Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ogólna dyskusja o PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Ogólna dyskusja o PPA (/Temat-Ogolna-dyskusja-o-PPA-63852)



RE: Ogólna dyskusja o PPA - surfer0700 - 29-05-2013 23:45

Jeżeli chodzi o gry przeglądarkowe to można zapisać je na swój komputer, zdekompilować i zmienić co nie co.
Jeżeli są to gry przeglądarkowe, które łączą się z internetem w celu wymiany danych, najlepiej otworzyć sobie dwie karty, w jednej mieć aktualny stan gry, a w drugiej już po zmodyfikowaniu Cheat Engine.
Co do gier PC, zależy które - często można edytować pojedynczy plik, zmienić wartości w grze również są zmienione.
Aby nagrać całość można to sobie pociąć na klatki i skleić do kupy, tak aby wyglądało płynnie.


RE: Ogólna dyskusja o PPA - JaviDesire - 29-05-2013 23:57

Ja do takich zmian wartości np. waluty w grze używam Camtasi i Photoshopa. Robię screen z filmu, w Photoshopie wycinam fragment screena gdzie są dane które chcę zmienić, pogram jeszcze chwilę w grę aby wskoczyły cyferki jakie mnie interesują, kopiuję je, ewentualnie doklejam kilka zer i zapisuję ten mały fragmencik screena do pliku .bmp (bmp dlatego, że nie traci na jakości) i w dodatkową ścieżkę w Camtasi wrzucam ten plik .bmp i przeciągam na miejsce gdzie mają się zmienić cyferki. Proste i bardzo skuteczne Smile


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Mksiak - 30-05-2013 08:16

Teraz dam coś w innym temacie Lol Nie działa enhance views, jak sobie radzicie teraz z promowaniem? Ja używam likespro ale słąbe jest Sad


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Vister81 - 30-05-2013 08:41

Sprawdź SVY ;]


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Gittech - 30-05-2013 09:09

Ale nisze z małą konkurencją znalazłem Big Grin

[Obrazek: 83h80u.jpg]

[Obrazek: zooc6s.jpg]


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Szaman1644 - 30-05-2013 09:15

(30-05-2013 08:16)Mksiak napisał(a):  Teraz dam coś w innym temacie Lol Nie działa enhance views, jak sobie radzicie teraz z promowaniem? Ja używam likespro ale słąbe jest Sad

Wczoraj rano jeszcze działał, więc może jest to chwilowe. A ma ktoś bota działającego do add me fast???

Lub co jeszcze polecacie???


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Lusek - 30-05-2013 10:21

Sluchajcie potrzebuje pomocy. Otoz chce dolaczyc dwa buttony i dwa timery do jednego progressbara. I tak... wszystko robie tak jak powinienem z tym, ze jak klikam na pierwszy button( connect with facebook) pasek sie laduje i wyskakuje komunikat ze sie hack polaczayl. ale jak klikam button 2 (start hack) to niestety pasek sie nie laduje a odrzu wyskakuje komunikat ze zostaly dodane kredyty. Jak zrobic zeby przy drugim kliknieciu pasek rownez sie ladowal? Podac wam kod?


RE: Ogólna dyskusja o PPA - patryk0407 - 30-05-2013 12:14

Małe pytanko: Jak to się nazywa w VB i jak to zrobić? ( tzn te przechodzenie jakby z karty do karty)
[Obrazek: 34610967184016587269.jpg]


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Szaman1644 - 30-05-2013 12:17

Jakie chcesz zrobić przechodzenie??? Chodzi o zrobienie tak jak tu na innym hacku???


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Vister81 - 30-05-2013 12:18

Criminal Case <3 Big Grin

TabControl w Containers.