Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy (/Temat-Goldentowns-Nowa-gra-przegladarkowa-z-wyplata-pieniedzy-76060)



RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Briahuu - 15-10-2013 17:14

Rafiks1992 podaj jakis kontakt na pw bo nie moge Ci odpisac XD.


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 15-10-2013 17:42

Dzieki qpseSmile. Ja z drugiej strony polecam qpse bo to dobry znajomy, dobrze inwestuje pieniadze, wplaca i co najwazniejsze umie korzystac z potencjalu gry!


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Garownik - 15-10-2013 19:19

A jak coś udoskonale i wyskakuje mi gwiazdka,to jak na nią najeżdżam to znika i nie przybywa goldów,wiem,że najpierw drogi itd.,ale gdzie idą te gwiazdki?Bo kasa jest z kopalni.Tylko jak sie nazywa ta kopalnia ,bo czegos takiego jak miner to nie ma.Pomoże ktoś?


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - nokira - 15-10-2013 19:32

Złoto wydobywasz w gold mine, te gwiazdki to doświadczenie.


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - kacpros - 15-10-2013 21:34

Panowie, a wypłacacie już coś?


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - qpse2013 - 15-10-2013 21:48

(15-10-2013 21:34)kacpros napisał(a):  Panowie, a wypłacacie już coś?

Ja ustaliłem sobie, że pierwsze zyski realizuje za dwa miesiące, do tego czasu inwestuje w rozwój miasta i akcje rokujących graczy. Z wypłatami nie ma problemów bo pieniądze transferowane są od graczy tzw "handlarzy", którzy zarabiają również na obrocie złotem. Jeżeli dobrze się doczytałem to takim "handlarzem" zostaje się mając wskaźnik happines na 100%. Są to osoby z dużym doświadczeniem i już sporym majątkiem w grze. Jestem przekonany, że nie w głowie im wałki, poza tym nie pozwolą na to mechanizmy samej gry.


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 15-10-2013 22:16

Qpse do obrotu złotem za euro potrzeba 90% happiness Smile. Napisane jest to w zakladce Gold o ile pamietam


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - pawelos377 - 17-10-2013 20:55

Czyli jak dokładnie przebiega proces wypłaty z gry realnych pieniędzy ?
I co daje nam inwestowanie w akcje innych graczy ?


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Rafiks1992 - 17-10-2013 21:02

PANOWIE DZIALA WAM GRA? u mnie zrobily sie surki i nie moge ich zebrac ;/ jedna osoba ktora tez gra odemnie ma ten sam problem. wiecie o co chodzi?


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Maxpixel - 17-10-2013 21:23

Zarejestrowany z refa jako pixelownia.