Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problemy, awarie, błędy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Problemy, awarie, błędy (/Temat-Problemy-awarie-bledy-91634)



RE: Problemy, awarie, błędy - radek0389 - 07-10-2015 16:42

Witam, pisalem maila odnośnie podpiecia mojego konta pod polegającego i zero odpowiedzi. Proszę o interwencje w tej sprawie.


RE: Problemy, awarie, błędy - lawokPL - 08-10-2015 00:40

oni wolno reagują...


RE: Problemy, awarie, błędy - Nachbar - 08-10-2015 01:29

Wysłałem wczoraj do was e-maila w sprawię nie zaliczenia leadów . 3 różnych kolesi wysłało 6 sms'ów za kwotę 30zł po czym dostali treść "błędna treść sprawdź pierwsze słowo i numer na który wysyłasz" coś w tym stylu . Oszukać nie oszukali ze względu że pokazywali przez kamerę na jaki numer i treść była wysyłana wiadomość oraz że pobrało im środki z konta . Z programów jakich korzystałem to downloaded i allplayer. Oczekuję odpowiedzi na ten temat , w razie czego mam pewne potwierdzenie (screen) z rozmowy na skype . Nie są to duże pieniądze (około 60zł) ale jednak ja zaczynając zabawę w premium/sub sms jest to dla mnie pewna strata .

Pozdrawiam i oczekuję szybkiej odpowiedzi na ten temat .


RE: Problemy, awarie, błędy - Karewer - 08-10-2015 07:57

Napisz do nich e-mail z numerami tel, screenami i godziną wysłania smsów i zapewne to wystarczy, żeby to zweryfikować Smile


RE: Problemy, awarie, błędy - radek0389 - 08-10-2015 22:12

Jest jakiś numer telefonu do supportu eforsa? Bo czuję się olany przez nich, obsługa wydawcy na dennym poziomie...


RE: Problemy, awarie, błędy - Nachbar - 08-10-2015 22:50

"...obsługa wydawcy na dennym poziomie..." Też mam takie wrażenie Smile


RE: Problemy, awarie, błędy - bodorek - 08-10-2015 23:05

(08-10-2015 22:12)radek0389 napisał(a):  Jest jakiś numer telefonu do supportu eforsa? Bo czuję się olany przez nich, obsługa wydawcy na dennym poziomie...

@radek0389, mają w sygnaturce
[Obrazek: GWki5jy.png]

Cytat: "...obsługa wydawcy na dennym poziomie..." Też mam takie wrażenie Wink

Eforsie niestety zdarza się nie udzielać odpowiedzi na wiadomości, zarówno te poprzez PW, jak i również poprzez formularz na stronie Wink Chociaż zdarza się, że odpowiedź mam po kilkunastu minutach na mailu. Kto wie, może telefonicznie pomagają szybciej.


RE: Problemy, awarie, błędy - lawokPL - 09-10-2015 01:50

notak bywa, jeśli się nieda usprawiedliwicBig Grin he


RE: Problemy, awarie, błędy - MasterWeb - 15-10-2015 17:33

jest błąd w allplayer w nowym widgetem materiał leci w tle


RE: Problemy, awarie, błędy - Karewer - 15-10-2015 20:46

Tobie za to proponuję najpierw podszkolić się w interpunkcji i w pisaniu w języku ojczystym, bo to nie ma, ani ładu, ani składu. eforsa ma z pewnością ukrytego swojego człowieka w administracji i usuwa nie wygodne wypowiedzi na forum Nie no, co za kwiatki beka