Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty (/Temat-DigDoge-org-wydobycie-kryptowaluty-83024)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty - unnamed1988 - 17-01-2014 12:29

Mam dokladnie ten sam problem co kolega wyzej. Dzisiaj od rana koparka nie chce sie polaczyc z serwerem.


RE: DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty - lavish - 17-01-2014 13:25

(17-01-2014 12:27)walendm napisał(a):  Ja mam nadal problem z przychodzącymi krążkami. Myślałem, że wszystko wrocilo do normy, niestety otrzymałem kilka przelewów w ciągu 6h w dniu 14-01-2014r i od tamtej pory cisza... Choć koparka działa cały czas. Ostatnio była włączona 24h i nic! Do tego dzisiaj po włączeniu koparki pojawił sie pewien problem. Otóż status jest "Łączenie z serwerem" i nic się nie zmienia.

Debug:


[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]

Błąd wywołany jest tym, że leży cała sieć P2Pool. Raz na jakiś czas się to zdarza jednak nie trwa dłużej niż 3h, w tym czasie Dogecoiny nie są wydobywane.

Co do problemu z przychodzącymi przelewami to najprawdopodobniej występuje problem braku odpowiedniej ilości potwierdzeń na linii p2pool -> portfele kopiących stąd też przelewy przychodzą z opóźnieniem. Będziemy próbowali zaradzić temu w miarę możliwości jednak w związku z tym że problem nie jest zależny od nas (nie wynika z naszego błędu) to sprawa może potrwać trochę dłużej.

Niemniej nie macie się czym przyjmować ponieważ przelewy na pewno nie zginą, w najgorszym razie dojdą z opóźnieniem więc póki co jedyne co mogę doradzić to żebyście kopali sobie spokojnie i czekali aż zaległe przelewy się pojawią. Mamy już sygnały od osób, którym nie przychodziły przelewy, że część z nich już dotarła.

Postaramy się ze wszystkim uporać do wypuszczenia wersji 1.00.


RE: DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty - karolk93 - 17-01-2014 16:13

Mam pewien problem z kopaniem dogecoinów. Kopię od wczoraj, zacząłem około godziny 18 i kopałem do 24.
Prędkość kopania wynosiła około 19khash/s. Dzisiaj, gdy włączyłem portfel i koparkę, stan konta dalej wynosił 10dc, a prędkość kopania spadła do 9k.
Czy aby kopać na poolu, a nie solo trzeba, coś pozmieniać w zakładce Dig w portfelu? Czy zostawić wszystko bez zmian i nic nie klikać w tej zakładce?Smile


RE: DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty - lavish - 17-01-2014 22:58

(17-01-2014 16:13)karolk93 napisał(a):  Mam pewien problem z kopaniem dogecoinów. Kopię od wczoraj, zacząłem około godziny 18 i kopałem do 24.
Prędkość kopania wynosiła około 19khash/s. Dzisiaj, gdy włączyłem portfel i koparkę, stan konta dalej wynosił 10dc, a prędkość kopania spadła do 9k.
Czy aby kopać na poolu, a nie solo trzeba, coś pozmieniać w zakładce Dig w portfelu? Czy zostawić wszystko bez zmian i nic nie klikać w tej zakładce?Smile

Prędkość kopania zależna jest od obciążenia GPU i CPU, które dostosowuje się do innych procesów trwających na komputerze. Kiedy nic nie robisz na komputerze program działa efektywniej niż kiedy np. grasz, wszystko po to żebyś mógł normalnie korzystać z komputera podczas wydobycia.

Program automatycznie podłącza Cię do kopania w poolu więc nic nie trzeba przestawiać.


RE: DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty - bartex89 - 18-01-2014 12:08

jak sie tak laczy i laczy z serwerem po tej aktualizacji, to można wrócić do działającej wcześniejszej wersji?


RE: DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty - 258viduka89 - 18-01-2014 13:05

Po włączeniu programu i kliknięciu start wywala mi "program minerd.exe przestał działać".


RE: DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty - lavish - 18-01-2014 15:34

(18-01-2014 12:08)bartex89 napisał(a):  jak sie tak laczy i laczy z serwerem po tej aktualizacji, to można wrócić do działającej wcześniejszej wersji?

Problem połączenia z serwerem występuje na wszystkich wersjach ponieważ nie jest to problem programu, a serwera Smile. Chwilowo Dogecoin ma problemy z głównym portfelem przez co wszyscy musimy czekać, cofnięcie się do poprzedniej wersji naszego programu nic by tu niestety nie dało.

Cytat:Po włączeniu programu i kliknięciu start wywala mi "program minerd.exe przestał działać".

Przeinstaluj, powinno zaskoczyć.


RE: DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty - 258viduka89 - 18-01-2014 15:53

(18-01-2014 15:34)lavish napisał(a):  Przeinstaluj, powinno zaskoczyć.

Kilka razy przeinstalowałem i już działa. Ale teraz mam inny problem. Nie mam zaznaczonego, żeby używało CPU, a mimo to mam użycie procesora 100%


RE: DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty - lavish - 18-01-2014 16:21

(18-01-2014 15:53)258viduka89 napisał(a):  
(18-01-2014 15:34)lavish napisał(a):  Przeinstaluj, powinno zaskoczyć.

Kilka razy przeinstalowałem i już działa. Ale teraz mam inny problem. Nie mam zaznaczonego, żeby używało CPU, a mimo to mam użycie procesora 100%

Kliknij na "Status: " i wyślij mi na PW logi okej?


RE: DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty - matiss947 - 18-01-2014 20:31

Od 15 stycznia coś Dogi ucichły. Jak do tamtej pory przychodziło po kilka, kilkanaście przelewów tak od 15 do tej pory nothing smutny