Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hivemicro.com +18 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Hivemicro.com +18 (/Temat-Hivemicro-com-18-142314)



RE: Hivemicro.com +18 - dawids7627 - 19-06-2017 07:48

(19-06-2017 02:59)Fox90 napisał(a):  
(18-06-2017 13:37)spaltooln napisał(a):  U mnie wieczorami 2.5-3$/h
Wiec tragedii nie ma, choc bywalo lepiej.
Tyle to miała jedna osoba na 100 na samym początku działania serwisu, kiedy obrazki ładowały się z prędkością światła. Jest to obecnie nie wykonalne, więc albo ktoś nie umie liczyć, albo koloryzuje, albo lubi się drażnić z innymi. Aktualnie dolar na godzinę to dobry wynik jak na ten serwis. Sam nie klikam już od kilku tygodni, bo dla mnie nie ma to sensu, ale tych wymysłów ile kto tu nie zarabia zabawnie się czyta, więc czasem zerknę co tutaj się dzieje Smile

Najlepiej jak ktoś się chce chwalić to niech screen zarzuca


Hivemicro.com +18 - kubek833 - 19-06-2017 11:07

Witam, to mój pierwszy post na forum.Użyłem bot kraftx i zdecydowanie ułatwia sprawę. Z tym że ja klikam jednocześnie na telefonie. Wtedy wpada około 1.5 dolara na godz. Najlepiej byłoby używać jednocześnie tej metody na androidzie, bez ręcznego odświeżania. Ale to chyba potrzebny root.


RE: Hivemicro.com +18 - rozi1910 - 19-06-2017 11:18

jak tak wam dobrze idzie, to chętnie pozbędę się swojego konta z ponad 4,3$ za mniejszą kwotę LolLol


RE: Hivemicro.com +18 - spaltooln - 19-06-2017 12:10

(19-06-2017 02:59)Fox90 napisał(a):  
(18-06-2017 13:37)spaltooln napisał(a):  U mnie wieczorami 2.5-3$/h
Wiec tragedii nie ma, choc bywalo lepiej.
Tyle to miała jedna osoba na 100 na samym początku działania serwisu, kiedy obrazki ładowały się z prędkością światła. Jest to obecnie nie wykonalne, więc albo ktoś nie umie liczyć, albo koloryzuje, albo lubi się drażnić z innymi. Aktualnie dolar na godzinę to dobry wynik jak na ten serwis. Sam nie klikam już od kilku tygodni, bo dla mnie nie ma to sensu, ale tych wymysłów ile kto tu nie zarabia zabawnie się czyta, więc czasem zerknę co tutaj się dzieje Smile

2-2,5$ sa calkowicie do osiagniecia, dodam tylko, ze nie korzystam tylko z jednego konta, oraz klikam w godzinach nocnych. Wiadomo, ze kiedys serwis byl bardziej oplacalny, ale zamiast narzekać jak to zle i niedobrze mozna w tym czasie główkować jak usprawnic sobie prace lub w ogole obejsc system Smile


RE: Hivemicro.com +18 - kraftx - 19-06-2017 12:42

(19-06-2017 02:59)Fox90 napisał(a):  Tyle to miała jedna osoba na 100 na samym początku działania serwisu, kiedy obrazki ładowały się z prędkością światła. Jest to obecnie nie wykonalne, więc albo ktoś nie umie liczyć, albo koloryzuje, albo lubi się drażnić z innymi. Aktualnie dolar na godzinę to dobry wynik jak na ten serwis. Sam nie klikam już od kilku tygodni, bo dla mnie nie ma to sensu, ale tych wymysłów ile kto tu nie zarabia zabawnie się czyta, więc czasem zerknę co tutaj się dzieje Smile

Nie chcę być niemiły, ale wychodzisz tutaj na taką pierdołę xD
Jak tak sobie prześledziłem wątek to wydaje mi się, że masz lekki ból dupy spowodowany niemożnością konstruktywnej pracy poprzez ułatwienie jej sobie w jakiś (nie)konwencjonalny sposób i zgrywasz wielkiego niedowiarka odnośnie zarobków innych osób.

