Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-59893)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - bartex89 - 09-12-2012 11:35

bo to nie player tylko firma goni


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 09-12-2012 11:36

(09-12-2012 11:35)bartex89 napisał(a):  bo to nie player tylko firma goni

dokładnie tak jak bartex pisze - to jej firmy Smile
ma na pewno drinki i samochody Smile nie wiem czy nie ma jeszcze 3 firmy, ale 2 ma na 100% Smile bo razem z wieś-mak drób indyk wywalają produkty z fabryk gry z rynku bekabekabekabeka
bo do 1 i 2 dzieciaka nie dociera fakt, że by produkt znikł to trzeba go zakupić - oni mają swoją wizję gry 100 szt na rynku i produkt znika bekabekabeka

to już dawno nie powinno być mięsa - mojego jest kilkaset, ponad 1000 szt sprzedałem, drewna też nie powinno być, żelaza również itp itd


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - buch - 09-12-2012 12:42

off top
widze tomazzi ze nie dales mi szansy odpisania na wiadomosc prywatna gdyz mnie zablokowales^^ dobrze wiedziec
nie sadzilem ze spodziewales sie jakichs wiadomosci z mojej strony ale jak widac mylilem sie


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 09-12-2012 12:46

(09-12-2012 12:42)buch napisał(a):  off top
widze tomazzi ze nie dales mi szansy odpisania na wiadomosc prywatna gdyz mnie zablokowales^^ dobrze wiedziec
nie sadzilem ze spodziewales sie jakichs wiadomosci z mojej strony ale jak widac mylilem sie

yyyy coś chyba nie tak u ciebie ...
nie dostąpiłeś zaszczytu by być na tej liście ...
tam są wyjątkowe osoby z tego forum i trzeba się postarać by na nią trafić Big Grin

wracając do tematu - miałem wypłacać 2 wypłatę, ale trochę się z tym obsunie Smile ruszyłem z firmą kanapkową, kanapek nigdy za mało Big Grin
teraz nam tylko aktywnych graczy potrzeba w jak największej ilości by gra parła do przodu


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Blackers - 09-12-2012 14:35

a ja mam do Was pytanie kupujecie gazety? Opłaca sie to?


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 09-12-2012 14:37

(09-12-2012 14:35)Blackers napisał(a):  a ja mam do Was pytanie kupujecie gazety? Opłaca sie to?

podnoszą ci inteligencję i wpływ - by było to widoczne musiałbyś dziennie czytać ich po kilka
ja nie kupuję brukowców - za drogie w porównaniu do efektów


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Blackers - 09-12-2012 14:42

(09-12-2012 14:37)tomazzi napisał(a):  
(09-12-2012 14:35)Blackers napisał(a):  a ja mam do Was pytanie kupujecie gazety? Opłaca sie to?

podnoszą ci inteligencję i wpływ - by było to widoczne musiałbyś dziennie czytać ich po kilka
ja nie kupuję brukowców - za drogie w porównaniu do efektów

Właśnie wiem, że podnoszą ale nie wiem czy jest to opłacalone ilość wpływu=do ceny czy na spotkaniach da sie odbić kase wydaną, może ktoś kto czyta wypowie się na ten temat ? Jest to dla mnie bardzo ważne


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - bartex89 - 09-12-2012 15:53

ja kupuje 2 gazety teraz dziennie zeby utrzymac 50% w "pracy"

zamierzam otworzyc wlasnie firme z gazetami


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 09-12-2012 15:56

(09-12-2012 15:53)bartex89 napisał(a):  ja kupuje 2 gazety teraz dziennie zeby utrzymac 50% w "pracy"

zamierzam otworzyc wlasnie firme z gazetami

jak będziesz konkurencyjny z cenami do spinhack to pewnie i większe będziesz miał zainteresowanie Big Grin
bo jego brukowiec za drogi jest w porównaniu do tego co się z gazet dostaje


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - bartex89 - 09-12-2012 15:58

na chwile obecna tak, choc w meetingach sie przydaje i idzie odbic cene gazet