Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Astrocash.org - Wasze Zarobki AC! [Dzienne, Miesięczne, Alltime'owe] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: AstroCash (/Forum-AstroCash-338)
+---- Wątek: Astrocash.org - Wasze Zarobki AC! [Dzienne, Miesięczne, Alltime'owe] (/Temat-Astrocash-org-Wasze-Zarobki-AC-Dzienne-Miesieczne-Alltime-owe-64258)



RE: Astrocash.org - Wasze Zarobki AC! [Dzienne, Miesięczne, Alltime'owe] - Fineks - 19-04-2014 20:12

Today's Earnings:
$13,36

Bardzo słabo, ale będzie lepiej Smile


RE: Astrocash.org - Wasze Zarobki AC! [Dzienne, Miesięczne, Alltime'owe] - Squall112 - 28-04-2014 09:34

[Obrazek: astro.jpg]

Nie siedzę na Astro już od dawien dawna, nagle dostaje sms'a że wpadła kasa i wgl. patrze a tu taka konwersja i tyle wejść nagle i pobrań Big Grin okazało się że jedną z nisz promuje mi jakiś typek z hiszpani na youtube xD i jakiś typek gdzieś w internecie za pomocą adf.ly xD Śmiesznie Huh


RE: Astrocash.org - Wasze Zarobki AC! [Dzienne, Miesięczne, Alltime'owe] - ErgePL - 28-04-2014 11:21

Czyli jakieś logotypy tak? Big Grin
I ile zarobiłeś z tych 8-miu leadów? Wink


RE: Astrocash.org - Wasze Zarobki AC! [Dzienne, Miesięczne, Alltime'owe] - Squall112 - 28-04-2014 21:04

Mało bo około 6$ ale za nic nie robienie to świetnie Big Grin wczoraj było 10 Big Grin

Filmik na necie z grą że do pobrania itd. z pokazaną moją stronką xD


RE: Astrocash.org - Wasze Zarobki AC! [Dzienne, Miesięczne, Alltime'owe] - tidid - 30-04-2014 17:08

Jakie tutaj są stawki?


Odp: RE: Astrocash.org - Wasze Zarobki AC! [Dzienne, Miesięczne, Alltime'owe] - ErgePL - 30-04-2014 23:03

(28-04-2014 21:04)Squall112 napisał(a):  Mało bo około 6$ ale za nic nie robienie to świetnie Big Grin wczoraj było 10 Big Grin

Filmik na necie z grą że do pobrania itd. z pokazaną moją stronką xD

Jaki debil... facepalm

Wystukane z LG L3 Smile


RE: Astrocash.org - Wasze Zarobki AC! [Dzienne, Miesięczne, Alltime'owe] - krawi92 - 01-05-2014 17:58

(28-04-2014 21:04)Squall112 napisał(a):  Mało bo około 6$ ale za nic nie robienie to świetnie Big Grin wczoraj było 10 Big Grin

Filmik na necie z grą że do pobrania itd. z pokazaną moją stronką xD

Daj link Jerk2


RE: Astrocash.org - Wasze Zarobki AC! [Dzienne, Miesięczne, Alltime'owe] - Squall112 - 04-05-2014 09:08

Chciałbyś Jerk2 ale nisza już wypalona nic z niej nie wpada Tongue


RE: Astrocash.org - Wasze Zarobki AC! [Dzienne, Miesięczne, Alltime'owe] - ErgePL - 04-05-2014 09:16

Działasz na polakach? Bo znam taką stronę .pl gdzie są gry do pobrania, ozywiście jakaś tam weryfikacja wymagana związana z ac... Tongue impreza

Co do tematu to wczoraj było: 5.12$ Big Grin


RE: Astrocash.org - Wasze Zarobki AC! [Dzienne, Miesięczne, Alltime'owe] - Seever - 18-05-2014 09:14

Ja niedawno miałem 28 dolarów z jakiegoś 2członowego kraju, % to 0.50% Big Grin Farciarz ale bidny kraj.. ;P Dzisiaj niestety odkąd skasowali nisze na której nakopał ponad tysiaka nic nie robiąc przed 3-4 miesiące nic nie wpada ;(