Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Emerytura do 30tki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Emerytura do 30tki (/Temat-Emerytura-do-30tki-167883)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


RE: Emerytura do 30tki - itmaster - 15-05-2021 09:24

Wyniki świetne, gratulacje. Tym bardziej że to głównie dochód pasywny.


RE: Emerytura do 30tki - shf - 16-05-2021 11:45

XLM zalecam trzymać Big Grin bo rośnie jak głupie. Ostatnio powiekszylem kapital na XLM a teraz na godzine 12:45 na dzien 16 V 2021 koszt 1 XLM to 2.92 zł Big Grin


RE: Emerytura do 30tki - pshemko666 - 16-05-2021 14:16

(15-05-2021 09:24)itmaster napisał(a):  Wyniki świetne, gratulacje. Tym bardziej że to głównie dochód pasywny.

Dzięki śliczne.

(16-05-2021 11:45)shf napisał(a):  XLM zalecam trzymać Big Grin bo rośnie jak głupie. Ostatnio powiekszylem kapital na XLM a teraz na godzine 12:45 na dzien 16 V 2021 koszt 1 XLM to 2.92 zł Big Grin

Broń Boże, żebym się go pozbywał Cool
Pewnie jeszcze trochę dokupię.


RE: Emerytura do 30tki - pshemko666 - 22-05-2021 14:55

Ten tydzień ciężko racjonalnie podsumować, bo kto siedzi w krypto i na giełdzie to wie dokładnie o co mi chodzi.

Praktycznie wszystkie kryptowaluty jak i duża ilość akcji odnotowały mocny spadek w dół.

Na eToro jestem około 1000 dolarów na minusie. Bitcoin i reszta kompanii też nie wygląda zbyt ciekawie.

Nie mniej, tego typu spadki to dla mnie dobra okazja do zakupów. Na eToro wrzuciłem 150$ i kupiłem 3 akcje: DIS (Disney), SQ (Square) i CRM (Salesforce). Wykresy nie wyglądają zbyt zachęcająco, ale jestem pewny potencjału tych spółek. Dokupiłem też takie krypto jak Cardano, Dogecoin, Stellar czy Ripple.

Za tydzień przedostatnie podsumowanie - ze screenami i dokładniejszym opisem. A za 2 tygodnie już ostatnie w tym roku, ocenię gdzie udało mi się dojść w ciągu roku - a dokładniej 13 miesięcy w kwestii inwestowania i ogólnie finansów.

Trzymajcie się, miłego weekendu Cool

Nie sądzę, by istniała jakakolwiek cecha, która przyczynia się do odnoszenia sukcesów w większym stopniu niż wytrwałość. Jest ona w stanie pokonać niemal wszystko, nawet naturę.
John D. Rockefeller


RE: Emerytura do 30tki - pshemko666 - 28-05-2021 11:37

Siemanko.

Czas na przedostatnie podsumowanie tygodnia.

Od jakiegoś czasu krypto i akcje lecą w dół i odnotowuję na swoich portfelach olbrzymie wahania.
Tylko podczas pisania tego postu, "zarobiłem" 60 dolarów.
Wykorzystałem spadki na kolejne zakupy i tym samym nabyłem m.in. Cardano, Tezosa i Polkadot.

[Obrazek: rqerFiJ.png]

Jak widać, coby się nie działo to Ethereum niezmiennie u mnie króluje.

[Obrazek: vVoG0bW.png]

Finax. W zasadzie tu stoi w miejscu. Może kiedyś będę wrzucał tu regularnie jakąś małą kwotę.

[Obrazek: 8JqNTR4.png]

Mintos. Ciekawe czy doczekam się kiedyś wypłaty tych środków facepalm

[Obrazek: SUXwHVi.png]

Paraiba. Było 11 kont, zostały 2.
Ogólnie ciekawy projekt, trochę na nim zarobiłem, ale postanowiłem jednak że wychodzę. Teraz czekam tylko na zamknięcie ostatnich kont.

[Obrazek: RzwFZ3m.png]

Na eToro w końcu zielono. Nie spodziewałbym się, że top1 zostaną akcje Forda. Ale to chyba przeznaczenie, bo Focus był moim pierwszym autem, a w przyszłym roku mam zamiar wsiąść za kółko Mustanga, przy okazji pobytu w Stanach.

[Obrazek: Kq8LtnC.png]

Łącznie 13360,5$.
Słabo, ale cóż. Jak Hossa ruszy to wtedy tylko "sky is the limit".

