Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-59893)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 20-12-2012 10:23

Wpłaciłem 10€ które miało iść na przepicie. Idzie mi coraz lepiej z wyrzeczeniami Lol
Czas kupić maszyny i uruchomić firmy. Odnośnie maszyn, miszaaa jest sprawa Jerk


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 20-12-2012 11:37

(20-12-2012 10:23)kleomenes napisał(a):  Wpłaciłem 10€ które miało iść na przepicie. Idzie mi coraz lepiej z wyrzeczeniami Lol
Czas kupić maszyny i uruchomić firmy. Odnośnie maszyn, miszaaa jest sprawa Jerk

kleo wraca do gry Smile
misza pewnie w weekend dopiero coś zdziała bo dzisiaj do pl miał wyruszać na święta Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 20-12-2012 15:46

dzisiaj jeszcze jestem. jade jutro za samego rana. ok 14 powinienem byc w domu impreza


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 20-12-2012 23:38

a dokumentacji jak nie bylo tak nie ma. nie ladnie ze strony administracji ze wprowadzaja nowy modol a nie poskromia sie o napisanie krotkiego info :/


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 20-12-2012 23:41

Parties module is live now. will be back with documentation also

Jakże pokrzepiające zdanie Big Grin Myślałem że najpierw się przygotowuje projekt, założenia itp a potem się to wprowadza. No cóż, w Rumunii mają inny system chyba albo ja źle myślę.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 20-12-2012 23:44

(20-12-2012 23:41)kleomenes napisał(a):  Parties module is live now. will be back with documentation also

Jakże pokrzepiające zdanie Big Grin Myślałem że najpierw się przygotowuje projekt, założenia itp a potem się to wprowadza. No cóż, w Rumunii mają inny system chyba albo ja źle myślę.

tez tak myslalem ale chyba u nich jest to robione od konca. albo nie chca aby ludzie zakladali organizacje. no chyba ze swietuja zaimplementowanie nowego modulu i nie sa w stanie napisac tej dokumentacji beka


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 20-12-2012 23:49

Albo i tak, siedzą i impreza Ciekawe kiedy jakieś info się pojawi. Nie żebym się niecierpliwił, po prostu ciekaw jestem ile zajmie im picie beka


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 21-12-2012 14:41

(20-12-2012 23:49)kleomenes napisał(a):  Albo i tak, siedzą i impreza Ciekawe kiedy jakieś info się pojawi. Nie żebym się niecierpliwił, po prostu ciekaw jestem ile zajmie im picie beka

informacje mają się pojawić do kilku dni Tongue
tłumaczenie na ang potrwa Big Grin
pewnie chodzi o wyleczenie kaca by głupot nie popisali Big Grin


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - masterex2 - 21-12-2012 15:57

Jak ktoś chce to oddam firmę za symboliczną kwotę.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 21-12-2012 23:17

Siema. moze ktos przetlumaczyc dokumentacje i po krotko opisac o co chodzi. tak popatrzalem i sa to chyba jakby partie i bedzie rzad.