Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! (/Temat-Zarabiamy-w-FireCash-z-Diqtion-em-56206)



RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - Aroonia93 - 15-11-2012 19:14

jak narazie bardzo dobrze się współpracuje Wink troszke wolno to idzie , ale to jest normalne przy takim natłoku wiadomości , liczę na dalszą współprace i pozdrawiam diq Smile.


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - Diqtion - 15-11-2012 23:50

Początki zawsze są wolne, próbuję Was nauczyć cierpliwości, bo to podstawa przy początkach z PPA Wink


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - Deotho - 15-11-2012 23:57

Jakby Diqtion odpisywał na każda wiadomość co 5 minut to nic byśmy nie zarobili. Aby coś osiągnąć trzeba się nauczyć cierpliwości, a przede wszystkim słuchać rad doświadczonych. Ja z Diqtionem koresponduje co 6h(1 email) i jest dobrze. Aktualnie jesteśmy na etapie bloga.

Pozdrawiam i dzięki, że przyjąłeś mnie pod swoje skrzydla.


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - Diqtion - 16-11-2012 19:11

Dzięki za miłe słowa Wink

Dziś będę w domu niestety później, ale na wszystkie wiadomości odpiszę do 3 w nocy. Wyrobię się i tak w obiecywanych 24h, bo na wszystkie emaile wysłane do mnie dziś do 6 rano odpisałem Wink


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - lukasz9669 - 17-11-2012 13:27

siemka co zrobic jak zapomnialem pinu ?


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - Diqtion - 17-11-2012 16:43

Pisz PW/EMAIL ze swoim nickiem Wink


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - Ludi - 17-11-2012 20:33

Zgłosiłem się również Smile


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - UmCyK - 18-11-2012 14:27

Nie działa reflink


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - Doom - 18-11-2012 14:38

(18-11-2012 14:27)UmCyK napisał(a):  Nie działa reflink

Firecash ma teraz problemy ze stroną,spróbuj jutro.


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - Diqtion - 18-11-2012 15:10

Ostatnio po kilku wysłanych e-mailach (jako odpowiedzi na Wasze wiadomości) dostawałem z automatu taki komunikat:

Cytat:Delivery to the following recipient failed permanently:

[TUTAJ WASZ E-MAIL]

[tutaj komunikaty błędów i jakieś dziwne znaczki]

Nie wiem, czym to jest spowodowane, ale jeżeli nie dostaliście odpowiedzi do 24h to nie przez moje lenistwo, czy "olanie" Was, tylko przez taki właśnie błąd. Napiszcie jeszcze raz.