Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-59893)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 15-12-2012 16:16

misza nie patrzę nawet na brukowce bo szkoda kasy nawet nie kupuję Big Grin
są za drogie w porównaniu do tego co się z nich otrzyma


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 15-12-2012 16:17

brak drewna na rynku Big Grin


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 15-12-2012 16:33

(15-12-2012 16:17)misza02 napisał(a):  brak drewna na rynku Big Grin

ciekaw jestem kto jest tym winowajcą, że drewno z rynku znikło Tongue


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - bartex89 - 15-12-2012 17:18

cene gazet podniosł, bo mu skupiłem cały papier tani z rynku.
wiedziałem, że go tak wykoncze i teraz ja moge ustalac ceny.

co do gazet to powtarzam, ze sa lepsze od jedzenia. wystarczy drinkowac i czytac gazete dla uzyskania lepszych statow do meetingow chocby.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 15-12-2012 18:41

a ty na jakim poziomie ustanowisz teraz ceny?


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - masterex2 - 15-12-2012 18:49

(15-12-2012 16:08)tomazzi napisał(a):  
(15-12-2012 16:04)misza02 napisał(a):  widzialem
P & P Company
Workplaces: 6
Branches: 4
Company type: Iron
Administrator: Masterex2 110.4 PLN

wiesz kilkoro dzieci przez długie lata bawiło się zabawkami z betonu i teraz swoje betoniarskie myślenie wprowadza w życie w grze
trzeba przestać zwracać uwagę bo na głupotę nie poradzisz, najwyżej jak swój towar będą pchać jako pierwszy niech pchają tylko potem niech nie płaczą, że czegoś brak a sprowadzać się kilku rzeczy kompletnie w cale nie opłaca, może wtedy jeden beton z drugim przejrzy na oczy chodź bardzo wątpię

Ja przynajmniej miałem zabawki z betonu,a ty nawet takiego czegoś nie miałeśSmile Chłopie jakieś kompleksy z dzieciństwa masz? Ojciec cię bił może? Ceny każdy ustawia jaki chce i skończ płakać :*


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - bartex89 - 15-12-2012 18:55

(15-12-2012 18:41)misza02 napisał(a):  a ty na jakim poziomie ustanowisz teraz ceny?

dzis juz jest 26 zł i kilka sprzedanych, ale dalej optymalizuje zeby sie oplacało.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - bartex89 - 15-12-2012 19:01

Przestańcie sobie dogadywać, tylko chamstwo przemawia, zero kultury osobistej i szacunku dla innych, niech sobie graja jak chca, odczep sie wkoncu od nich, bo to, co ostatnio wyrabiasz przechodzi ludzkie pojecie. Unosisz sie jakbys grał o miliony, a racja jest, że nie oferujesz innym pomocy i potem graja jak chcą.
Po tym niżej zacutowanym poscie widac wszystko.


"Offline tomazzi

Incepator
*
Posts: 28
Karma: +0/-1
[applaud] [smite]
Economist
View Profile
Email
Personal Message (Offline)

Re: Virtconomics POLSKA (Poland)
« Reply #116 on: Yesterday at 10:48:18 pm »


izboond jesteś głupszy niż ustawa przewiduje więc skończ szczekać i spier ... do mamy
misza w przeciwieństwie do debila wieś-mak drób indyk nie jest osobą która dokłada do biznesu w grze
jeśli by na czymś nie zarabiał to by nie sprzedawał w danej cenie
gówno widziałeś, gówno wiesz a szczekasz szczeniaku jak dorosły kundel - podrośnij, zmądrzej deklu a wtedy może pogadamy na poziomie bo na razie za głupi do rozmowy na poziomie jesteś"



Chamstwo i nienawiść.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - masterex2 - 15-12-2012 19:08

(15-12-2012 19:01)bartex89 napisał(a):  Przestańcie sobie dogadywać, tylko chamstwo przemawia, zero kultury osobistej i szacunku dla innych, niech sobie graja jak chca, odczep sie wkoncu od nich, bo to, co ostatnio wyrabiasz przechodzi ludzkie pojecie. Unosisz sie jakbys grał o miliony, a racja jest, że nie oferujesz innym pomocy i potem graja jak chcą.
Po tym niżej zacutowanym poscie widac wszystko.


"Offline tomazzi

Incepator
*
Posts: 28
Karma: +0/-1
[applaud] [smite]
Economist
View Profile
Email
Personal Message (Offline)

Re: Virtconomics POLSKA (Poland)
« Reply #116 on: Yesterday at 10:48:18 pm »


izboond jesteś głupszy niż ustawa przewiduje więc skończ szczekać i spier ... do mamy
misza w przeciwieństwie do debila wieś-mak drób indyk nie jest osobą która dokłada do biznesu w grze
jeśli by na czymś nie zarabiał to by nie sprzedawał w danej cenie
gówno widziałeś, gówno wiesz a szczekasz szczeniaku jak dorosły kundel - podrośnij, zmądrzej deklu a wtedy może pogadamy na poziomie bo na razie za głupi do rozmowy na poziomie jesteś"



Chamstwo i nienawiść.
BrawoSmile Widzisz jak jest. Ja bezczynnie siedzieć nie będę bo nie pozowlę sobie,żeby jakiś forumowy pajac jezdził po mnie. W dodatku jestem jego reffem już poszła wiadomość do admina żeby mnie odpiął.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 15-12-2012 19:08

bartex stwierdzam tylko fakty - możesz się zgadzać a nie musisz każdy ma swoje zdanie i nie musi się zgadzać ze zdaniem innego
a by się znaleźć na czyimś poziomie to jest odpowiedni język do dennego poziomu
wybacz ale nie zamierzam prowadzić za rączkę czyichś poleconych, chcesz grać samaretanina - proszę bardzo prowadź czyichś poleconych wyszkolonych przez wieś-mak drób indyk i innych, którzy mają od swojego światłego polecającego informacje iż wyprodukują 100 szt i admin wywala produkt gry z rynku itp itd
mój polecony napisze w temacie to informacje uzyska, samaretaninem nie jestem by czyichś poleconych prowadzić za rączkę
masterex też widać poszedł na miting nauk ekonomi wieś-mak drób indyk ale swój swojego zawsze zwącha - jeden i drugi siebie warty, dwa betony i nic dodać i nic ująć