Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! (/Temat-Afiliant-com-nie-trzeba-miec-strony-www-zeby-zarabiac-70531)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - hertia - 03-09-2013 12:08

PokerStars1910 nie chce cie wprowadzać w błąd bo sam nie wiem ale skoro nie ma nic w prowizji potencjalnej to możliwe że ktoś wszedł tylko w tą ofertę wypełnił formularz ale nie zapłacił.

stiff po kliknięciu w program Alior masz na dole zasady programu i tam jest wszystko opisane:

Zdarzenia podlegające wynagrodzeniu.
Wydawca wynagradzany będzie za każdą umowę o prowadzenie konta osobistego podpisaną przez użytkownika w ciągu 30 dni od wysłania wniosku internetowego. Dodatkowym warunkiem jest wykonanie przez użytkownika przynajmniej jednej płatności kartą wydaną do konta w ciągu 60 dni od podpisania umowy o konto.

Czyli 2 miesiące (od podpisania umowy)a w panelu powinna ci się pokazać po wypełnianiu wniosku w internecie. W Afiliant ma jedną wadę że prowizje długo idą;p


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - PokerStars1910 - 03-09-2013 13:47

(03-09-2013 12:08)hertia napisał(a):  PokerStars1910 nie chce cie wprowadzać w błąd bo sam nie wiem ale skoro nie ma nic w prowizji potencjalnej to możliwe że ktoś wszedł tylko w tą ofertę wypełnił formularz ale nie zapłacił.

Być może tak. Smile Poczekam jeszcze kilka dni i zobaczymy.


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - peterus92 - 07-09-2013 16:03

Powiedzcie mi (jestem tu nowy i liczę na wyrozumiałość i spokojne wytłumaczenie, na razie jestem tłukiem ale szybko się uczę tak więc proszę o pomoc) jak lub w którym miejscu mam linka refferencyjnego na blablacar ? szukam, szukam i znaleźć nie mogę :/


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - PokerStars1910 - 07-09-2013 16:08

(07-09-2013 16:03)peterus92 napisał(a):  Powiedzcie mi (jestem tu nowy i liczę na wyrozumiałość i spokojne wytłumaczenie, na razie jestem tłukiem ale szybko się uczę tak więc proszę o pomoc) jak lub w którym miejscu mam linka refferencyjnego na blablacar ? szukam, szukam i znaleźć nie mogę :/

Blablacar zostało wycofane.


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - hertia - 07-09-2013 18:43

Przeklęte fraudy;p to był chyba najlepszy z programów bez promocji zawsze coś wpadało. Mam wielką nadzieję że go odwiesząSmile


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - mati9106 - 08-09-2013 16:45

Witam Smile

Chciałbym się zapytać, jak często można umieszczać linki na facebook"u żeby nie dostać ostrzeżenia, czy też bana ?


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - hertia - 09-09-2013 05:29

Ja spamuję często i jakoś bana czy tam ostrzeżenia na FB nie wyrwałem chociaż było w temacie że ktoś dostał zablokowanie możliwości wysyłania linków. Zleży jeszcze gdzie chcesz spamić bo na czyjś fanpagach na pewno by jakieś ostrzeżenie poleciało...


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - rico88 - 10-10-2013 14:18

Jak wam naliczają leady na tej stronie. To znaczy czy dużo wam odrzucają i jak długo się czeka na odpowiedz czy zaakceptowane czy nie.


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - hertia - 10-10-2013 17:05

Mi tak 1/3 to zależy od programu itd szybko to się nie dzieję maksymalnie nawet miesiąc;p


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - rico88 - 10-10-2013 18:57

Hertia bo mi na przykład klub zniżek jeszcze z sierpnia nie rozliczyli.