Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hivemicro.com +18 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Hivemicro.com +18 (/Temat-Hivemicro-com-18-142314)



RE: Hivemicro.com +18 - banan1905 - 20-06-2017 11:20

Jeśli ktoś ma jakiś sposób aby nie klikac siedzac przy kompie to pisać, za sprawdzony sposób co tydzień odpalam część zarobku


RE: Hivemicro.com +18 - kevin4 - 20-06-2017 12:32

Dokładnie. Wypłata doszła. Tylko paypal przetrzymuje kase. Chce wypłacić na konto bankowe, a status wypłaty to OCZEKUJĄCA. Tylko nie wiem na co. Wypłacałem wiele razy, ale pierwszy raz tak długo to wisi 4


RE: Hivemicro.com +18 - spaltooln - 20-06-2017 18:02

(20-06-2017 11:20)banan1905 napisał(a):  Jeśli ktoś ma jakiś sposób aby nie klikac siedzac przy kompie to pisać, za sprawdzony sposób co tydzień odpalam część zarobku

Możesz klikać siedząc przy telefonie albo zatrudnić do tego np. rodziców Lol , a pisząc poważnie nie ma niestety tak łatwo.


RE: Hivemicro.com +18 - kraftx - 20-06-2017 18:11

Już chyba z kilka razy padło pytanie w stylu "na jakiej zasadzie powstał ranking leaderboard i jak on działa?"

Sam się nad tym zastanawiałem, ale krótko i doszedłem do prostego wniosku. Jest to po prostu topka zarobków od momentu, w którym ten ranking powstał (nwm kiedy, jakoś tydzień temu chyba) - nic się w nim nie resetuje, nie zmniejsza itp., ale szkoda jednak, że nie pokazuje zarobków sprzed powstania rankingu, bo na pierwszych miejscach znaleźli by się tacy, którzy po tysiące dolarów w sumie wyciągnęli Tongue

Przy okazji zareklamuję znów swój poradnik, który już kupiło 5 osób xD
W nim:

1. Opisana, opracowana przeze mnie metoda, której zasada działania jest następująca:
Kod:
Bot pracujący w tle cały czas wykonuje szybkie kliknięcia myszką w tym samym miejscu, dzięki czemu, gdy zabraknie obrazków (zadań), to praca jest błyskawicznie i automatycznie wznawiana (nie trzeba zabierać rączki z klawiatury), a skrypt blokujący odpowiednie elementy na stronie (m.in. komunikat "No more tasks") umożliwia takie przedsięwzięcie - tj. natychmiastowe kliknięcie w buttony "Start Working".

2. Kilka złotych zasad, których trzymanie się zagwarantuje ciekawe zarobki.

3. "Jak klikać na telefonie?"

Równowartość poradnika odrobicie sobie w czasie nie dłuższym, niż 1.5h na Hive; zapraszam priv Tongue


RE: Hivemicro.com +18 - albercik123 - 20-06-2017 18:29

@up

A jak ten bot omija sprawę poprawnego klikania? Ja klikałem chwilę cały czas to samo żeby było szybciej i dostałem blokadę na ileś godzin. Oznaczanie log zablokowali mi permamentnie nawet nie wiem czemu. Wydaje mi się, że dobrze te ramki kleiłem xD


RE: Hivemicro.com +18 - kraftx - 20-06-2017 18:46

(20-06-2017 18:29)albercik123 napisał(a):  @up

A jak ten bot omija sprawę poprawnego klikania? Ja klikałem chwilę cały czas to samo żeby było szybciej i dostałem blokadę na ileś godzin. Oznaczanie log zablokowali mi permamentnie nawet nie wiem czemu. Wydaje mi się, że dobrze te ramki kleiłem xD

Bot niczego nie omija, wszystko legit.
Jeśli jednak mają jakieś problemy ze skutecznością (kilka razy tak było), to można go sobie połączyć z innym makrem i odejść od komputera. Spokojnie nabije kilka $ bez bana.


RE: Hivemicro.com +18 - spaltooln - 21-06-2017 02:18

Kolejna nocka udana 2.6$/h
Obrazki praktycznie ida z automatu


RE: Hivemicro.com +18 - sebek1337 - 21-06-2017 03:11

(20-06-2017 18:11)kraftx napisał(a):  Już chyba z kilka razy padło pytanie w stylu "na jakiej zasadzie powstał ranking leaderboard i jak on działa?"

Sam się nad tym zastanawiałem, ale krótko i doszedłem do prostego wniosku. Jest to po prostu topka zarobków od momentu, w którym ten ranking powstał (nwm kiedy, jakoś tydzień temu chyba) - nic się w nim nie resetuje, nie zmniejsza itp., ale szkoda jednak, że nie pokazuje zarobków sprzed powstania rankingu, bo na pierwszych miejscach znaleźli by się tacy, którzy po tysiące dolarów w sumie wyciągnęli Tongue

Przy okazji zareklamuję znów swój poradnik, który już kupiło 5 osób xD
W nim:

1. Opisana, opracowana przeze mnie metoda, której zasada działania jest następująca:
Kod:
Bot pracujący w tle cały czas wykonuje szybkie kliknięcia myszką w tym samym miejscu, dzięki czemu, gdy zabraknie obrazków (zadań), to praca jest błyskawicznie i automatycznie wznawiana (nie trzeba zabierać rączki z klawiatury), a skrypt blokujący odpowiednie elementy na stronie (m.in. komunikat "No more tasks") umożliwia takie przedsięwzięcie - tj. natychmiastowe kliknięcie w buttony "Start Working".

2. Kilka złotych zasad, których trzymanie się zagwarantuje ciekawe zarobki.

3. "Jak klikać na telefonie?"

Równowartość poradnika odrobicie sobie w czasie nie dłuższym, niż 1.5h na Hive; zapraszam priv Tongue

xDD

Prv, dam protipy za darmo. Jestem 2 w rankingu. (2 dni i bede pierwszy ;3)


RE: Hivemicro.com +18 - Adam05 - 21-06-2017 08:37

@kraftx załóż sobie wątek w odpowiednim dziale a nie robisz tutaj śmietnik.


RE: Hivemicro.com +18 - arczi12 - 21-06-2017 12:44

@[sebek1337], wyslalem priv, ale lepiej byloby jakbys tutaj w watku dal te tipy Smile