Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MXRevShare.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MXRevShare.com (/Temat-MXRevShare-com-122142)



RE: MXRevShare.com - hypocrisy - 12-08-2016 18:35

Najwyraźniej admin uznał że czas nieco zredukować zobowiązania wobec użytkowników Smile Nazywajmy rzeczy po imieniu, weryfikacja w hyipach nigdy nie ma nic wspólnego ze złymi kombinatorami wyłudzającymi prowizje, po prostu mniejsi inwestorzy czy darmowi klikacze nie prześlą skanów dowodu adminowi ponziaka, niedawna historia z TM chyba najlepiej pokazuje, że nie warto szastać dokumentami gdzie popadnie...


RE: MXRevShare.com - zet - 12-08-2016 18:42

Napewno cos powie o planach i najblizszych nowosciach (tak mysle)
i napewno takie pytania beda.
Weryfikacja moim zdaniem tez jest ok. Nie mam nic przeciw.

A sprawozdanie ze spotkania napewno bedzie. Smile
A jesli wszystko pojdzie sprawnie to i byc moze bedzie transmisja na zywo. Oby.

(12-08-2016 18:35)hypocrisy napisał(a):  Najwyraźniej admin uznał że czas nieco zredukować zobowiązania wobec użytkowników Smile Nazywajmy rzeczy po imieniu, weryfikacja w hyipach nigdy nie ma nic wspólnego ze złymi kombinatorami wyłudzającymi prowizje, po prostu mniejsi inwestorzy czy darmowi klikacze nie prześlą skanów dowodu adminowi ponziaka, niedawna historia z TM chyba najlepiej pokazuje, że nie warto szastać dokumentami gdzie popadnie...
Jezeli ktos boi sie podac swoje imie i nazwisko w jakims programie to jego sprawa. Ale jesli gdzies cos zarobi i sie okaze ze potrzebna weryfikacja no to zal mi go. W przeciagu ok 10 lat prawie zawsze podawalem swoje dane, czesto musialem weryfikowac i jak dotad zadnej nieprzyjemnosci. Zabilem kogos ? Okradlem kogos? Wiec dlaczego mam ukrywac nazwisko.
Tu nie chodzi o redukcje zobowiazan, rownie dobrze moze byc zbanowany dolarowy inwestor ktory bał sie podacdane jak i zwykly klikacz.
Jesli firma jest powazna to chce miec powaznych uzytkownikow. Kropka.


RE: MXRevShare.com - AresxXx - 12-08-2016 19:31

(12-08-2016 18:42)zet napisał(a):  Napewno cos powie o planach i najblizszych nowosciach (tak mysle)
i napewno takie pytania beda.
Weryfikacja moim zdaniem tez jest ok. Nie mam nic przeciw.

A sprawozdanie ze spotkania napewno bedzie. Smile
A jesli wszystko pojdzie sprawnie to i byc moze bedzie transmisja na zywo. Oby.

(12-08-2016 18:35)hypocrisy napisał(a):  Najwyraźniej admin uznał że czas nieco zredukować zobowiązania wobec użytkowników Smile Nazywajmy rzeczy po imieniu, weryfikacja w hyipach nigdy nie ma nic wspólnego ze złymi kombinatorami wyłudzającymi prowizje, po prostu mniejsi inwestorzy czy darmowi klikacze nie prześlą skanów dowodu adminowi ponziaka, niedawna historia z TM chyba najlepiej pokazuje, że nie warto szastać dokumentami gdzie popadnie...
Jezeli ktos boi sie podac swoje imie i nazwisko w jakims programie to jego sprawa. Ale jesli gdzies cos zarobi i sie okaze ze potrzebna weryfikacja no to zal mi go. W przeciagu ok 10 lat prawie zawsze podawalem swoje dane, czesto musialem weryfikowac i jak dotad zadnej nieprzyjemnosci. Zabilem kogos ? Okradlem kogos? Wiec dlaczego mam ukrywac nazwisko.
Tu nie chodzi o redukcje zobowiazan, rownie dobrze moze byc zbanowany dolarowy inwestor ktory bał sie podacdane jak i zwykly klikacz.
Jesli firma jest powazna to chce miec powaznych uzytkownikow. Kropka.

A ty tak zartujesz czy serio? Jezeli tak wszedzie podajesz swoje dane I skany to ja tez po prosze. Bardzo chetnie wezme pozyczke na ciebie.

I prosze, nie nazywaj ponziaka powazna firma.

Dla NAIWNYCH: w programach internetowych nigdy nie powinno sie podawac swoich dokumentow, nigdy nie wiadomo komu przesylacie.

A jak ktos lubi byc ruchany w dooope to juz nie moj problem.

Adios!


RE: MXRevShare.com - zet - 12-08-2016 19:48

Przeciez napisalem chyba wyraznie, nikogo nie zabilem, nikogo nie okradlem,
wiec dlaczego mam sie wstydzic nazwiska w programach ? A jesli chodzi o dane
to mimo sporego wieku potrafie zamazac na kompie chociazby pesel Tongue

A czy to ponziak czy powazna firma to znow powtorze swoje zdanie:
Dobry program obroni sie sam

X postow wstecz umowilem sie na dyskusje za 2-3 lata, podtrzymuje zdanie. Czuje sie zaproszony.

OD tej pory zamieszczam tylko konkrety dotyczace MXR Smile . Koniec zbednej dyskusji !


