Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
W przyszłości - spełnianie marzeń... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: W przyszłości - spełnianie marzeń... (/Temat-W-przyszlosci-spelnianie-marzen-146949)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39


RE: Dziennik 16-latka! [SEO] [SUB SMS] [PPI/CPA] - pspsga - 20-11-2017 19:36

Dobrze to wygląda Smile Obecnie zarabiasz na jednej stronce czy masz więcej ?


RE: Dziennik 16-latka! [SEO] [SUB SMS] [PPI/CPA] - Crausher - 20-11-2017 22:51

Dobra, kto pyta nie błądzi!
Mógłby ktoś mi wytłumaczyć (ewentualnie podlinkować jakieś dobre wytłumaczenie) co to są expired tumblery? Big Grin

Odnośnie drugiej stronki to myślę że to spoko pomysł jeżeli pierwszą też od czasu do czasu będziesz promował Wink


RE: Dziennik 16-latka! [SEO] [SUB SMS] [PPI/CPA] - twardy - 20-11-2017 23:00

Blogi na tej platformie https://www.tumblr.com/
W przeciwienstwie np do blogera, mozesz porzucone/wygasniete domeny rejestrowac... Cala moc w postaci PA/DA przechodzi, wiec dobre te blogi na zaplecze czy to pbn'ow.


RE: Dziennik 16-latka! [SEO] [SUB SMS] [PPI/CPA] - kochamkesz - 21-11-2017 07:42

serpy Lol może kiedyś i u mnie będzie podobnie Idea


RE: Dziennik 16-latka! [SEO] [SUB SMS] [PPI/CPA] - Zawik - 22-11-2017 19:40

(20-11-2017 19:36)pspsga napisał(a):  Dobrze to wygląda Smile Obecnie zarabiasz na jednej stronce czy masz więcej ?
Pod PPI tylko na 1. A suby to muszę rozpromować stronkę. A jak ją już rozpromuję, to zobaczycie efekty, obiecuję Wink

Mam chyba niezłego pecha. Miałem zaczynać od poniedziałku z pracą. Cały dzień pracowałem. Dzień później złapała mnie choroba i nie pracuję aż do teraz. Mam dużo wolnego czasu, całe dnie leżę w łóżku, więc mogę pomyśleć nad kolejnymi metodami promocji/zarobku Wink
Linkowanie sobie odpuszczę na ten tydzień, na razie na ogads jakieś tam leady wpadają, jest dobrze. Skupię się na promowaniu stronki, fp itp.

A co ze snapem?
Otóż.. mam tam już tak dużo znajomych, że telefon nie wyrabia i snap się zawiesza, serio Big Grin
Czekam na nowy telefon, wtedy będzie można rozpocząć tam pracę.
Na Ogads na razie 2,50$.
Zapomniałbym napisać, że w tym miesiącu właśnie wpadło 100$ z OgAds!

[Obrazek: a7fb061c5fbc301fe3cc69cce97cda18.png]
Lecę się kurować!



Dziennik 16-latka! [SEO] [SUB SMS] [PPI/CPA] - mahuzz - 22-11-2017 19:46

Łoooo... a pamietam jak zaczynałeś się w to bawić. Nie sądziłem ze nie odpuścisz pozycjonowania Smile! Gratulacje - co mogę więcej powiedzieć. Szacunek!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Dziennik 16-latka! [SEO] [SUB SMS] [PPI/CPA] - pspsga - 22-11-2017 19:53

Super Ci to idzie Smile Też właśnie zacząłem działać na OGads. Dzisiaj pierwszy dzień linkowania Big Grin

A co Twojego to uwielbiam go czytać.


RE: Dziennik 16-latka! [SEO] [SUB SMS] [PPI/CPA] - Mariuszeek - 23-11-2017 08:06

Elegancko, czytałem od początku i pamiętam te 0,5$ dziennie Tongue. Wytrwałość się liczy.


