Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PŁACI] Uploading.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [PŁACI] Uploading.com (/Temat-PLACI-Uploading-com-25280)



- Sniechu - 29-12-2008 20:56

Hmm, to już nic z tego nie rozumiem. Myślałem, że ta strona płaci Wam za uploadowanie plików od siebie z dysku, wrzucanie na ich serwer i rozpowszechnianie na forach warezowych. Czy jest inny sposób zarabiania tutaj? Pytam, bo też chciałem zacząć zarabiać a mam bardzo słabe łącze do uploadowania.


- Kubabest - 29-12-2008 20:59

JA robie tak : znajduje ciekawe filmy/gry i inne pliki szukam linkow na RS tego pliku nastepnie daje to do Rapidshare manager czekam az dojdzie to na serwer czyli az bede mial linki z uploading , a nastepnie daje to na jakies forum .CO prawda zarobilem dopiero 4centy w dwa dni , no ale od czegos trzeba zaczac Tongue


- Sniechu - 29-12-2008 21:04

Hmm, może to niegłupi pomysł. Niech wypowie się ktoś inny, czy właśnie tak się powinno robić i od jutra biorę się za to poważnie. Jeszcze niecały tydzień wolnego od szkoły mam, więc mogę na to dużo czasu poświęcić. :-|


- sqall - 29-12-2008 21:23

Tak to dziala. Tyle ze trzeba napisac ticket o udostepnienie rapidshare remote uploader.


- Sniechu - 29-12-2008 21:26

A za to coś się płaci? Jak sformułować taki ticket? Siedzę w tym temacie od niedawna (newbie :-P), więc dlatego tak pytam.

Mam jeszcze jedno pytanie. Zuploadowałem sobie plik i ma on 4mb. Mam link do ściągnięcia z uploading.com. Czy mam ten link wkleić jakoś w rapidshare i tam przerzucić te pliki? Ile minimum mb musi mieć plik, żeby kasę naliczało?


- unruhe7 - 29-12-2008 22:06

Nic nie płacisz,piszesz tylko do suportu żeby Ci go włączyli: Hi, please activate my RS manager, thx. I tyle.Ja dziś też napisałem i narazie czekam aż włączą.

Jeśli ten plik 4mb wysłałeś na uploading.com to z tym linkiem do ściągnięcia idziesz i wstawiasz na fora żeby ludziki go mogli ściągnąć a ty zarobić na tym.Minimum 1mb musi plik mieć aby naliczało ściągnięcia.
A w rs managerze chodzi o to ,że jak masz link rapidshare to wklejasz go na stronie uploading.com do rs manegera, a nie odwrotnie.I jak się zuploaduje wtedy masz juz gotowy link.


- oscypek193 - 30-12-2008 00:07

najlepiej byłoby gdyby najpierw zainwestowali w lepsze serwery, a później wprowadzili wypłaty na Moneybookers. Wie ktoś kiedy to może nastąpić?? :mrgreen:


- kalisz1278 - 30-12-2008 01:18

Czuję że nie prędko.. Mi przy jednym pliku ustaje po 85,25% ... I wyskakuje error 500 i tyle. Nic nie można zrobić.. Zal. ;| A na dodatek dalej nie upa na rapidshare manager...


- Boro! - 30-12-2008 10:11

mi podobnie jak u ciebie też zacina się wczoraj trzy razy się zacięła..

Raz na 25% raz na 18% a później na 64%..


- Sniechu - 30-12-2008 10:13

Boro! napisał(a):255
25%? :-P

To ja chyba sobie poczekam, aż wprowadzą szybszy serwer, a w międzyczasie poczytam trochę o takim zarabianiu. :-|