Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Zarabianie przez stronę Dogry.pl (/Temat-Zarabianie-przez-strone-Dogry-pl-134825)



RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Samurai - 29-06-2016 18:17

Pomysł jest genialny, ale już dużo cwaniaków go używa i przeciąża serwery Lol


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Xanthi - 29-06-2016 18:27

Dziś tylko raz był problem z serwerem, więc na razie jest ok Wink Najlepiej w nocy chodzi i tak Big Grin


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Fsociety - 29-06-2016 18:29

I znowu zlecone 5 ojro Smile


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Groem - 29-06-2016 20:44

Czy może ktoś się wypowiedzieć kto VPS z tym sposobem postawił? Ładnie idzie czy były jakieś problemy?

Wysłane z mojego HUAWEI G510-0200 przy użyciu Tapatalka


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Fsociety - 29-06-2016 20:47

Ja tylko działam na VPSie i ładnie zalicza tak jakbyś to robił na swoim kompie, ALE...
...VPS musi być troszeczkę mocniejszy, by uciśnąć jednocześnie 14 kart
A poza tym VPS ma tą przewagę nad swoim osobistym kompem, że działa 24h na dobę Big Grin


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Samurai - 29-06-2016 20:55

Polecicie jakiegoś VPS'a? Opiszecie po krótce przebieg "farmienia" punktów? Big Grin


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Fsociety - 29-06-2016 21:26

Przecież cały proces farmienia punktów masz opisane w poradniku, więc wydaje mi się że jest to zbędne pytanie
A co do VPSa to jest zależne czy szukasz taniego czy dobrego Smile


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Samurai - 29-06-2016 21:35

Racja Tongue Wymagający nie jestem, ale może taki co 7 playlist wyciągnie Smile


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - twardy - 29-06-2016 21:36

Co do vpsa to chyba musisz miec takiego z pl IP, probowalem odpalic na vpsie amazon (ip z USA) i zamiast trailerow widzialem jakies reklamy gier. No i vps to taki najlepiej z >1gb ramu i chociaz 2 rdzenie bo inaczej bedzie mulic.


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Fsociety - 29-06-2016 22:40

Nie jest potrzebne polskie IP, bo sam posiadam zagraniczne i ładnie śmiga Wink
A co do ramu i rdzeni to też jest zależne jak masz zoptymalizowany system i ile syfu na VPSie.
Ale nie wypowiadam się co do takich słabych VPSów, bo nwm jak tam to by prosperowało... osobiście używam z 8GB ramu i 4 rdzeniowego, także... Big Grin

Edit: Poza tym z tego co widzę to tam są tylko trailery gier