RE: MXRevShare.com - xxamaranthxx - 12-08-2016 19:54

właśnie nie było tutaj już jakiś czas żadnego strażnika Teksasu Big Grin
ale nawet kiedy nie udzielają się w tym temacie pamiętajmy że oni nigdy nie odpoczywają w czasie kiedy Ty śpisz oni pilnują Twoich pieniędzy żebyś nie wpłacił ich do żadnego programu typy RevShare który i tak 'za miesiąc góra dwa upadnie' Rolleyes

dziękujemy że jesteście impreza


RE: MXRevShare.com - AresxXx - 12-08-2016 20:01

Nie chodzi o podawanie imienia lub nazwiska, ale o przesylanie dokumentow. Dowod, passport nie sa dokumentami, ktore powinny byc okazywane w programach internetowych jak ten tutaj I rzadanie ich przez admina jest nielegalne. Oczywiscie, mozesz zamazac pesel, ale reszta elementow dokumentu moze zostac skopiowana I wykorzystana.

Przypomina mi to historie pewnego chlopaka, ktory przeslal swoj dowod internetem niby do weryfikacji. Dowod zostal podrobiony z jego danymi I jakis czas pozniej policja przyslala wezwanie w jakiejs sprawie, na ktora zlodziej uzyl podrobionego dowodu.

Plus moj ulubiony temat - pozyczki, ktore mozna zaciagnac posiadajac tylko dowod.


Dobry program to taki, ktory bedzie posiadal przez dlugi czas wplaty od nowych uzytkownikow w przeciwnym wypadku upadnie. I na tej zasadzie jest zbudowany kazdy program typu revshare znajdujacy sie w folderze hyip;.


RE: MXRevShare.com - adik7276 - 12-08-2016 20:05

Moim zdaniem krok bardzo dobry, weryfikacja już dawno powinna być. Skończy się kombinowanie i lewe pomysły jak tu oszukać system na prowizjach. Więcej kasy zostanie dla mnie i innych na wypłaty.

Jak ktoś nie chce przesyłać dokumentów to dziękuje, dobranoc. Nikt nikogo nie zmusza do kupowania paczek w MXR, jak i nikt nie każe przesyłać żadnych dokumentów Zawsze można się wycofać... a tak poz tym jak nie potrafisz zamazać numeru i serii na dowodzie to gratulacje dla Ciebie.


RE: MXRevShare.com - AresxXx - 12-08-2016 22:32

(12-08-2016 20:05)adik7276 napisał(a):  Moim zdaniem krok bardzo dobry, weryfikacja już dawno powinna być. Skończy się kombinowanie i lewe pomysły jak tu oszukać system na prowizjach. Więcej kasy zostanie dla mnie i innych na wypłaty.

Jak ktoś nie chce przesyłać dokumentów to dziękuje, dobranoc. Nikt nikogo nie zmusza do kupowania paczek w MXR, jak i nikt nie każe przesyłać żadnych dokumentów Zawsze można się wycofać... a tak poz tym jak nie potrafisz zamazać numeru i serii na dowodzie to gratulacje dla Ciebie.

O I kolejny naganiacz z tematu o TM. Tam tez kibicowales dla tego pomyslu.

Oczywiscie nikt nikomu nie kaze przesylac zadnych dokumentow, aczkolwiek powtorze to raz jeszcze, ze taki proceder jest nielegalny. I jezeli chcesz to mozesz wyslac nie tylko zamazac cyfry, ale takze przeslac zdjecie swojej dupy.

Do takich programow nie powinno sie juz wchodzic gdzie wymagaja dowodowu, bo to zaczynie sie Sex w dupe przez admina.

(12-08-2016 19:54)xxamaranthxx napisał(a):  właśnie nie było tutaj już jakiś czas żadnego strażnika Teksasu Big Grin
ale nawet kiedy nie udzielają się w tym temacie pamiętajmy że oni nigdy nie odpoczywają w czasie kiedy Ty śpisz oni pilnują Twoich pieniędzy żebyś nie wpłacił ich do żadnego programu typy RevShare który i tak 'za miesiąc góra dwa upadnie' Rolleyes

dziękujemy że jesteście impreza

Nie napisalem, ze za miesiac lub dwa padnie I nie dbam o czyjes pieniadze. Kazdy moze robic z nimi co sie podoba, nawet sie nimi podcierac.

Jezeli jednak to zauwazyles forum jest otwarte, wiec moge tu wchodzic I wyrazac moja opinie.

impreza


RE: MXRevShare.com - jaczaq - 12-08-2016 22:43

(12-08-2016 20:01)AresxXx napisał(a):  Nie chodzi o podawanie imienia lub nazwiska, ale o przesylanie dokumentow. Dowod, passport nie sa dokumentami, ktore powinny byc okazywane w programach internetowych jak ten tutaj I rzadanie ich przez admina jest nielegalne. Oczywiscie, mozesz zamazac pesel, ale reszta elementow dokumentu moze zostac skopiowana I wykorzystana.

Niestety to coraz częściej stosowana praktyka w wielu serwisach. Ostatnio zakończyłem przygodę z facebookiem, kiedy otrzymałem maila, że moje imię i nazwisko jest prawdopodobnie nieprawidłowe. Tak więc dla pewności poproszono mnie o wysłanie skanu dowodu os. Jeszcze na głowę nie upadłem, żeby wysyłać nie wiadomo komu własny dokument tożsamości - wolałem skasować konto. Nie widzę problemu w podawaniu imienia i nazwiska na portalach, jednak wysyłanie skanów dowodów, to jednak jest już krok dalej... Osobiście mam nadzieję, że jednak nie zostanie to wprowadzone w MXRevShare...


RE: MXRevShare.com - webchannel - 12-08-2016 23:09

Jednak chyba łatwiej zaufać FB niż kolejnemu revshare, które po paru miesiącach (oby nie) zniknie.