Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-59893)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 07-12-2012 22:54

(07-12-2012 22:48)misza02 napisał(a):  ci ludzie sa poje...i! po jaki ... tak mocno winduja ceny skoro wystarczy dac taka sama kwote jak poprzednik i cierpliwie czekac! powiem wam jedno panowie - rumuni sa 100 lat przed nami w kwestii wychowania ekonomicznego. koniec.

btw

chyba za duzo browarkow na rozpoczecie weekendu impreza

uspokoi się myślę, jak paru idiotów naprodukuje towaru i będzie leżeć na rynku w x ilościach i nie szedł, niestety pod uwagę musisz brać, że w gry w polsce grają nie dorozwinietę dzieci przede wszystkim także gra w grach ekonomicznych wygląda w większości ilości aktywnych jak wygląda - dziecko nie ma pojęcia o popytu i podaży - oni się bawią za pieniądze taty i mamy


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 07-12-2012 23:25

wazne ze gonia kupuje domki. a od kogo? Lol a mam ich jeszce 16 na stanie, wiec jak wplacila 25 euro to jest 84813 PLN, niech polowe wlozy w firme ktora generuje tylko straty a za reszte moze wykupi moje domki, ktorych znowu sprowadze sporo, a cene za wynajem da hmmmm ... min 10 PLN jak na gonie przystalo. i to mi sie zaczyna podobac Big Grin


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - buch - 07-12-2012 23:33

misza wez pod uwage ze nie kazdy ma wglad na to co dzieje sie w innych wojewodztwach i ustala ceny "na oko"
kazdy ma swoj styl gry i nic nikomu do tego, zreszta kazdy z tego forum juz robil przebitki i to dosc znaczace zapewne nie majac o tym nawet pojecia.
krotko mowiac uwazam, ze obrazanie kogokolwiek jest nie na miejscu jak nie zna sie sytuacji w ktorej sami obecnie sie znajdujemy


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 07-12-2012 23:58

(07-12-2012 23:33)buch napisał(a):  misza wez pod uwage ze nie kazdy ma wglad na to co dzieje sie w innych wojewodztwach i ustala ceny "na oko"
kazdy ma swoj styl gry i nic nikomu do tego, zreszta kazdy z tego forum juz robil przebitki i to dosc znaczace zapewne nie majac o tym nawet pojecia.
krotko mowiac uwazam, ze obrazanie kogokolwiek jest nie na miejscu jak nie zna sie sytuacji w ktorej sami obecnie sie znajdujemy
to po to jest mozliwosc poruszania sie po regionach. a na oko to chlop ...
przebitki byly ale kazdy bardzo szybko zrozumial, ze to moze trwac w nieskonczonosc i nie na tym polega ekonomia gry. trzeba byc twradym a nie miekkim (jak to bylo w jedny wspanialym filmie) i odpowiednio ustalic swoje ceny wynagrodzenia za prace a nie za wszelka cene byc pierwszym. co to daje? ustawie sobie powiedzmy na 89,6 tak jak teraz mam i ci "koledzy/kolezanki" wyprodukuja towar i ustala cene na podstawie systemu, poniewaz koszta pracy byly x wieksze od moich. ja poczekam, wyprodukuje towar duzo taniej i go sprzedam, a ich towar jest o ok 15% drozszy od towaru z budzetu panstwa, gdzie stok jest w granicach 800+. I o czym my mowimy? Ja nie oceniam ludzi tylko stwierdam ich zachowanie.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - buch - 08-12-2012 00:18

