Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-59893)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - bartex89 - 09-12-2012 21:51

ale misza nie moglby importowac mojej gazety wtedy?
i jak kupie 900 akcji to bedzie miala rumunia 100akcji wiec firma nie bedzie prosperowac ?

jak bede miał ponad 500 to ja powienienem zarzadzac.


RE: Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 09-12-2012 21:52

(09-12-2012 21:48)mmichal013 napisał(a):  
(09-12-2012 21:47)tomazzi napisał(a):  codo gazet to musisz mieć ja sam założoną na polskę
zakup udziałów w rumuńskiej sprawi, że będziesz miał tylko udziały w tej gazecie i z wypłacanych z konta firmowego xau będziesz otrzymywał adekwatny udział % w stosunku do posiadanych udziałów

Chyba że będzie miał ponad połowę akcji to wtedy przejmie firmę


Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2

tak ale będzie wydawał na terenie rumuni i nie wiem czy żeby działać tak nie będzie potrzebna firma między narodowa, więc zakup 50% akcji by przejąć firmę nie polską jest raczej nie opłacalny


Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 09-12-2012 21:53

Co do akcji to 100 akcji ma zawsze państwo w którym jest firmą

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2

Edit:
@tomazzi może jak ktoś chce wydawać w rumunii to wtedy będzie to opłacalne w innym przypadku to faktycznie koszty będą tak wysokie że taniej będzie założyć od podstaw firmę w Polsce


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 09-12-2012 21:56

(09-12-2012 21:51)bartex89 napisał(a):  ale misza nie moglby importowac mojej gazety wtedy?
i jak kupie 900 akcji to bedzie miala rumunia 100akcji wiec firma nie bedzie prosperowac ?

jak bede miał ponad 500 to ja powienienem zarzadzac.

a jak je będzie importował ? by zakupić gazetę masz jak w polsce - od razu dodaje ci inteligencję czyli ją czytasz ...


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - bartex89 - 09-12-2012 21:56

no to jak działaja rumuny w Polsce? kupuja firmy zeby odsprzedac drozej na to wychodzi, bo moja firma nic nie robi


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 09-12-2012 21:58

(09-12-2012 21:56)bartex89 napisał(a):  no to jak działaja rumuny w Polsce? kupuja firmy zeby odsprzedac drozej na to wychodzi, bo moja firma nic nie robi

jak kupił powyżej 50 % akcji, a nie ma firmy międzynarodowej, to wtopił xau bo nic nie zdziała w firmie
musi wydać 20 e na firmę u siebie i w polsce i wtedy będzie mógł działać w twojej firmie, no chyba iż zmieni narodowość gry i przeniesie się do polski i w e-polsce będzie działać, albo wystawia dalej akcje na sprzedaż już po swojej cenie z zarobkiem dla siebie oczywiście Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - bartex89 - 09-12-2012 22:00

a gdzie sie podział gosc co jako pierwszy załozył gazety w PL?

to jest ten co teraz ma po 27zł?


Odp: RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 09-12-2012 22:01

(09-12-2012 21:58)tomazzi napisał(a):  
(09-12-2012 21:56)bartex89 napisał(a):  no to jak działaja rumuny w Polsce? kupuja firmy zeby odsprzedac drozej na to wychodzi, bo moja firma nic nie robi

jak kupił powyżej 50 % akcji, a nie ma firmy międzynarodowej, to wtopił xau bo nic nie zdziała w firmie
musi wydać 20 e na firmę u siebie i w polsce i wtedy będzie mógł działać w twojej firmie, no chyba iż zmieni narodowość gry i przeniesie się do polski i w e-polsce będzie działać

Z moich informacji wydaje mi się że można założyć firmę w innym kraju bez firmy międzynarodowej ale może się mylę

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2


RE: Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 09-12-2012 22:20

(09-12-2012 22:01)mmichal013 napisał(a):  
(09-12-2012 21:58)tomazzi napisał(a):  
(09-12-2012 21:56)bartex89 napisał(a):  no to jak działaja rumuny w Polsce? kupuja firmy zeby odsprzedac drozej na to wychodzi, bo moja firma nic nie robi

jak kupił powyżej 50 % akcji, a nie ma firmy międzynarodowej, to wtopił xau bo nic nie zdziała w firmie
musi wydać 20 e na firmę u siebie i w polsce i wtedy będzie mógł działać w twojej firmie, no chyba iż zmieni narodowość gry i przeniesie się do polski i w e-polsce będzie działać

Z moich informacji wydaje mi się że można założyć firmę w innym kraju bez firmy międzynarodowej ale może się mylę

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2

bez tej firmy nie założysz firmy w innym kraju - no chyba, że zmienisz narodowość i przeniesiesz się do innego kraju, ale wtedy z tymi co pozostaną w pl nie zdziałasz nic
firmy możesz obsługiwać tylko w kraju w jakim grasz tutaj to polska, w innych krajach poza polską musisz mieć firmę międzynarodową by w innych krajach móc zakładać firmy i je prowadzić


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - spinhack - 09-12-2012 22:29

(09-12-2012 22:00)bartex89 napisał(a):  a gdzie sie podział gosc co jako pierwszy załozył gazety w PL?

to jest ten co teraz ma po 27zł?

O mnie Ci chodzi ?? nie byłem pierwszy, jest jeszcze inna firma ale właścicielowi chyba znudziła się gra. Mam też firmę w Rumunii (większość udziałów) ale nie wiem czy da radę importować/exportować artykuły. Bo z gazetą to nie jest jak z bułką, fizycznie produkujesz gazety ale sprzedajesz artykuły które możesz publikować co osiem godzin więc nie chce mi się wierzyć że była by możliwość że ktoś zaleje nagle rynek 100-ma artykułami z Rumunii jak ja musiałbym je pisać ponad 30 dni.