Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] xfwcs.com -inwestuj z PayPal& liberty reserve - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] xfwcs.com -inwestuj z PayPal& liberty reserve (/Temat-SCAM-xfwcs-com-inwestuj-z-PayPal-liberty-reserve-52261)



RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - Szaman1644 - 16-07-2012 09:35

(15-07-2012 13:05)tomazzi napisał(a):  
(15-07-2012 11:04)Szaman1644 napisał(a):  JBP, ale to jest po to, abyś mógł inwestować z Paypal.

chyba z matematyki miałeś zawsze 1 w szkole
policz % ile zarabiasz w jbp na każdej pozycji przez 75 dni, a policz ile % zarabiasz w xfwcs przez podobny okres bo 5x14 ( najbardziej korzystny depozyt i inwestując 5x10 bez %) da ci z 10$ zarobek 8,50$
w jbp zarobisz przez 75 dni 5$ z każdych zainwestowanych 10 $

Sorki masz rację. Pomyliło mi się, że nasz wkład jest zwracany i go nie tracimy. Sorki jeszcze raz za pomyłkę.


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - Szympek - 16-07-2012 10:51

spoko spoko, zainwestowalem kolejne 20 $, jestem b. zadowolony z tego serwisu.


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - tomazzi - 16-07-2012 10:56

(16-07-2012 10:51)Szympek napisał(a):  spoko spoko, zainwestowalem kolejne 20 $, jestem b. zadowolony z tego serwisu.

na tą chwilę jedyny hyip w którym zainwestujesz z paypal
płaci bez problemów od 7 miesięcy i oby płacił jak najdłużej Smile


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - bytomiok - 16-07-2012 11:50

Ja do tej pory ie dostałem pieniędzy na konto. Admin nie odpowiada.


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - tomazzi - 16-07-2012 11:59

(16-07-2012 11:50)bytomiok napisał(a):  Ja do tej pory ie dostałem pieniędzy na konto. Admin nie odpowiada.

pisz kilka e-mail
w godzinach rannych, popołudniowych i wieczornych czasu polskiego
bywa nie raz, że ma x przelewów do dodania ręcznie i trzeba poczekać
w 1 poście tematu masz informację, dlaczego np ty nie masz wpłaty automatycznej


Odp: RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - mmichal013 - 16-07-2012 13:31

(16-07-2012 11:50)bytomiok napisał(a):  Ja do tej pory ie dostałem pieniędzy na konto. Admin nie odpowiada.

A na co wypłacałeś?

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - tomazzi - 16-07-2012 13:43

(16-07-2012 08:35)Lolericeer napisał(a):  Ktoś mi podpowie, co zrobić, jeśli się dało kasę na zły plan, a chce się na inny (przypadkiem kliknąłem w ten pierwszy plan "90 dni - Dzienny zwrot prowizji + Zwrot depozytu") ? Mogę pisać do supportu w tej sprawie czy nie da się z tym nic zrobić?

depozytu nie anulujesz
już paru poleconych miało taką sytuację, że przez pomyłkę zaznaczyli i zakupili taki depozyt i pisali do admina to odpowiedział, że depozytu nie anuluje i nie zmieni tego co sami wybrali


RE: Odp: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - tomazzi - 16-07-2012 13:45

(16-07-2012 13:31)mmichal013 napisał(a):  
(16-07-2012 11:50)bytomiok napisał(a):  Ja do tej pory ie dostałem pieniędzy na konto. Admin nie odpowiada.

A na co wypłacałeś?

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2

wpłacał na paypal
a dlaczego jedni mają automatyczne wpłaty a inni nie to w 1 poście zamieszczona jest dokładna informacja dlaczego u jednych są automatyczne wpłaty a u innych nie


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - Don Lewski - 16-07-2012 18:45

Może to głupie pytanie, ale na różnych stronach zarobkowych, w tym i na xfwcs.com, jak jest pole "Your LibertyReserve Account", to chodzi o: mój adres e-mail, na który założyłem konto LR, nazwę mojego konta użytkownika czy numer konta? Myślę, że e-mail, ale tam jest tyle tych danych na LR, że trudno się nie pogubić, stąd wątpliwości.


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - mmichal013 - 16-07-2012 19:25

(16-07-2012 18:45)Don Lewski napisał(a):  Może to głupie pytanie, ale na różnych stronach zarobkowych, w tym i na xfwcs.com, jak jest pole "Your LibertyReserve Account", to chodzi o: mój adres e-mail, na który założyłem konto LR, nazwę mojego konta użytkownika czy numer konta? Myślę, że e-mail, ale tam jest tyle tych danych na LR, że trudno się nie pogubić, stąd wątpliwości.
Nie chodzi o numer np U5723105