Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-59893)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - spinhack - 09-12-2012 22:34

Cytat:jak kupił powyżej 50 % akcji, a nie ma firmy międzynarodowej, to wtopił xau bo nic nie zdziała w firmie

Da radę spokojnie firmą zarządzać ale nie będzie mógł w niej sam pracować.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 09-12-2012 22:49

(09-12-2012 22:34)spinhack napisał(a):  
Cytat:jak kupił powyżej 50 % akcji, a nie ma firmy międzynarodowej, to wtopił xau bo nic nie zdziała w firmie

Da radę spokojnie firmą zarządzać ale nie będzie mógł w niej sam pracować.


jak pytałem admina o tą kwestię to odpowiedź od niego właśnie brzmiała, że bez firm między narodowych nie da się nic zrobić pomimo posiadania większości udziałów
możliwe, że wprowadził zmiany w tej kwestii co jest na plus Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 09-12-2012 23:08

co wam powiem to wam powiem ale wam powiem Tongue
gazet nie mozna importowac. importowac mozna tylko art z marketu. co do zakladania firm w innych krajach nie moge sie wypowiedziec poniewaz mam w rumuni firme handlowa i firme z miesem, ale pierwsza byla handlowa. pracowac w niej nie moge, ani w handlowej anie z miesem.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 10-12-2012 12:50

muszę stwierdzić, że szaleństwo z cenami za płacę przeszło na kolejnych kilka osób
no nic trzeba przeczekać aż dzieci się "wyszumią" no i chyba trzeba zacząć czekać na rychłe zrobienie przez admina opcji wyboru u kogo się chce pracować a nie tylko u osoby będącej jako 1 ze swoją ofertą - oby ta opcja weszła jak najszybciej Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 10-12-2012 13:14

Też nie możecie się zalogować do gry ? Wpisuję login i hasło, klikam login i gówno, nie przekierowuje Undecided
Czyszczą się tylko pola login i hasło, żeby jeszcze raz wpisać.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 10-12-2012 13:17

(10-12-2012 13:14)kleomenes napisał(a):  Też nie możecie się zalogować do gry ? Wpisuję login i hasło, klikam login i gówno, nie przekierowuje Undecided
Czyszczą się tylko pola login i hasło, żeby jeszcze raz wpisać.

spróbuj przez inną przeglądarkę
ja tak mam jak piszesz gdy przez mozille chcę wejść, a na google chrome nie ma takich problemów - śmiga jak należy


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 10-12-2012 13:36

Próbuję i nic, mozilla, chrome, ie, opera Undecided
Tyle co ten komputer mi nerwów napsuł to chyba nikt, i to nie tylko przez ten przypadek, ogólnie.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 10-12-2012 13:39

(10-12-2012 13:36)kleomenes napisał(a):  Próbuję i nic, mozilla, chrome, ie, opera Undecided
Tyle co ten komputer mi nerwów napsuł to chyba nikt, i to nie tylko przez ten przypadek, ogólnie.

no to najlepsze lekarstwo Big Grin : otwórz okno - weź go w ręce - wystaw i po prostu puść, będzie spokój Big Grin a ty będziesz miał motywację wybrać się do sklepu i sobie na gwiazdkę nowy prezent zrobić w postaci nowego sprzętu Big Grin


u mnie działa, u znajomych też także wina po stronie twojego sprzętu musi być


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 10-12-2012 13:47

Uchodzę za człowieka spokojnego ale dla rzeczy martwych litości nie mam Xpokerface
Ten komputer dawno by z kostką brukową na podwórku się zaprzyjaźnił ale muszę do lutego sobie jakoś radzić Undecided
Dzięki za pomoc tomazzi.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - aero2 - 10-12-2012 13:48

Zapisałem się, mam 10 PLN i nie wiem co dalej.

Co najpierw mam zrobić, by to wszystko zaczeło funkcjonować?

Czy bez depozytu się uzbiera na wypłatę samemu?

Czy bez wpłaconego depozytu, można wypłacić?