Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-59893)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Blackers - 09-12-2012 16:31

a ile dziennie mozna czytać i co jaki okres?


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 09-12-2012 17:56

(09-12-2012 16:31)Blackers napisał(a):  a ile dziennie mozna czytać i co jaki okres?

możesz czytać tyle gazet ile chcesz w zależności od posiadanych środków czyli np 5, 10, 15 o ile ich tyle też będzie dostępnych do sprzedaży


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 09-12-2012 20:08

misza rośnie ci konkurencja Big Grin
nie pogada nie pogada Big Grin gonia z firmą między narodową ruszyła
a swoje wino tak ciężko opłacane sprzedaje już po minusie, dokładając do biznesu w wydaniu wiejskiej ekonomi nauki przez indyk = czysty zysk dla niej bekabekabeka


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 09-12-2012 20:35

niech rosnie. ja z pl daje sobie pas. u kolegow z zagranicy 3 razy tyle sprzedaje i mam duzt zapas faktur


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 09-12-2012 20:41

(09-12-2012 20:35)misza02 napisał(a):  niech rosnie. ja z pl daje sobie pas. u kolegow z zagranicy 3 razy tyle sprzedaje i mam duzt zapas faktur

nam potrzeba tyle osób co mają oni i tyle aktywnych osób - wtedy i u nas będzie wszystko ładnie "śmigało"
a niestety polacy nie kwapią się ani do zapisu a jak już się zapiszą to nie kwapią się do aktywności
reklamuję w x miejscach gdzie x polaków - to zapisują mi się wszyscy łącznie z rumunami których mam najwięcej a nie polacy ....


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 09-12-2012 20:45

ale widze ze gonia nie wie gdzie towar kupowac Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 09-12-2012 20:47

(09-12-2012 20:45)misza02 napisał(a):  ale widze ze gonia nie wie gdzie towar kupowac Smile

dziwi cię to ?
jak ją wieś-mak drób indyk uczy wszystkiego to w jej wykonaniu wszystko wygląda jak wygląda


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - bartex89 - 09-12-2012 21:42

jak kupie firme, a psze waluta RoN to mam rozumiec, że ona znajduje sie w rumunii? nawet jak polak sprzedaje. da sie ja jakos przeniesc do polski lub importowac z rumunii do polski gazety?


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 09-12-2012 21:47

codo gazet to musisz mieć ja sam założoną na polskę
zakup udziałów w rumuńskiej sprawi, że będziesz miał tylko udziały w tej gazecie i z wypłacanych z konta firmowego xau będziesz otrzymywał adekwatny udział % w stosunku do posiadanych udziałów


Odp: RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 09-12-2012 21:48

(09-12-2012 21:47)tomazzi napisał(a):  codo gazet to musisz mieć ja sam założoną na polskę
zakup udziałów w rumuńskiej sprawi, że będziesz miał tylko udziały w tej gazecie i z wypłacanych z konta firmowego xau będziesz otrzymywał adekwatny udział % w stosunku do posiadanych udziałów

Chyba że będzie miał ponad połowę akcji to wtedy przejmie firmę


Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2