Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) (/Temat-Tanieaukcje-com-Program-partnerski-50-za-lead-lub-5-gr-za-klik-98852)



RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Vertired - 09-11-2014 23:04

(09-11-2014 23:01)Ando napisał(a):  Pewnie tną koszty i jednym wypłacają, innym nie. Rozumiem jakbym miał nie wiadomo ile do wypłaty ale uzbierałem specjalnie lekko ponad 20zł tylko żeby sprawdzić czy działa i... no właśnie.. nie działa.
Kolejny SCAM.

Może mieli jakiś powód żeby nie wypłacić? zapoznaj się z definicją słowa SCAM najpierw a potem rzucaj mięsem. Zleciłem 3 wypłaty i wszystkie doszły a 4 oczekuje.


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - TanieAukcje - 09-11-2014 23:04

(09-11-2014 22:50)Ando napisał(a):  UWAGA!!!
Absolutnie nie polecam!!
Człowiek pół dnia orze do minimum i dostaje komunikat o niby sztucznym ruchu? Ktoś sobie niezłe jaja robi!
Nie próbujcie na tym zarabiać bo lecą w ch...

[Obrazek: image.jpg]

Proszę o podanie loginu w programie partnerskim, chętnie opublikujemy na jakiej podstawie został stwierdzony "Sztuczny ruch". Ponad to, tego typu informacja została umieszczona tylko na multikontach jednego użytkownika, który generuje unikalne kliknięcia z modemu T-Mobile generując różne IP, niestety nie czyszcząc cookies.


Cieszymy się, że partnerzy promują nasz serwis nawet pół dnia. Prosimy jednak robić to uczciwie, oszczędzając nasz i swój czas. Nasz program partnerski zapisuje ok. ~20 parametrów dotyczących wejścia oraz jego użytkownika. Dodatkowo każdy zarejestrowany użytkownik z polecenia również jest weryfikowany tak jak i jego zachowanie.


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Vertired - 09-11-2014 23:06

(09-11-2014 22:50)Ando napisał(a):  UWAGA!!!
Absolutnie nie polecam!!
Człowiek pół dnia orze do minimum i dostaje komunikat o niby sztucznym ruchu? Ktoś sobie niezłe jaja robi!
Nie próbujcie na tym zarabiać bo lecą w ch...

[Obrazek: image.jpg]

Ja nie wiem gdzie Ty to promujesz. Po 20 minutach miałem 16 złoty na koncie. 25 minut i jest minimum. Nie dziwcie się że nie wypłacają jak macie średnią za klik 0.00. Nie mogą wypłacić bo będą stratni ! Jeśli ktoś nie wpłaca hajsu to i nie ma zysku... niestety.


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Ando - 09-11-2014 23:07

(09-11-2014 23:04)TanieAukcje napisał(a):  
(09-11-2014 22:50)Ando napisał(a):  UWAGA!!!
Absolutnie nie polecam!!
Człowiek pół dnia orze do minimum i dostaje komunikat o niby sztucznym ruchu? Ktoś sobie niezłe jaja robi!
Nie próbujcie na tym zarabiać bo lecą w ch...

[Obrazek: image.jpg]

Proszę o podanie loginu w programie partnerskim, chętnie opublikujemy na jakiej podstawie został stwierdzony "Sztuczny ruch". Ponad to, tego typu informacja została umieszczona tylko na multikontach jednego użytkownika, który generuje unikalne kliknięcia z modemu T-Mobile generując różne IP, niestety nie czyszcząc cookies.


Cieszymy się, że partnerzy promują nasz serwis nawet pół dnia. Prosimy jednak robić to uczciwie, oszczędzając nasz i swój czas. Nasz program partnerski zapisuje ok. ~20 parametrów dotyczących wejścia oraz jego użytkownika. Dodatkowo każdy zarejestrowany użytkownik z polecenia również jest weryfikowany tak jak i jego zachowanie.

