Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL (/Temat-Duze-pieniadze-malo-pracy-Trafficmonsoon-PaidVerts-MTV-by-Miko93PL-107247)



RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - Miko93PL - 26-05-2015 20:05

Dzisiaj krótki post z racji tego, że niewiele się dzieje w programach w których działam.


TM




Wczoraj osiągnąłem zamierzony przez siebie cel ( 100 aktywnych paczek ), tak więc wypadało by postawić sobie kolejny cel jakim jest 200 aktywnych paczek oraz powiększenie grupy na FB. Może poprawię także nieco stronę aby była bardziej atrakcyjna i zacznę ją nieco pozycjonować Smile

[Obrazek: 2605.jpg]



MTV

Jo wstawił wczoraj na FB zdjęcia biura Polskiego możecie je tutaj zobaczyć

Zdjęcia

W ciągu ostatnich 3 dni ceny akcji na MTV dosłownie zwariowały, szczerze mówiąc miałem nadzieje, że z końcem maja zaczną wzrastać ( mamy jeszcze 5 dni zobaczymy ).

Dywidendy poniedziałkowe były słabiutkie jak i poprzednie wpadło coś około 1.5$ a co do FTQ to coś długo idzie z tych ponad 90% oby w tym tygodniu coś ruszyło.


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - lolki - 26-05-2015 20:29

Powodzenia w zarabianiu!


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - Miko93PL - 26-05-2015 22:02

Dzięki loli na razie jakoś idzie ale mam nadzieje, że będzie dużo lepiej Wink


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - Miko93PL - 29-05-2015 16:25

Szybkie info Lol

TM


[Obrazek: 2905.png]


około 110$ dziennie gdybym już teraz wypłacał 9% a pozostałe 91% reinwestował to miałbym z samych własnych paczek ponad 1100 zł miesięcznie + paczki ciągle by rosły + jakieś grosiki z poleconych

Przypomnę, że mój cel to +- 200 paczek ( mam nadzieje, że do końca czerwca to osiągnę ) Cool
Cash links - jak na razie jest ich pod dostatkiem osoby, które zarejestrowały się tylko po to aby na tym zarabiać pewnie nie mają powodów by narzekać



MTV


[Obrazek: akcje_2905.jpg]

Ceny akcji nieco podskoczyły ale dzisiaj znów ich cena nieco spadła, FTQ mocno zwolniło swoje tempo mam nadzieje, że nie na długo.

27.05 zostały zamówione ostatnie rzeczy do biura MTV w ciągu paru dni ma być już wszystko dopięte na ostatni guzik. 3 tygodnie trwało załatwianie spraw związanych z podpisaniem umowy o wynajęcie lokalu oraz wszystkie inne rzeczy związane z otwarciem biura. Tak na marginesie ktoś wie w jakim mieście znajduję się biuro MTV ?


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - vomar123 - 29-05-2015 16:53

Biuro podobno jest w Szczecinie, gdzieś w tym budynku: http://www.technopark-pomerania.pl/pl/przestrzen/biura/f3/


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - Miko93PL - 29-05-2015 19:51

Dzięki vomar123 jestem ciekaw skąd to wiesz Tongue


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - rcielak - 30-05-2015 13:41

Pewnie @Rysiek(Jo) pisał o tym na forum mtv.

Dodatkowo to nie do końca tak, że to biuro mtv. Tylko firmy programistycznej, której największym klientem jest/będzie MTV. Inaczej mówiąc nic ciekawego.
Dzisiaj Rysiek znowu zbił kurs do 2.1centa za akcje. Moja strategia w tej chwili się sprawdza. Sprzedałem wszystkie akcje zaraz po SWAPie przeinwestowałem je w planach MTV(odrobiłem straty wynikające ze SWAPu z nawiązką) teraz na spokojnie czekam na zamknięcie się planów i wracam do ok. 4-5k akcji.
Resztą gram cały czas na planach zyski wypłacam i czekam na ruchy adminaWink

Rysiek wyraźnie napisał przy kursie akcji ok. 4centy, że to najwyższy kurs jaki będzie do czasu wprowadzenia nowej platformy inwestycyjnej(udziały w produktach).
Gdzieś październik może listopad.

Ile w tym prawdy zobaczymyWink


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - Miko93PL - 08-06-2015 08:48

Cześć wszystkim dawno nie dodawałem postów a ostatnio trochę się wydarzyło tak więc postaram się nadrobić zaległości Smile



MTV / PV


Jak mogliśmy zauważyć strona MTV i PV są niedostępne od 4 dni


[Obrazek: error.jpg]


Związane jest to z przemianą PV oraz MTV, Jo zakupuje nowe domeny, certyfikaty SSL. Jeśli ktoś spyta dlaczego Jo odpowiada, że nie chce już być platformą HYIP
a poważną firmą z milionowymi obrotami. Od 3 dni trwa migracja hostingu z IWEB do Amazon, zmieniona także będzie cała strona. Niestety nie wiadomo ile ma potrwać cały proces możliwe, że nawet do dwóch tygodni ! Wszystkie te zabiegi mają rozwinąć firmę, przywrócić PayPal i jak już wcześniej pisałem Jo nie chce być już dłużej kojarzony z HYIP. Wszystko brzmi bardzo obiecująco osobiście trzymam kciuki aby cały plan Jo wypalił, tak więc pozostaje Nam tylko czekać i zobaczyć jak się sprawy potoczą Cool

TM


Tutaj nie mam takich przewrotów na całe szczęście Huh


[Obrazek: 0806.jpg]


oraz screen z przed chwili cash links

[Obrazek: 0806haSkW.jpg]

Jak widzimy jest ich trochę a przypomnę tylko, że pojawiają się one cały czas !

Co do paczek to dziennie mam już +- 145$ staram się 100% reinwestować aby jak pisałem dojść jak najszybciej do 200 paczek aczkolwiek czasem musze coś wypłacić ostatnio kupiłem sobie PS4 Big Grin

Zająłem się także robieniem fanpage na którym będę opisywał wszystkie znane i godne uwagi programy HYIP i nie tylko, zamierzam także poprawić stronę główna promującą TM. Jak niedawno pisałem miał być konkurs aczkolwiek jego termin nieco się zmienił prawdopodobnie ruszy on od połowy czerwca i potrwa jakoś do 30.06 wszystko w najbliższym czasie Lol

Na razie to wszystko gdybyś chciał zacząć zarabiać ze mną i moim poleconymi, oferuje pełne wsparcie na gg 52793472 na fb oraz tutaj na pw oraz mailowo

Reff ------------------> https://trafficmonsoon.com/?ref=piksomax


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - amb - 08-06-2015 09:27

Gratuluję Ci takich wyników w Trafficmonsoon, ja dopiero zaczynam. Wysłałem wiadomość na PW.


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - fulltime - 15-06-2015 16:02

Super wyniki w TM.Cool

PV w końcu ruszyło.Idea