Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: prolific.ac - świetnie płatne ankiety (/Temat-prolific-ac-swietnie-platne-ankiety-157283)



RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Eduardo213 - 11-05-2020 19:12

Ja mialem przed chwila za 2 funty z kawalkiem ankiete. JEDNAK zauważyłem dziwną zależności, nie jestem w stanie powiedzieć, czy mi sie cos porypało w glowie czy co.. Jednak zauważyłem, że gdy mam pieniądze na prolificu, takie zweryfikowane do wyplaty i nie wypłacam ich tylko zbieram, to wtedy dostaje mniej abkiet albo wcale. Analogiczna sytuacja dzis. Od w dni chyba czy 3 nie mialem ankiety, zlecilem wyplate kasy, od razu dostałem ankiete za wcześniej wspomniane 2 funty, nie wiem dlaczego ale takie jakies wrazenie odnosze ostatnio. Big Grin


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - schnap - 11-05-2020 19:36

Siedzę cały dzień i tylko dwie za drobne:

Short game based survey
Hosted by colorado.edu
11 May 2020, 19:06
£0.62

3-min study about a service
Hosted by student.eur.nl
11 May 2020, 14:17
£0.35

edit:
i teraz kolejna za £3,65

Wypłata zlecona dziś rano


prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Chinczykxx - 11-05-2020 19:47

@Eduardo213 to bardziej chyba chodzi o dopasowanie i czas reakcji zajecia wolnych slotow do ankiety, bo ja np ani razu nie doatałem ankiety podczas wypłaty w statusie pending xd

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - camil_retail - 11-05-2020 19:59

(11-05-2020 19:12)Eduardo213 napisał(a):  Ja mialem przed chwila za 2 funty z kawalkiem ankiete. JEDNAK zauważyłem dziwną zależności, nie jestem w stanie powiedzieć, czy mi sie cos porypało w glowie czy co.. Jednak zauważyłem, że gdy mam pieniądze na prolificu, takie zweryfikowane do wyplaty i nie wypłacam ich tylko zbieram, to wtedy dostaje mniej abkiet albo wcale. Analogiczna sytuacja dzis. Od w dni chyba czy 3 nie mialem ankiety, zlecilem wyplate kasy, od razu dostałem ankiete za wcześniej wspomniane 2 funty, nie wiem dlaczego ale takie jakies wrazenie odnosze ostatnio. Big Grin
Wydaje Ci się. Ja jestem ponad rok i jak dla mnie to bez różnicy, przynajmniej ja niczego takiego nie zaobserwowałem. Na 100 % dużo więcej ankiet maja ludzie z innych krajów np Anglicy


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Kryspin - 12-05-2020 10:03

właśnie mam ankietę za ponad 5 funtów ale nie mogę jej zrobić :/
This experiment is currently full.

Please cancel the task on Prolific so as not to affect your reputation.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - zet01 - 12-05-2020 11:14

powiem tylko tyle, przestancie sie srac ze macie malo ankiet, im wiecej lepszej jakosci odpowiedzi tyl lepsze propozycje dostajecie, reputacje dostajecie za kazdym razem - oczywiscie wasz kwestionariusz tez ma znaczenie , ale on (wydaje mnie sie ) ze zmienia sie za kazdym razem gdy ankieta jest zwiazana bez posrednio z Naszym zyciem

- dlatego pytania czesto brzmia: czy byles/miales/robiles - w tygodniu itp.

edit:
mocniej jak pytaja czy robilem kupe - to odp. ze mam zatwardzenie Wink i wtedy dostaje o lekach Smile hahah


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - szymontg - 12-05-2020 11:39

Oczywiście że ankiety są, ale jak czytam tu na tym forum kombinatorstwo że ktoś kliknął w pytaniu wstępnym coś co kazało mu zwrócić ankietę po czym odświeża stronę i klika drugą odpowiedź żeby zarobić parę groszy na ankiecie, ryzykując banem, bo pewnie gdzieś te odpowiedzi się zapisują na serwerach to tylko na klaskanie mnie zbiera i życzenie powodzenia, bo prędzej czy później się to skończy banem, ale aby więcej dla nasWink
[Obrazek: 12345.png]


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - zet01 - 12-05-2020 12:10

(12-05-2020 11:39)szymontg napisał(a):  Oczywiście że ankiety są, ale jak czytam tu na tym forum kombinatorstwo że ktoś kliknął w pytaniu wstępnym coś co kazało mu zwrócić ankietę po czym odświeża stronę i klika drugą odpowiedź żeby zarobić parę groszy na ankiecie, ryzykując banem, bo pewnie gdzieś te odpowiedzi się zapisują na serwerach to tylko na klaskanie mnie zbiera i życzenie powodzenia, bo prędzej czy później się to skończy banem, ale aby więcej dla nasWink
[Obrazek: 12345.png]


w sumie masz racje Smile po co ja tlumacze ?! od teraz null , zero - zdobywajcie sami doswiadczenie - a dla tych co na prawde chca macie troche postow do przejrzenia w temacie Wink peace Smile


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - sssnak3 - 12-05-2020 12:17

Używacie prolific notifier? Mam problem bo co jakiś czas sam z siebie mnie wylogowuje i zastanawiam się o co chodzi


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - szymontg - 12-05-2020 12:23

co racja to racja wątek opierający się na trzech tematach -brak ankiet -porady dla początkujących co druga strona, kiedy wystarczy trochę poczytać zamiast kolejny raz te same pytanie zadawać - i laickie pytania typu jak wypełnić about you i doradzanie co stronę zainstalowania wtyczki. Kiedyś miało to trochę bardziej merytoryczne wartości jak były dodawane ankiety i miało się porównanie, czy też te ankiety były omawiane, teraz ciągłe pytania o podstawowe rzeczy