Nie ma drogi pośredniej: albo w ogóle nie uderzasz, albo robisz to mocno i szybko kończysz walkę.
Peter Thiel


RE: Emerytura do 30tki - dzemba - 28-05-2021 22:50

(28-05-2021 11:37)pshemko666 napisał(a):  Mintos. Ciekawe czy doczekam się kiedyś wypłaty tych środków facepalm

[Obrazek: SUXwHVi.png]

Szkoda twojego czasu na mintosa z taką kwotą Tongue Serio, ja teraz tam mam około 4500 PLN, i mam zysk na poziomie średnio 1,5 pln dziennie xD


RE: Emerytura do 30tki - pshemko666 - 29-05-2021 01:51

Porażka.
Nie dla mnie takie drobniaki Lol


RE: Emerytura do 30tki - pshemko666 - 09-06-2021 09:45

OSTATNIE PODSUMOWANIE Cool

Właśnie dokonałem ostatnich zakupów w tym roku.
Do swojego kryptoportfela dorzuciłem trochę BTC, ETH i ADA.

Zdecydowanie wolałem wyniki z zeszłego miesiąca, gdy wszystko miało praktycznie podwójną wartość niż teraz, ale cóż. Przywykłem do wahań na kryptowalutach.

"Pozbyłem" się części Bitcoina, kupując tokeny w destylarni ginu. W zamian mogę otrzymać 20% rocznie wkładu lub 20 butelek ginu. W Polsce rośnie moda na alkohole premium, a pandemia dodatkowo napędziła ten rynek, więc uznałem że będzie to świetna inwestycja.

Tak wygląda obecnie stan mojego portfela.

[Obrazek: tyg6eF1.png]

Finax. Skromny, ale stabilny zysk.

[Obrazek: L5lmRS7.png]

eToro.

[Obrazek: v5cK0Zg.png]

Łącznie, wartość moich środków na inwestycjach wynosi 13800 $.
I z takim wynikiem kończę ten rok.

Dziękuję wszystkim użytkownikom wypowiadającym się w moim temacie - za każdy wartościowy post.

Patrząc wstecz, uważam że wykonałem dobrą robotę. Zmieniłem swoją mentalność, nabrałem pewności w zarządzaniu finansami i przede wszystkim, zdobyłem dużo praktycznej wiedzy, którą na pewno wykorzystam w przyszłości.

Dzięki wszystkim i do usłyszenia w przyszłym roku!

Inwestowanie jest proste, ale nie łatwe.
Warren Buffet


RE: Emerytura do 30tki - pshemko666 - 29-01-2022 15:12

Siema!

Witam wszystkich po przerwie.
Wróciłem z podróży, cały i zdrowy - choć nie obyło się bez przygód. Ale to dobrze, będzie co wspominać.

W przyszłym tygodniu robię sobie jeszcze małe wakacje i po nich, wracam do pracy. Tak więc od lutego / marca zaczynam kolejny etap zarabiania oraz inwestowania. Ten etap, wstępnie, będzie trwał do końca sierpnia, a więc pół roku z haczkiem.

Teraz skupiam się na eToro (akcje), kryptowalutach i finaxie (robodoradztwo).

Do usłyszenia.


RE: Emerytura do 30tki - pshemko666 - 29-04-2022 13:20

EKSPERYMENT

[Obrazek: kJaydWX.png]

Siemanko.

Od dzisiaj ruszam z eksperymentem, który mam zamiar prowadzić przez najbliższe 5 miesięcy. Zabawa polega na tym, że w każdym tygodniu, co piątek, będę dokupował akcje za 300$.

Aby nie łączyć eksperymentu z innymi inwestycjami, postanowiłem skupić się tylko na jednej platformie.
Wybrałem eToro. Jeszcze kwadrans temu, moje saldo wynosiło tam okrągłe "0", tak więc jest idealne na start z tym projektem.
Kwotą jednorazowego depozytu będzie 300$ i za to będę regularnie dokupował 10 akcji (w tym krypto). Pierwsza wpłata właśnie wleciała.
Docelowo zainwestuję około 6k$, a planem minimum jest zysk w wysokości 100%, więc chciałbym we wrześniu zobaczyć na koncie co najmniej 12k$. Czy to się uda? Sam jestem ciekaw. Historia pokazuje, że nie powinno być problemu. Ale przyszłość może być różna. W końcu mamy bardzo dużo wydarzeń na świecie, które w ogromnym stopniu wpływają na to, jak kształtuje się rynek.

Jeśli chodzi o krypto to na pewno zawsze będę dokupował btc i eth + kilka dodatkowych.

Oczywiście, dywersyfikacja dalej działa i inwestuję dodatkowo w inne rzeczy (zonda, finax, mintos), ale teraz w dzienniku skupię się tylko i wyłącznie na eToro i na tym eksperymencie.

A więc, podsumowując:
Czas trwania: 5 miesięcy
Zasady: Inwestycja w akcje i krypto co tydzień
Kwota: 300$ co tydzień (łącznie ok 6000$)

Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Nie ma czegoś takiego jak porażka, są tylko rezultaty
Anthony Robbins