Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-59893)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 17-12-2012 22:32

jaki tu spokoj :/


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 17-12-2012 23:18

buch te czasy nie wrócą, że się w fabryce gry pracowało za 10 pln
te czasy minęły bezpowrotnie i nigdy nie wrócą
a chcesz się układać z zerami to już ci nie raz napisałem - droga wolna ale tutaj chętnych na układanie się z nimi nie znajdziesz


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - wojo44 - 18-12-2012 00:27

Jakaś nowa firma z mięsem powstała poza tomazzim, orientujecie się kto założył? Na razie chyba nie jest zainteresowany sprzedażą bo cena jest zabójcza...


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 18-12-2012 00:35

(18-12-2012 00:27)wojo44 napisał(a):  Jakaś nowa firma z mięsem powstała poza tomazzim, orientujecie się kto założył? Na razie chyba nie jest zainteresowany sprzedażą bo cena jest zabójcza...

widać, że jesteś świeżakiem w tej grze ....
ta firma istniała jeszcze przed założeniem mojej firmy
nie wnikam w to co robi geo czy nie robi, ale jego firma nie jest nową - istnieje dłużej niż moja i po dłuższej przerwie w jej działaniu ponownie ją uruchomił


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - wojo44 - 18-12-2012 11:07

nie ukrywam, że nie jestem bardzo długo w tej grze, a Ty tomazzi od kiedy już grasz, że tak dużo wiesz o graczach? Grał ktoś z Was w Anno bo ktoś wspominał coś w którymś poście czy to coś podobnego do VC? dzięki za odpowiedź


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 18-12-2012 11:09

(18-12-2012 11:07)wojo44 napisał(a):  nie ukrywam, że nie jestem bardzo długo w tej grze, a Ty tomazzi od kiedy już grasz, że tak dużo wiesz o graczach? Grał ktoś z Was w Anno bo ktoś wspominał coś w którymś poście czy to coś podobnego do VC? dzięki za odpowiedź

od pażdziernika - już 2 miesiące z kawałkiem
jako 1 polak wypłaciłem już z gry, bartex z tego forum również już wypłacił
każda gra jest indywidualna, nie które rzeczy podobne są do anno czy marketglory ale w każdej grze są inne zasady działania inne potrzeby - nigdy nie ma w żadnej takich samych rzeczy


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 19-12-2012 12:54

mosza02 mógłbyś garniaki sprowadzić Smile?
bo widzę schodzą innym a twoich brak na rynku Tongue


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 19-12-2012 16:04

no beda ale moze jutro Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 19-12-2012 17:07

oki doki Smile jak będziesz miał chwilę to zapełnij rynek Smile
na tą chwile gra jest nie dostępna - jakieś aktualizacje są wprowadzane


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - ComboThe - 19-12-2012 17:16

Ile można tu zarobić? oO