Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hivemicro.com +18 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Hivemicro.com +18 (/Temat-Hivemicro-com-18-142314)



RE: Hivemicro.com +18 - ferdek28 - 22-06-2017 09:16

Witam,
Mam pytanko jak działa ten boot i jaki jest jego ewentualny koszt oraz jego instalacja ??
Czy jest w 100% automatyczny i można go zostawić na noc i nabija.
Dzięki za odpowiedź.

Witam,
Mam jeszcze jedno pytanko.
Jak to robicie że nie macie blokad ??
Ja wszystkie zdjęcia robię poprawnie a mimo to zdarzają mi się bardzo często blokady.
Nadmienię że niektóre zdjęcia są nieczytelne i trzeba zgadywać.
Dzięki za odpowiedź w tej sprawie.


RE: Hivemicro.com +18 - DjLiska - 22-06-2017 09:58

Nic nie trzeba zgadywać trzeba się po prostu skupic
Bot nie jest automatyczny, nie można go zostawić na noc
Jest to narzędzie do usprawniania pracy (nie trzeba łapać za myszkę kiedy zdjęcia się kończą) kupiłam go, nie żałuje. Może zarobi nie wzrosły drastycznie, ale ułatwiło to prace


RE: Hivemicro.com +18 - albercik123 - 22-06-2017 11:20

(22-06-2017 09:58)DjLiska napisał(a):  Nic nie trzeba zgadywać trzeba się po prostu skupic
Bot nie jest automatyczny, nie można go zostawić na noc
Jest to narzędzie do usprawniania pracy (nie trzeba łapać za myszkę kiedy zdjęcia się kończą) kupiłam go, nie żałuje. Może zarobi nie wzrosły drastycznie, ale ułatwiło to prace

Od kogo i za ile ten bot? Jerk


RE: Hivemicro.com +18 - veyond - 22-06-2017 11:21

nie trzeba łapać za myszkę kosztuje 0,00, z ręczną korektą ustawień zbiera 10min i jak każdy tool, bot, hack czy multi jest nielegalne. Jak ktoś chce się spierać to może zapytamy hive czy tak jest. Daje to kilka procent więcej, no chyba ze ktoś jest wyjątkowo powolny. "no more" ma dać też innym obrazki a wytchnienie serwerom.

Nowi, klikac jak każdy albo ***!


RE: Hivemicro.com +18 - DjLiska - 22-06-2017 11:55

Veyond Powiem ci, że nie potrafię robić tych różnych ustawień o których mówisz, a "bot" od kraftx nie jest botem tylko macrem, którego także nigdy nie próbowałam robić, w sumie to z lenistwa wolałam zapłacić. Mam zbyt mało skoordynowane ruchy, żeby opuszczać palec z klawisza "0" do używania myszki i na odwrót. Jeśli ktoś używa programów, które pracują za niego czy wykorzystują brak naliczania skuteczności to rozumiem twoją złość. Natomiast chwilę temu skonfigurowałam sobie myszkę pod hive i cofam myszą dzięki czemu już nie muszę używać 0, przez co bot teoretycznie stał się nie potrzebny.


RE: Hivemicro.com +18 - KosaaxD - 22-06-2017 15:49

Wy tak serio kupujecie te "boty", chcecie to moge powysylac swoj skrypt do imacros ktory dziala tak samo.


RE: Hivemicro.com +18 - spaltooln - 22-06-2017 15:55

@UP Też mnie to śmieszy. Również zrobiłem sobie macra darmowym programem i idzie zajebiscie, a nawet lepiej patrząc po komentarzach, że nie da się robić w tempie ponad 2-2,5$/godzine Smile


RE: Hivemicro.com +18 - hulk91 - 22-06-2017 16:06

Też mieliście sytuację, że nie mogliście się nawet zalogować na swoje konto ? Mój kolega ma skuteczność ponad 97% tylko, że ostatnio mało klikał Zrobił przypomnienie hasła i dalej nic. Niewiem czy to coś ma do rzeczy ale klikał przez chwilę na kilku otwartych w przeglądarce kartach.


RE: Hivemicro.com +18 - kevin4 - 22-06-2017 16:18

(22-06-2017 16:06)hulk91 napisał(a):  Też mieliście sytuację, że nie mogliście się nawet zalogować na swoje konto ? Mój kolega ma skuteczność ponad 97% tylko, że ostatnio mało klikał Zrobił przypomnienie hasła i dalej nic. Niewiem czy to coś ma do rzeczy ale klikał przez chwilę na kilku otwartych w przeglądarce kartach.

To że klikał na kilku otwartych kartach,napewno nie ma znaczenia.


RE: Hivemicro.com +18 - greex - 22-06-2017 16:18

Do jakiej kategorii ubrania? Random czy OK? Big Grin