiety reklamowe i... skąd te 2,5% dziennie zwrotu? Z jakiej paki firma mi płaci 10% dodatkowo co wydałem na reklamę u nich?

Na logikę teraz to ciężko wytłumaczyć, my wiemy jak to działa, ale przeciętny bywalec internetu nie za bardzo Wink Prościej było to porównać do zakupu udziałów.