Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ogólna dyskusja o PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Ogólna dyskusja o PPA (/Temat-Ogolna-dyskusja-o-PPA-63852)



RE: Ogólna dyskusja o PPA - Rivias - 29-06-2013 22:18

W domenach używacie czasowników czy rzeczowników? Czy wasza domena jednoznacznie wskazuję na to co znajduje się na stronie? Od paru godzin myślę nad domeną co by była trafiona, męczę się z tym choćbym miał z tą domeną do ślubu pójść...Sad


RE: Ogólna dyskusja o PPA - DawidFB - 29-06-2013 22:34

Właśnie wpadło pobranie z US za 1,35$.
Ale beka trochę,nisza która jest świetnie wypromwoana,ma dziennie po kilkanaście/kilkadzisiąt wejść w link nie ma pobrania a nisza która wydaję się być "słabą" (ma ledwo 500 wysw.na yt) zdobywa mi $ Big Grin


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Garownik - 30-06-2013 12:25

Super Khan niestety gdy stosuje PictureBox dzieje się to samo.

Macie jeszcze jakieś pomysły?Proszę o pomoc.


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Super Khan - 30-06-2013 21:24

Zarzuć kod błędu, bo nie pamiętam jak to w VB było. Jeśli robisz wszystko dobrze a dalej wyskakuje błąd to znaczy, że jest jakiś problem z Visual Studio. W takim wypadku przeinstaluj VS lub biblioteki.


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Garownik - 01-07-2013 09:26

Nie za bardzo romumiem o co Ci chodzi z tym kodem błędu więc wrzucam SS zaraz po dodaniu obrazu w tle: http://scr.hu/17oq/ki1ph

(30-06-2013 21:24)Super Khan napisał(a):  wyskakuje błąd to znaczy, że jest jakiś problem z Visual Studio. W takim wypadku przeinstaluj VS lub biblioteki.

To znaczy,że mam odintalować i zainstować Visual Studio(a nie Visual Basic?) i jego biblioteki?


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Szaman1644 - 01-07-2013 09:47

No pokaż całe kodowanie programu to ci ktoś zawsze pomoże.


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Super Khan - 01-07-2013 09:59

Dziwne, nigdy takiego błędu nie widziałem. Pokaż kod tak jak pisze Szaman.

Chodziło mi o to, żebyś odinstalował Visual Studio, czyli wszystko. Nie ma programu Visual Basic(to język a nie program) a środowisko programistyczne to Visual Basic(NET. Framework). Ale najpierw pokaż kod.


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Karczu - 01-07-2013 10:44

Uwaga, zapraszamy na nasz konkurs! Do wygrana nagrody rzeczowe i kasa!

Link: http://zarabiam.com/Temat-Lipcowy-Konkurs-na-ShareBay-net-Nagrody-rzeczowe-i-pieniezne-71504

Osoby zainteresowane zapraszamy na PW, zainteresowanym będziemy rozdawać premium!


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Garownik - 01-07-2013 13:36

Tak wygląda kod po dodaniu feralnego obrazka:

Public Class Form1

Private Sub Timer1_Tick(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.EventArgs)

End Sub

Private Sub Form1_Load(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles MyBase.Load

End Sub
End Class


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Super Khan - 01-07-2013 20:44

Ale to jest pusta klasa.

Może zarzuć plik któremuś z nas, żeby to sprawdził, albo podaj cały kod.