RE: Dziennik 16-latka! [SEO] [SUB SMS] [PPI/CPA] - shf - 23-11-2017 15:56

Dajesz Zawik! Na OgAds też wrócę po tym wszystkim co zaplanowałem w moim dzienniku Wink


RE: Dziennik 16-latka! [SEO] [SUB SMS] [PPI/CPA] - Zawik - 25-11-2017 17:46

[Obrazek: dziennik-dni.png]
Dziś kolejna wypłata z Ogads zlecona! Na początku nie chcieli mi wypłacić, bo złe podawałem nazwisko. Dane do wypłaty muszą być takie same jak dane na PayPalu. Dawałem ciągle takie same i błąd wyskakiwał. Okazało się, że doczepili się o jedną literkę "ń" w nazwisku impreza

Kolejny tydzień obijania się, a pozycje nadal się utrzymją, ba, nawet wzrastają!
Parę trudnych fraz ma trochę słabsze pozycje, ale większość jest w top 3. W sumie to nawet nie linkuję już tej strony chyba. Jutro kupuję ten pakiet social signals'ów, bo ciągle zapominam..
Muszę pomyśleć co będę dalej robił, bo większość czasu schodziła mi na linkowanie. A co po linkowaniu?

Tak jak wcześniej wspomniałem we wpisie, muszę pomyśleć nad sposobem promocji stronki pod suby.

Dziś większość leadów za 0,03$ i 0,10$, przez co zdobyłem 11 leadów i wpadło jak na razie 1,18$. Teraz powinien wpaść taki za 10$, ale bym się jarał Big Grin

Teraz wchodzę na eforse, patrzę, a tam
[Obrazek: 4dc569dc03d24d224282fe918222cc07.png]
Jakieś odnowienie wpadło Big Grin Jeszcze niecała dyszka i zlecam wypłatę.

Stronka pod suby będzie na razie zarabiała na SunLead. Codziennie jakieś wejścia wchodzą, nawet nie wiem skąd Big Grin

Czemu SunLead? Słyszałem, że aktualnie mają najlepszą konwersję spośród wszystkich dostępnych serwisów sub sms. I jeszcze jedno... nie wiem jak Wam, ale mi masakrycznie podoba się design tej strony. No jakoś ciągnie mnie tam Tongue


Właśnie... muszę pomyśleć nad zmianą nazwy dziennika, bo w poniedziałek mam urodziny. Do tej pory żadna nazwa mi nie wpadła do głowy. Chyba nie dam "Dziennik 17-latka!" Big Grin To tylko w ostateczności.
Od poniedziałku szkoła i znowu zaczyna się wstawanie o 6:50, eh.. jakoś przeżyje Tongue


[Obrazek: dziennik-zarobki.png]



(22-11-2017 19:46)mahuzz napisał(a):  Łoooo... a pamietam jak zaczynałeś się w to bawić. Nie sądziłem ze nie odpuścisz pozycjonowania Smile! Gratulacje - co mogę więcej powiedzieć. Szacunek!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dzięki Mahu! Ja się dopiero zaczynam w to bawić Wink
(22-11-2017 19:53)pspsga napisał(a):  Super Ci to idzie Smile Też właśnie zacząłem działać na OGads. Dzisiaj pierwszy dzień linkowania Big Grin

A co Twojego to uwielbiam go czytać.
Powodzenia i wytrwałości Ci życzę! Ręczne linkowanie to monotonna praca i z własnego doświadczenia wiem, że może się szybko znudzić. Ale nic tak nie motywuję jak skoki w serpach. Cieszy mnie ta informacja, że uwielbiasz czytać ten dziennik (chyba o dziennik chodziło, bo nie dokończyłeś Big Grin)

(23-11-2017 08:06)Mariuszeek napisał(a):  Elegancko, czytałem od początku i pamiętam te 0,5$ dziennie Tongue. Wytrwałość się liczy.
Oj ja również pamiętam. Teraz jest różnie na ogads, raz jest 3$, a raz 5-8$ dziennie. Wszystko zależy od dnia. Jutro jest niedziela, więc powinno wpaść nieco więcej Wink

(23-11-2017 15:56)shf napisał(a):  Dajesz Zawik! Na OgAds też wrócę po tym wszystkim co zaplanowałem w moim dzienniku Wink
Czekam, czekam! Wink