Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid (/Temat-surveymad-com-surveywage-com-lepsze-get-paid-62979)



RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - sebek1298 - 01-02-2013 13:57

W nocy dostałem moje wypłaty. O dziwo zamiast zleconych 2 wysłali 4 O.o Dostałem 2 razy więcej Big Grin
[Obrazek: 33mju1.jpg]


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - mordimer12 - 01-02-2013 14:01

Szczęściarz :S


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Stworkowaty - 01-02-2013 14:05

Ma ktoś jakiś poradnik jak robić Taski? Big Grin Oferuję za to rejestrację z refa. ; P
Pw.


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Masterjam - 02-02-2013 18:05

Jako że są osoby, które nie wiedzą jak zacząć i poruszać się po taskach, wstawiam filmik z małymi poradami .Kto chętny niech sobie pobierze. Tylko nie śmiać się Smile Pierwszy raz coś takiego robiłem.Winkhej

http://egofiles.com/u6IaMb0HbEDj4faa/Jak zaznaczać taski.avi


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - tomazzi - 02-02-2013 18:11

(02-02-2013 18:05)Masterjam napisał(a):  Jako że są osoby, które nie wiedzą jak zacząć i poruszać się po taskach, wstawiam filmik z małymi poradami .Kto chętny niech sobie pobierze. Tylko nie śmiać się Smile Pierwszy raz coś takiego robiłem.Winkhej

http://egofiles.com/u6IaMb0HbEDj4faa/Jak zaznaczać taski.avi

dla laików na pewno pomocne Smile
napisz do ciekma, może doda link do 1 postu, bo w temacie to zniknie w otchłani postów i rozmów w nich na temat serwisów


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Masterjam - 02-02-2013 18:21

Tak wiem.Obrazowo pokazałem co, jak i gdzie klikać bo z tym nowi userzy też mają problem. A co do trafności zaznaczania na swoim przykładzie wiem że na początku bez 2-3 banów dobowych się nie obędzie Smile, później każdy nabiera wprawy.


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - elbowndg - 03-02-2013 23:20

A ja zrobiłem za dużo tasków dziś i mam problem ;D
Max work reached for this IP
You've done awesome work! You've actually done so much awesome work that you've reached the limit for this particular task.

Mam stałe ip, znajde jakiś dobry program do zmiany ip zebym mógł to męczyć dalej? zarobiłem dziś z 3 serwisów jakieś 4.5 $ i chyba im sie to nie podoba ze tak "duzo" xD


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - ciekma - 03-02-2013 23:30

Hostpot shield
Hideman - płatny 3$ na tydzień ale w dzień się odrobi
Hidemyass
Realhideip

Ja używam Hidemana co prawda na początku darmowe tylko 5 h ale hotspot robi problemy z ładowaniem niektórych zdjęć.


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - elbowndg - 03-02-2013 23:59

Mi hotspot wogole nie dzialal ;/ pożyczyłem neta od sasiada Tongue dobry zasieg takze lece dalej Big Grin

@edit
Wy też już nie macie tej oferty z cenzurowaniem zdjęć?


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - lukasz9669 - 04-02-2013 18:49

i jak tam wam idzie?