Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Komandos823 - 31-08-2018 17:38

Ja też nie inwestowałem ale nie zdążyłem wypłacić 5 zł hehe


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - ElWariato - 31-08-2018 23:03

Tak czy siak spartolić w ten sposób taką fajną koncepcje, jaką była "gra" to trza być ..................... .................. ............ .......... .


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - marek216 - 03-09-2018 20:42

rachman nie nie przyszło ci do łba aby przeprosić za skakanie na mnie i innych co pisali to co ja. Klaskałeś coalco jak na pierwszym koncie dostałem bana. W głębokim poważaniu mam Twoje oklaski. Tylko następnym razem jak ktoś mądrzejszy od Ciebie mówi/pisze że coś jeb....nie to zamiast hejtować i atakować posłuchaj starszych i weź na wstrzymanie zamiast pyskować.

Ani Ty ani żaden inny hejter-specjalista ekonomiczny nie przeprosił za pyskowanie i skakanie na tych co mówili że to walnie. Do końca "urlopu" wlazłbyś coalco do nosa przez odbyt a teraz udajesz ze coś cię interesuje jak się sprawy potoczą


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 04-09-2018 08:39

Ciebie przepraszać? Przelicz swoje wyzwiska i wyśmiewanie i porównaj z moimi. Odezwał się ten co nie skaka, nie wyzywa, nie ubliża itd. Spójrz w lustro potem od innych wymagaj szacunku. Nie jesteś mądrzejszy tylko trafiłeś jak ślepa kura i tyle. Na razie to ty ciągle wyzwiskami leciałeś jak jakaś gimbaza po browku. Nawet na forum coalco ci parę osób napisało że jakbyś innym językiem pisał to też by inaczej cię traktowali i odbierali twoje słowa. Idź nie błaznuj już i nie rób z siebie nie wiadomo kogo.
Starszy? Pewny jesteś? Znasz mnie? Kolejne domysły i dopowiadanie sobie szykujesz? Mógłbyś się zdziwić. Wziąłeś to pod uwagę w ogóle?
Nie, nie udaję pseudojasnowidzu czy mnie to interesuje, jestem ciekaw, byłem od samego początku jak to będzie się rozwijać i tym bardziej jak to się skończy byłem ciekaw. Nie ogarniasz no nie?
Skończ te swoje wieczne żenujące domysły co ktoś myśli, czuje, wie, umie, itd. To że ci się trafiło że akurat strona padła to jedno a reszta twojego chamskiego zachowania to zupełnie co innego. Poza tym ty twierdziłeś że licencje będą powodem upadku. Ja natomiast twierdzę że zniknięcie admina. Same licencje jakby chciał to by pewnie cofnął, no ale to inna bajka bo program padł. Gdyby nie znikł to program by może istniał może nie, ale nie one są powodem upadku programu tylko zawinięcie się twórcy gry. Żenujący jesteś człowieku siedzisz na tym forum tylko w tym temacie i podniecasz się jak dzieciak że trafiłeś z 1 opinią beka Specjalista pełną gębą, znawca coalcotematyczny. Wykaż się w jeszcze czymś innym mniej przewidywalnym i dopiero się kreuj na mądrzejszego od innych.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - minerszotu - 05-09-2018 08:31

żarło żarło i zdechnęło..


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - marek216 - 06-09-2018 06:31

Nie trafiłem tylko wyliczyłem - Ty wtedy twierdziłeś że się mylę i liczyłeś, że bilans systemu jest poprawny. Do dzisiaj nie wyjaśniłeś nam jak Ci to wychodziło.
Dostrzegasz różnicę.
Co ważne wyliczyłem jeszcze zanim, było wiadomo że admin zniknie. Był i banami dzielił tym co liczyli inaczej niż on się spodziewał. Jego służba ( w tym Ty ) mu poklaskiwała zarówno w kwestii wyliczeń jak i banowania tych co potrafią liczyć.

Nazwanie kogoś nieukiem, itd. kiedy tak jak Ty twierdził, że ten system wydolny nie jest wyzwiskiem tylko stwierdzeniem faktu. Nawet wyliczenie w słupku do Ciebie nie dotarło - dotarło jak admin zniknął i się nie pojawiał przez 3 tygodnie po planowanym powrocie. Czyli w sumie 5 tygodni bez kontaktu z adminem dopiero włączył Ci światełko.

