Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Płatne typy/serwisy – co polecacie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Bukmacherstwo (/Forum-Bukmacherstwo-204)
+--- Wątek: Płatne typy/serwisy – co polecacie? (/Temat-Platne-typy-serwisy-%E2%80%93-co-polecacie-80657)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


RE: Płatne typy/serwisy – co polecacie? - markow - 05-06-2015 08:49

jest jakis monitoring stron gdzie mozna zobaczyc jakies pewne strony z zyskiem ?


RE: Płatne typy/serwisy – co polecacie? - Damkofr - 07-06-2015 12:38

(05-06-2015 08:49)markow napisał(a):  jest jakis monitoring stron gdzie mozna zobaczyc jakies pewne strony z zyskiem ?
blogabet.com
omnibet.pl


RE: Płatne typy/serwisy – co polecacie? - Damkofr - 17-06-2015 21:58

(29-05-2015 15:14)Korneliusz122 napisał(a):  
(27-05-2015 14:52)Damkofr napisał(a):  Gram od listopada 2014;D miesiąc w miesiąc
Dimoika od 2015 stycznia

Nie wiem czy nie zauważyłeś mojego postu czy co, więc pytam i cytuje jeszcze raz: Jakie kursy podają i ile zarobie mając np. budżet 1k grając płasko stawkując 100 zł. ? Big Grin



Kursy to 1,8 do 2,3 ciężko powiedzieć ile zarobisz bo to zależy od miesiąca. Gram jeszcze thinkerofbeta, mlbinsidera, betnove więc grając tych dwóch. Na skrill wypłacam jak tylko przekroczę na becie ustaloną kwotę bo ciągle kasa potrzebna więc trudno mi to policzyć. Jestem na plus napewno co miesiąc bo kase wypłacam a bankroll pozostaje. Wiem ze był jeden miesiąc gdzie u alina sporo wtopiłem ale inni dobrze typowali i na minusie nei wyszedłem. Ogólnie to trzeba mieć czas na stawianie, ja samemu nie stawiam tylko kuzyn stawia a potem odpalam mu troche.
Samemu też coś tam stawiam. Ogólnie trzeba wyczuć kto może zacząć podawać padakę w miare szybko z niego zrezygnować. Ta np udało mi się z danieltips gdzie miał 2 super miesiące potem następny już minimalnie na 0 i widać było że typy są mało przemyślane zrezygnowałem i zrobiłem idealny krok bo zrobił -20% yieldu straty. Wydaje mi się że granie 1 typera jest dużo bardziej ryzykowne np zamiast grać 500zł na typ od jednego typera lepiej grać 5 po 100zł bo jak jeden zrobi minus drugi odrobi itp. Są typerzy jak mlbinsider który typuje konkretny sport i lige, chileanpicks który typuje lige Chile ale ma przerwy do rozpoczęcia nowego sezonu.
Pozdrawiam. Nikogo nie namawiam na bukmacherke bo wiadomo że to tylko bukmacherka, trzeba być ogarniętym a można zyskać.


RE: Płatne typy/serwisy – co polecacie? - rupertos - 18-06-2015 15:33

@Damkofr co do stawek to najlepszy system jest flat stake... czyli zawsze za tyle samo i nie wazne czy to 10/10 czy 1/10 zawsze ta sama stawka, powiedzmy 1% twojego banku do grania dla buka, wtedy tez musisz bardziej zwracac uwage na kursy zeby bylo korzystniej.. w jednym buku mozesz miec kolosalna roznice.. najlepsze 1:1 ma chyba pinnacle/ bet 365 tez ma dobre .. oddsring np leci z kursami ze szok


RE: Płatne typy/serwisy – co polecacie? - xxamaranthxx - 21-07-2015 09:37

Witam wszystkichWink

Jeśli ktoś chciałby obniżyć swoje wydatki związane z korzystaniem z płatnych typów to proszę o kontakt. Aktualnie nie korzystam z żadnego serwisu udostępniającego płatne typy jednakże przeczytałem cały temat, sprawdziłem kilka stron i zaobserwowałem że część typerów potrafi przez wiele miesięcy utrzymywać dodatni profit z wysokim yieldem. Uważam że warto byłoby to wykorzystać dlatego chętnie nawiążę współpracę z pojedynczą osobą bądź większą grupą.
pozdrawiamWink)


RE: Płatne typy/serwisy – co polecacie? - zon - 26-08-2015 12:26

Polecam bloga
http://warriorbets.blogspot.com/
darmowe (póki co) typy z wysoką skutecznością sięgającą 80% Wink


RE: Płatne typy/serwisy – co polecacie? - Maersk - 27-08-2015 10:06

Jeż trochę odstaje od Ciebie Tongue


RE: Płatne typy/serwisy – co polecacie? - mintek14 - 29-08-2015 23:55

Ja czytałem swego czasu jak szukałem typów mnóstwo opinii o omnibet że to jeden wielki fake i lecą w wała, archiwum kantują. Nie polecam omnibetu, chyba że lubicie tracić pieniądze Wink


RE: Płatne typy/serwisy – co polecacie? - markow - 03-09-2015 10:33

też o tym słyszałem na forum bukmacherskim tym najwiekszym w polsce wiec to chyba nie wałek


RE: Płatne typy/serwisy – co polecacie? - vertez5 - 03-09-2015 10:47

mało jest obecnie pewnych serwisów , jak wygladają dobrze w archiwum to zazwyczaj oszuści obecnie testuje to Goldtyp.pl niby wszystko ok po kilku dniach zobaczymy jak to bedzie po tygodniu .