Wystarczy chociażby spojrzeć na hivemicro.com/leaderboard - jest tam przynajmniej pięciu Polaków. Drugie miejsce - Sebek, WOW!! NO ALE PRZECIEŻ NIEMOŻLIWE! Przecież to jest jakiś kit, nie można nic zarobić!! W godzinę jakieś grosze wyciąga pewnie i Hive go dodało na tą fake listę z fejkowymi zarobkami!! bekabeka

Zastanów się człowieku facepalm


RE: Hivemicro.com +18 - gijomus - 19-06-2017 13:59

Ja jestem na tej liscie, a nigdy nie mialem zarobkow rzedu 2.5-3$/h. Najwiecej mialem 2$/h wtedy co byla na pare godzin dodana kategoria z wyborem koloru włosow i obrazki lecialy jeden po drugim ciurkiem, do tego byla lepiej platna niz nswf. Przy obecnym dzialaniu serwisu i z uzyciem macro w dzien i wieczorem nie ma opcji wyrobic wiecej niz 1-1.5$/h. Nawet jakby obrazki lecialy ciurkiem w nswf nie wyobrazam sobie jak mozna zrobic 3$/h, przeciez to jest 6000 obrazkow. Pozdrawiam


RE: Hivemicro.com +18 - wysoki01 - 19-06-2017 16:12

A ten ranking to są zarobki z ostatniego tygodnia, czy aktualny stan konta? W tym tygodniu nic nie klikałem (za poprzedni zostało mi 16$) i po zalogowaniu byłem na 590 miejscu. Trochę klikania i jestem na 530.

Edit: Aktualnie 518


RE: Hivemicro.com +18 - Sebix1929 - 19-06-2017 16:39

Napisze ktoś kto kupił tego bota o ile usprawniło to jego prace ? Np. Ile więcej wyciąga na godzine z botem Wink


RE: Hivemicro.com +18 - Fox90 - 19-06-2017 16:47

(19-06-2017 12:42)kraftx napisał(a):  
(19-06-2017 02:59)Fox90 napisał(a):  Tyle to miała jedna osoba na 100 na samym początku działania serwisu, kiedy obrazki ładowały się z prędkością światła. Jest to obecnie nie wykonalne, więc albo ktoś nie umie liczyć, albo koloryzuje, albo lubi się drażnić z innymi. Aktualnie dolar na godzinę to dobry wynik jak na ten serwis. Sam nie klikam już od kilku tygodni, bo dla mnie nie ma to sensu, ale tych wymysłów ile kto tu nie zarabia zabawnie się czyta, więc czasem zerknę co tutaj się dzieje Smile

Nie chcę być niemiły, ale wychodzisz tutaj na taką pierdołę xD
Jak tak sobie prześledziłem wątek to wydaje mi się, że masz lekki ból dupy spowodowany niemożnością konstruktywnej pracy poprzez ułatwienie jej sobie w jakiś (nie)konwencjonalny sposób i zgrywasz wielkiego niedowiarka odnośnie zarobków innych osób.

Wystarczy chociażby spojrzeć na hivemicro.com/leaderboard - jest tam przynajmniej pięciu Polaków. Drugie miejsce - Sebek, WOW!! NO ALE PRZECIEŻ NIEMOŻLIWE! Przecież to jest jakiś kit, nie można nic zarobić!! W godzinę jakieś grosze wyciąga pewnie i Hive go dodało na tą fake listę z fejkowymi zarobkami!! bekabeka

Zastanów się człowieku facepalm
Nie ośmieszaj się gościu. W dupie mam jak wyglądają tutaj zarobki, bo tu nie zarabiam. Klikałem na samym początku. $3 na godzinę, chyba jak liczysz, że godzina ma 100 minut Smile

Śmieszni są tacy zarobkowicze jak Ty, ale wisi mi to, chcesz to się szczyć wyimaginowanymi liczbami, $3h na godzinę przy NSFW jest niemożliwe i tu nie chodzi o kwestię wiary czy oszukania systemu.


RE: Hivemicro.com +18 - rozi1910 - 19-06-2017 17:31

(19-06-2017 16:39)Sebix1929 napisał(a):  Napisze ktoś kto kupił tego bota o ile usprawniło to jego prace ? Np. Ile więcej wyciąga na godzine z botem Wink

ja kupiłem i pracę usprawnia, ale wszystko i tak zależy od ilości obrazków. Jeśli są to 'bot' trochę przyspieszy klikanie