Login w pp: Ando
Myślę, że w niedługim czasie sytuacja się wyjaśni Wink


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Vertired - 09-11-2014 23:09

(09-11-2014 23:07)Ando napisał(a):  
(09-11-2014 23:04)TanieAukcje napisał(a):  
(09-11-2014 22:50)Ando napisał(a):  UWAGA!!!
Absolutnie nie polecam!!
Człowiek pół dnia orze do minimum i dostaje komunikat o niby sztucznym ruchu? Ktoś sobie niezłe jaja robi!
Nie próbujcie na tym zarabiać bo lecą w ch...

[Obrazek: image.jpg]

Proszę o podanie loginu w programie partnerskim, chętnie opublikujemy na jakiej podstawie został stwierdzony "Sztuczny ruch". Ponad to, tego typu informacja została umieszczona tylko na multikontach jednego użytkownika, który generuje unikalne kliknięcia z modemu T-Mobile generując różne IP, niestety nie czyszcząc cookies.


Cieszymy się, że partnerzy promują nasz serwis nawet pół dnia. Prosimy jednak robić to uczciwie, oszczędzając nasz i swój czas. Nasz program partnerski zapisuje ok. ~20 parametrów dotyczących wejścia oraz jego użytkownika. Dodatkowo każdy zarejestrowany użytkownik z polecenia również jest weryfikowany tak jak i jego zachowanie.

Login w pp: Ando
Myślę, że w niedługim czasie sytuacja się wyjaśni Wink

Więc najpierw proponuję Ci skontaktować się z kimś z administracji w celu wyjaśnienia sytuacji a nie od razu na forum rzucać mięsem że SCAM etc. Bo pienisz się że SCAM a gdy przedstawiciel się odezwał to łagodniejesz jak baranek. Ogarnij się.


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Ando - 09-11-2014 23:11

(09-11-2014 23:09)Vertired napisał(a):  
(09-11-2014 23:07)Ando napisał(a):  
(09-11-2014 23:04)TanieAukcje napisał(a):  
(09-11-2014 22:50)Ando napisał(a):  UWAGA!!!
Absolutnie nie polecam!!
Człowiek pół dnia orze do minimum i dostaje komunikat o niby sztucznym ruchu? Ktoś sobie niezłe jaja robi!
Nie próbujcie na tym zarabiać bo lecą w ch...

[Obrazek: image.jpg]

Proszę o podanie loginu w programie partnerskim, chętnie opublikujemy na jakiej podstawie został stwierdzony "Sztuczny ruch". Ponad to, tego typu informacja została umieszczona tylko na multikontach jednego użytkownika, który generuje unikalne kliknięcia z modemu T-Mobile generując różne IP, niestety nie czyszcząc cookies.


Cieszymy się, że partnerzy promują nasz serwis nawet pół dnia. Prosimy jednak robić to uczciwie, oszczędzając nasz i swój czas. Nasz program partnerski zapisuje ok. ~20 parametrów dotyczących wejścia oraz jego użytkownika. Dodatkowo każdy zarejestrowany użytkownik z polecenia również jest weryfikowany tak jak i jego zachowanie.

Login w pp: Ando
Myślę, że w niedługim czasie sytuacja się wyjaśni Wink

Więc najpierw proponuję Ci skontaktować się z kimś z administracji a nie od razu na forum rzucać mięsem że SCAM etc. Bo pienisz się że SCAM a jakprzedstawiciel się odezwał to łagodniejesz jak baranek. Ogarnij się.

Próbuje tylko otrzymać to, co w pewnym sensie mi się należy. Poczekamy na wyjaśnienie i jeśli wszystko wyjdzie ok oczywiście skoryguje moją opinię na temat serwisu.


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Szrejter - 09-11-2014 23:18

prawie 1600 klików paręnascie rejestracji, ale nikt nic nie kupuje... Co zrobić ?


