Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-59893)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 13-12-2012 16:07

25 pln za papier? popier...o ich? wczoraj kupowalem jeszcze za 18
a GazetaPL to twoja sprawka bartex89 ?


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - bartex89 - 13-12-2012 16:09

no powiedzmy, że moja


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 13-12-2012 16:35

mam nadzieje ze beda ciekawe nowinki w gazecie Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - bartex89 - 13-12-2012 21:19

jak na razie nie ma zle, sprzedałem testowo 7 gazet dzis w kwocie 30 zł. Bede to wszystko w miare mozliwosci optymalizował oczywiscie. jutro nastepny dzien testow


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 13-12-2012 23:30

najwazniejsze aby gazeta miala jak najwiekszy rank, wtedy to ich opchniesz jeszcze wiecej Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 13-12-2012 23:52

kupilem gazetke Big Grin a dawno tego nie robilem. pochwal sie ile w sumie sprzedales w pierwszej dobie istnienia GazetyPL


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 14-12-2012 08:30

(13-12-2012 23:52)misza02 napisał(a):  kupilem gazetke Big Grin a dawno tego nie robilem. pochwal sie ile w sumie sprzedales w pierwszej dobie istnienia GazetyPL

misza czytasz posty w temacie Tongue ?
pisał bartex, że sprzedał 7 szt


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 14-12-2012 08:58

No tak ale on to pisal o 21 a do 23 rank gazety podskoczyl czyli wnioskuje ze sprzedal wiecej niz 7 i ta moja Tongue


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - bartex89 - 14-12-2012 12:50

wczoraj poszło 9 szt gazet. niestety dalej nic, ponieważ sie skończyły Tongue


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 14-12-2012 13:08

(14-12-2012 12:50)bartex89 napisał(a):  wczoraj poszło 9 szt gazet. niestety dalej nic, ponieważ sie skończyły Tongue

1 dwie opcje Smile
albo walić stawkami by mieć pracowników
albo czekać, aż dzieci przejrzą na oczy i przestaną tłuc stawkami ze swoimi ofertami których produkcja jest nie zbędna bo na rynku aż brak nawet z fabryk gry i garniturów i skóry i reszty rzeczy


jeśli natomiast zacznę walić stawkami by mięso było na rynku to cena też będzie adekwatna bo nie zamierzam dokładać - zainwestowałem by zarabiać Smile
nie którzy po za czubkiem własnego nosa zapomnieli brać pod uwagę fakt w waleniu cenami, że w grze są zależni od innych w nie których przypadkach i jak skończy się produkt do produkcji ich produktu to zakończy się ich produkcja