Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
GoldenChase - zarabiaj dolary grając w gre. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: GoldenChase - zarabiaj dolary grając w gre. (/Temat-GoldenChase-zarabiaj-dolary-grajac-w-gre-90129)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: GoldenChase - zarabiaj dolary grając w gre. - MasterWeb - 10-06-2015 08:19

proszę bardzo

[Obrazek: 2629349_11.JPG]
[Obrazek: 2629350_12.JPG]

kupie konta po 10zl Idea


RE: GoldenChase - zarabiaj dolary grając w gre. - MasterWeb - 21-06-2015 15:12

kolejne 10 wypłacone
Huh

kupie konto w tej grze 10usd w purshare = 10zł za konto itd,


RE: GoldenChase - zarabiaj dolary grając w gre. - krismarket - 21-06-2015 16:32

Mam pytanko, jak wpłacasz lub wypłacasz pieniądze z konta Payeer na jakies inne znane procesy? Wink


RE: GoldenChase - zarabiaj dolary grając w gre. - kolorpurpury - 24-06-2015 18:40

Goldenchase po poprzedniej wersji na pewno został z ogromną ilością gotówki. Teraz gra wygląda całkiem inaczej. Stała się trochę bardziej multiplayer bo jest wspólny rynek no i jest ogólnie dużo stabilniejsza i zarazem trudniejsza bo trzeba obrać sobie strategię i pomyśleć. Inwestować nie mam zamiaru ale gram sobie dla przyjemności za te 10$ które miałem na koncie.

Gra jest mocno polimitowana - krasnale po jakimś tam wydobyciu umierają, trzeba je karmić, trzeba mieć dla nich domki i jest określona liczba pól też poograniczanych poziomami.

Zarobek dla nielicznych ale w sumie fajna gra Smile


RE: GoldenChase - zarabiaj dolary grając w gre. - MasterWeb - 28-08-2015 08:28

kolejne 2 wyplaty po 10 usd Huh


RE: GoldenChase - zarabiaj dolary grając w gre. - ToxicIce - 13-09-2015 23:43

(24-06-2015 18:40)kolorpurpury napisał(a):  Goldenchase po poprzedniej wersji na pewno został z ogromną ilością gotówki. Teraz gra wygląda całkiem inaczej. Stała się trochę bardziej multiplayer bo jest wspólny rynek no i jest ogólnie dużo stabilniejsza i zarazem trudniejsza bo trzeba obrać sobie strategię i pomyśleć. Inwestować nie mam zamiaru ale gram sobie dla przyjemności za te 10$ które miałem na koncie.

Gra jest mocno polimitowana - krasnale po jakimś tam wydobyciu umierają, trzeba je karmić, trzeba mieć dla nich domki i jest określona liczba pól też poograniczanych poziomami.

Zarobek dla nielicznych ale w sumie fajna gra Smile

Jeśli dobrze rozumiem można grać na koncie z poprzedniej wersji i nie trzeba zakładać nowego?


RE: GoldenChase - zarabiaj dolary grając w gre. - koorteo - 14-11-2015 23:34

Daje to jeszcze rade?


GoldenChase - zarabiaj dolary grając w gre. - Hybrid1990 - 06-07-2017 09:26

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.