Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Karimes - 20-03-2018 14:16

Co do tej sprzedaży, to też usunąłbym tą możliwość sprzedaży za 90% w każdym momencie. Ta opcja po jakimś czasie będzie straszne nie korzystna dla Coalco. Też zrobiłbym z tego giełde jak to kolorpurpury napisał


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 20-03-2018 14:34

Sporo osób twierdzi, że warunki odkupu budynków są zbyt dobre. Z jednej strony bardzo mnie to cieszy ponieważ widać, że większości osób w jakiś sposób zależy na coalco. Myślę, że pomysł z wystawianiem budynków na giełdzie jest genialny i jestem w stanie to zrobić.

Aby aż tak mocno nie zmieniać warunków, co niektórym użytkownikom może z pewnością się nie spodobać umówmy się, że jeżeli do końca marca ktoś stwierdzi, że jednak nie chce brać udziału w coalco a posiada jakiś płatny budynek to zgodnie z obowiązującą umową ja zwrócę te 90% wartości. Po tym terminie (dotyczy to także osób, które nabędą budynek premium już w momencie działania giełdy) koniecznością będzie wystawienie budynku na sprzedaż na giełdzie.

Obliczając wszystko opierałem się na dość sztywnych kalkulacjach i doszedłem do wniosku, że coalco obroni się i będzie w stanie zarobić na siebie, na "darmowych" użytkowników i na użytkowników "premium". Sądzę jednak, że sprawa z giełdą budynków zapewniłaby bezpieczeństwo serwisu oraz wszystkich użytkowników w jeszcze większym stopniu.

Czy możemy się tak umówić?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Karimes - 20-03-2018 14:36

Dla mnie jak najbardziej


COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - kolorpurpury - 20-03-2018 14:40

Moim zdaniem to najlepsza opcja. Nie dość, że zapewni większą stabilność to jeszcze uatrakcyjni rozgrywkę.

Gry zarobkowe mają to do siebie, że żeby nie upadły i żeby na nich zarobili wszyscy muszą być nastawione przede wszystkim na granie a nie na zarabianie.
Na ten moment opcja sprzedaży automatycznej za 90% z powrotem do coalco sprawia, że wielu zrobi sobie z tego hyip.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 20-03-2018 14:46

Wyślę dziś mailing do wszystkich osób z tą informacją i zobaczymy jaki będzie odzew.

Ponieważ ja nie jestem ani alfą ani omegą to wkrótce chciałbym poprosić kilka osób do tzw. rady nadzorczej. Codziennie pojawia się tak dużo pytań, uwag, sugestii że ja nawet nie jestem w stanie zdrowo nad tym wszystkim pomyśleć (a i tak we właściwej pracy spędzam więcej czasu nad coalco, więc zapewne wkrótce mnie wyleją Wink) i ocenić co jest dobre dla coalco a co złe. W takim gronie byłoby dużo łatwiej podejmować trafne decyzje i iść w dobrym kierunku.

Jeśli pozwolicie, jeszcze dziś wyślę propozycje do wybranych przeze mnie osób i jeśli się zgodzą to będziemy wspólnie podejmować najważniejsze decyzje.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - pewue - 20-03-2018 15:41

Nie było mnie chwilę, a tu tyle wspaniałych pomysłów się pojawiło. Big Grin

@Karimes, ładnie poleciałeś z tym wydobyciem... Tongue


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - korlim - 20-03-2018 16:09

kolejna sugestia aby uszeregować kontrahentów według czasu kiedy ostatnio się logowali albo mieć możliwość dowolnego sortowania np alfabetycznie czy wededług daty rejestracji, zarobku ostatniej aktywności


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 20-03-2018 16:24

@Korlim, mam zamiar wprowadzić możliwość sortowania tabeli, także wkrótce powinno się to pojawić.

Okazało się, że giełda kontrahentów na razie nie może być automatycznie odświeżana, postaram się nad tym jeszcze dziś popracować.

Pojawiło się także sporo sugestii aby gra wyglądało trochę inaczej (chodzi o budynki, mapę). Od dłuższego czasu nad tym pracuję, ale to jeszcze potrwa.
Mam już sporo tego napisanego, rusza się, klika, jeździ, wydobywa - ale wymaga to jeszcze mnóstwa godzin pracy. Zaznaczam, że do finalnego produktu jeszcze sporo brakuje ale zaspokajając Waszą ciekawość:

[Obrazek: coc.png]


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - korlim - 20-03-2018 16:26

a i nie wiem czy tylko ja mam ten problem ale ciężko cokolwiek robić przez telefon nie mogę np kupić kontrahentów


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - kolorpurpury - 20-03-2018 16:28

(20-03-2018 16:26)korlim napisał(a):  a i nie wiem czy tylko ja mam ten problem ale ciężko cokolwiek robić przez telefon nie mogę np kupić kontrahentów
Strona jeszcze nie jest dopracowana na urządzenia mobilne ale myślę, że to kwestia czasu. Faktycznie trochę uciążliwe jest korzystanie na telefonie ale tragedii nie ma.

Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka