Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Astrocash.org - Wasze Zarobki AC! [Dzienne, Miesięczne, Alltime'owe] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: AstroCash (/Forum-AstroCash-338)
+---- Wątek: Astrocash.org - Wasze Zarobki AC! [Dzienne, Miesięczne, Alltime'owe] (/Temat-Astrocash-org-Wasze-Zarobki-AC-Dzienne-Miesieczne-Alltime-owe-64258)



RE: Astrocash.org - Wasze Zarobki AC! [Dzienne, Miesięczne, Alltime'owe] - AstroCash.org - 18-02-2015 01:04

(18-02-2015 00:17)darthrivius napisał(a):  dzis juz 30centow xD yeah
Będzie coraz lepiej! Smile Gratulujemy!


RE: Astrocash.org - Wasze Zarobki AC! [Dzienne, Miesięczne, Alltime'owe] - matek697 - 09-03-2015 09:37

Serwis ma jakiś zamiar ruszyć do przodu? Bo widziałem jakieś zamiary były na nową wersję i nic się nie zmieniło jak do tej pory.
Ostatnio myślałem nad powrotem do PPA, a gdy zalogowałem się na swoje konto i powspominałem dawne zarobki to aż chcę się od zaraz coś robić Big Grin

[Obrazek: bez_tytulu_1565.png]


RE: Astrocash.org - Wasze Zarobki AC! [Dzienne, Miesięczne, Alltime'owe] - AstroCash.org - 09-03-2015 15:25

Nowa wersja jest na wykończeniu, ale nie zdradzamy żadnych dat (uczymy się na błędach) Smile Będzie w niej sporo nowości, myślimy, że sporo osób wróci do PPA jak doczekają się w końcu naszego V2 Smile


RE: Astrocash.org - Wasze Zarobki AC! [Dzienne, Miesięczne, Alltime'owe] - Vister81 - 09-03-2015 19:24

Niestety po passie, która trwała prawie tydzień, znów wracam do kilkunastu kliknięć i marnych centaków.
Today's Earnings:
$0.73

pokerface


RE: Astrocash.org - Wasze Zarobki AC! [Dzienne, Miesięczne, Alltime'owe] - Dennisek78 - 10-03-2015 02:58

(09-03-2015 15:25)AstroCash.org napisał(a):  Nowa wersja jest na wykończeniu, ale nie zdradzamy żadnych dat (uczymy się na błędach) Smile Będzie w niej sporo nowości, myślimy, że sporo osób wróci do PPA jak doczekają się w końcu naszego V2 Smile

Jak mniemam wasza strona jeszcze nie wyszła z bety, więc o jakim V2 mówimy?
Gdzie było V1 bo nie widzę :O


RE: Astrocash.org - Wasze Zarobki AC! [Dzienne, Miesięczne, Alltime'owe] - AstroCash.org - 10-03-2015 23:53

@Vister81 Będzie lepiej! Nie zawsze traffic podpasuje, to są ludzie Sad Pracuj dalej a zorobki wzrosną Smile

@Dennisek78 beta V2? Jerk2 Tak naprawdę nie nazwa jest tutaj ważna, a funkcjonalności jakie się pojawią Smile


RE: Astrocash.org - Wasze Zarobki AC! [Dzienne, Miesięczne, Alltime'owe] - sergio90 - 04-04-2015 14:11

no i gdzie to v2 astro?


RE: Astrocash.org - Wasze Zarobki AC! [Dzienne, Miesięczne, Alltime'owe] - AstroCash.org - 05-04-2015 17:50

W budowie, wiemy, że strasznie się to przeciąga, sami poganiamy bardzo programistę! Jak tylko będziemy znali dokładne daty to je ujawnimy!


RE: Astrocash.org - Wasze Zarobki AC! [Dzienne, Miesięczne, Alltime'owe] - Damkofr - 06-04-2015 22:24

Haha im jak bym miał programiste który robi taki serwis rok to chyba bym nerwowo nie wytrzymał. Już nawet nie chce liczyć kiedy po raz pierwszy v2 było zapowiadane.

A teraz przejdźmy do pochwał. Oferta 1.8 na USA jest bardzooo dobra fajnie konweruje i hajs z USA się zgadza.


RE: Astrocash.org - Wasze Zarobki AC! [Dzienne, Miesięczne, Alltime'owe] - AstroCash.org - 06-04-2015 23:32

Cieszymy się, że się zgadza Smile Staramy się jak możemy na nich wyciągać jak najwyższe EPC!