Wprowadzenie licencji miało na celu pozyskanie więcej realnych PLN. Jak się okazało było to przygotowanie do ucieczki admina.

To nie jest kwestia jasnowidzenia tylko matematyki i ekonomii. Rzeczy mniej przewidywalne robię codziennie w realu.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 06-09-2018 07:28

PO raz kolejny powtarzam ci co z uporem ignorujesz - nigdy nic nie liczyłem. Zawierzyłem wyliczeniom innych. Ty serio tak lubisz wszystko przekłamywać? Pokaż te rzekome moje wyliczenia skoro tak. Nie widziałem sensu liczyć skoro nie mam dostępu do konkretnych danych.
Co do twoich wyliczeń to liczyłeś na podstawie tego co dał admin lub domyślali się inni... Bardzo konkretne dane, faktycznie... Wyliczyłeś ale to tylko nazwa bo nie miałeś dostępu do danych tylko do przypuszczeń i danych które podał admin a które okazały się fikcją. Zgadłeś na podstawie niepełnych i być może fałszywych danych. Bez prawdziwych danych to można prognozy liczyć a nie wyniki. Trafiłeś a szanse miałeś pół na pół. Kto nie zaufał adminowi szalę przechylał na upadek, kto dał mu szansę odwrotnie. "Wyliczyłeś"... na podstawie przypuszczeń i danych których nikt nie może zweryfikować nawet... trochę zbyt pewne słowo używasz do tych prognoz. Raczej przewidziałeś.
Tak przyklaskiwałem że dostałeś bana na forum - jak wielu innych i to nie tylko zwolenników gry - bo dość mieli twoich wyzwisk, ataków i chamstwa. Co do zbanowania konta PO RAZ KOLEJNY powtarzam co też ZNÓW IGNORUJESZ jakbym nigdy nie pisał ci wprost - za mało o tym wiem i na ten temat się nie wypowiem.

Skończ to przeinaczanie powtarzam enty raz bo robienie z siebie nie wiadomo kogo jadąc po innych, a nie widząc w sobie nic jest serio... WYZWISKA były o wiele bardziej chamskie niż tylko takie które teraz przytaczasz. Wiele osób uciekło z dyskusji nie bo coś im udowodniłeś a przez chamskie teksty. Nie udawaj greka. Pisali to wprost. Widać nic nie nauczyło cię jak parę osób podsumowało twoje wypowiedzi - i nie piszę tylko o zwolennikach admina. W skrócie jakoś tak to było że - gdybyś normalnie dyskutował a nie robił wycieczki osobiste, wyzywał ciągle innych, narzucał swojego zdania nie rozumiejąc że inni mogą mieć odmienne - nawet jeśli się mylili itd. to mieliby do ciebie i twoich wypowiedzi inny stosunek.

"Wprowadzenie licencji miało na celu pozyskanie więcej realnych PLN." - tak, ale nie było głównym powodem upadku gry. W końcu napisałeś jak trzeba - to był jak czas pokazał mechanizm wycyckania wpłat a nie przyczyna upadku gry co z uporem próbowałeś forsować. Powodem było zawinięcie się admina. Widzisz teraz w ogóle różnicę?

Skoro nadal opierasz się na przeinaczaniu moich wypowiedzi które powtarzałem tu i tam już parokrotnie to więcej nie będę się odnosić do twoich kolejnych kłamstw. Jak widzisz strona już nie istnieje może wnieś teraz w końcu coś więcej na tym forum niż tylko w tym temacie skoro uważasz że masz taką wielką wiedzę w różnych tematach. Forum coś zyska. Trzymaj się.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - hatake00 - 09-09-2018 12:26

Zdechło? :O


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Patek - 09-09-2018 14:38

(09-09-2018 12:26)hatake00 napisał(a):  Zdechło? :O
takXpokerface


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Anonimowy55 - 12-10-2018 11:08

i uj bombki strzelil. Teraz mam nadzieje ze na drugi raz ci co skakali na Krejzola ze wali glupoty ze to scam i gra padnie bo admin kase sobie nabija za co dostal bana ze odwazyl sie to publicznie powiedziec wezma na wstrzymanie i przemysla wszystko.Krejzol jako jeden z pierwszych w kwietniu juz ostrzegal ze to scam.I co sie stalo?Zostal zhejtowany i zbanowany oraz pozbawiony swoich pieniedzy na bezczela.