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - TanieAukcje - 09-11-2014 23:45

(09-11-2014 23:11)Ando napisał(a):  
(09-11-2014 23:09)Vertired napisał(a):  
(09-11-2014 23:07)Ando napisał(a):  
(09-11-2014 23:04)TanieAukcje napisał(a):  
(09-11-2014 22:50)Ando napisał(a):  UWAGA!!!
Absolutnie nie polecam!!
Człowiek pół dnia orze do minimum i dostaje komunikat o niby sztucznym ruchu? Ktoś sobie niezłe jaja robi!
Nie próbujcie na tym zarabiać bo lecą w ch...

[Obrazek: image.jpg]

Proszę o podanie loginu w programie partnerskim, chętnie opublikujemy na jakiej podstawie został stwierdzony "Sztuczny ruch". Ponad to, tego typu informacja została umieszczona tylko na multikontach jednego użytkownika, który generuje unikalne kliknięcia z modemu T-Mobile generując różne IP, niestety nie czyszcząc cookies.


Cieszymy się, że partnerzy promują nasz serwis nawet pół dnia. Prosimy jednak robić to uczciwie, oszczędzając nasz i swój czas. Nasz program partnerski zapisuje ok. ~20 parametrów dotyczących wejścia oraz jego użytkownika. Dodatkowo każdy zarejestrowany użytkownik z polecenia również jest weryfikowany tak jak i jego zachowanie.

Login w pp: Ando
Myślę, że w niedługim czasie sytuacja się wyjaśni Wink

Więc najpierw proponuję Ci skontaktować się z kimś z administracji a nie od razu na forum rzucać mięsem że SCAM etc. Bo pienisz się że SCAM a jakprzedstawiciel się odezwał to łagodniejesz jak baranek. Ogarnij się.

Próbuje tylko otrzymać to, co w pewnym sensie mi się należy. Poczekamy na wyjaśnienie i jeśli wszystko wyjdzie ok oczywiście skoryguje moją opinię na temat serwisu.

1. Proszę o wyjaśnienie, jakie wartości reklamowe dla naszego serwisu ma założony temat ( http://zarabiam.com/Temat-NIEAKTUALNE-Klik-w-link-Reput-100908 )

Cytat:Klikacie w link:
Link ( http://tanieaukcje.com/p/c706326a645311e4a1740025907XX422 )
Piszecie w temacie i dostajecie Reputa.
Klikać można co 24 godziny.

2. Wszyscy (10-ciu) użytkownicy zakończyli swoją aktywność w serwisie na rejestracji. Nigdy więcej się nie pojawili, co nosi znamiona ruchu motywowanego tj. pkt. 1.


Wszelkie pytania prosimy kierować bezpośrednio przez Kontakt na stronie.

Każdy partner powinien mieć świadomość że każdy ruch motywowany namawiający do sztucznego wykonywania akcji tj. rejestracji/kliknięć oraz celowe wprowadzanie w błąd użytkowników celem zdobycia sztucznych klików (np. wczorajsza gala bokserska) nie będzie nagradzana.


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Ando - 09-11-2014 23:49

Moment moment.
Ad 1. To jest szukanie powodu na siłę biorąc pod uwagę fakt, że kliknęły w to 2 osoby (komentarze pod tematem) a temat zgłosiłem do zamknięcie 24h po jego założeniu.
Ad 2. Nie interesuje mnie co robią zarejestrowani użytkownicy. Mogą wrócić jutro, za tydzień, nigdy. Płacicie za klik LUB profity z zysków.

Przemiło z waszej strony, że od razu nie blokujecie kontynuowania pozyskiwania dla Was klientów tylko czekacie aż ktoś zleci wypłatę i uzbiera minimum (lub więcej). Nie ma to jak darmowa reklama.

Niestety na tą chwilę absolutnie nie mogę polecić i bedę odradzał korzystania z serwisu.
Oczywiście bez urazy. 20zł to nie miliony Smile
Pozdrawiam


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Szrejter - 10-11-2014 00:05

No to ciekawe co ze mną zrobią. Jak to samo to wiadomo co to oznacza. Nie moja wina, że ludzie wchodząc nie zarejestrują się bo znając już serwis za10gr... wiedzą o co chodzi. Mój ruch jest jak najbardziej prawdziwy staram się promować codziennie serwis.