(07-12-2012 23:58)misza02 napisał(a):  
(07-12-2012 23:33)buch napisał(a):  misza wez pod uwage ze nie kazdy ma wglad na to co dzieje sie w innych wojewodztwach i ustala ceny "na oko"
kazdy ma swoj styl gry i nic nikomu do tego, zreszta kazdy z tego forum juz robil przebitki i to dosc znaczace zapewne nie majac o tym nawet pojecia.
krotko mowiac uwazam, ze obrazanie kogokolwiek jest nie na miejscu jak nie zna sie sytuacji w ktorej sami obecnie sie znajdujemy
to po to jest mozliwosc poruszania sie po regionach. a na oko to chlop ...
przebitki byly ale kazdy bardzo szybko zrozumial, ze to moze trwac w nieskonczonosc i nie na tym polega ekonomia gry. trzeba byc twradym a nie niekkim (jak to bylo w jedny wspanialym filmie) i odpowiednio ustalic swoje ceny wynagrodzenia za prace a nie za wszelka cene byc pierwszym. co to daje? ustawie sobie powiedzmy na 89,6 tak jak teraz mam i ci "koledzy/kolezanki" wyprodukuja towar i ustala cene na podstawie systemu, poniewaz koszta pracy byly x wieksze od moich. ja poczekam, wyprodukuje towar duzo taniej i go sprzedam, a ich towar jest o ok 15% drozszy od towaru z budzetu panstwa, gdzie stok jest w granicach 800+. I o czym my mowimy? Ja nie oceniam ludzi tylko stwierdam ich zachowanie.
haha dobry zart
mozliwosc poruszania po regionach^^
to moze mi podpowiesz jak mam to szybko i sprawnie zrobic zeby np rano ustawic sobie miejsca pracy w 9 regionach zeby byc jako pierwszy i nie windowac? oczywiscie nie mam zamiaru sobie skakac placac 0,2e

cos mi sie wydaje ze chyba naprawde za duzo tych browarow wypiles
zreszta co ja bede duzo sie rozpisywal, sam wczoraj w mazowieckim wyskoczyles z cena ok100zl kiedy byla conajmniej o 5zl nizsza, to czy mi teraz rowniez przysluguje prawo nazwania Cie poje....? ogarnij sie!
swoich miejsc pracy masz zapewne z 50, dlatego Twoje oferty moga sobie wisiec cly dzien, ale biorac pod uwage kogos kto ma 4 miejsca pracy w 2 regionach bez walki o pracownika moze firme zamykac juz teraz!
mysle ze doskonale zdajesz sobie z tego sprawe (wkoncu caly czas czytam o Twoich planach, obnizkach itd) takze dla tak "oblatanego" inwestora jak Ty takie windowanie cen przez graczy "drugorzednych" (jedna mala firma) starajacych sie cos osiagnac powinno byc jak najbardziej zrozumiale
takze panowie, przestancie pierdolic farmazony!


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 08-12-2012 00:28

buch powiem krótko - ogarnij się bo nie masz fiołkowego pojęcia co piszesz
waląc stawkami fakt, będziesz miał produkt ale nie będziesz miał klienta bo za duża cena - to każdy cię oleje poczeka na tańsze rzeczy
hahaha dobre misza i 50 miejsc pracy w jego firmie - pomyśl nim kolejną swoją "mądrość" napiszesz

widzę, że jesteś kolejną osobą jak wieś-mak indyk, gonia którzy pierwsze muszą się wziąść za naukę ekonomi, pojęć i podaż a wtedy znając zasady brać się za grę ekonomiczną


nikt ci nie zabrania mieć x stanowisk pracy - trzeba tylko wpłacić euro, nie masz = nie bierz się za grę i firmę a jeśli już się porwałeś to nie płacz co ty masz a czego nie masz, bo szczerze mówiąc mało to kogo interesuje

daj na luz i idź może już lepiej spać


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 08-12-2012 00:43

(08-12-2012 00:18)buch napisał(a):  
(07-12-2012 23:58)misza02 napisał(a):  
(07-12-2012 23:33)buch napisał(a):  misza wez pod uwage ze nie kazdy ma wglad na to co dzieje sie w innych wojewodztwach i ustala ceny "na oko"
kazdy ma swoj styl gry i nic nikomu do tego, zreszta kazdy z tego forum juz robil przebitki i to dosc znaczace zapewne nie majac o tym nawet pojecia.
krotko mowiac uwazam, ze obrazanie kogokolwiek jest nie na miejscu jak nie zna sie sytuacji w ktorej sami obecnie sie znajdujemy
to po to jest mozliwosc poruszania sie po regionach. a na oko to chlop ...
przebitki byly ale kazdy bardzo szybko zrozumial, ze to moze trwac w nieskonczonosc i nie na tym polega ekonomia gry. trzeba byc twradym a nie niekkim (jak to bylo w jedny wspanialym filmie) i odpowiednio ustalic swoje ceny wynagrodzenia za prace a nie za wszelka cene byc pierwszym. co to daje? ustawie sobie powiedzmy na 89,6 tak jak teraz mam i ci "koledzy/kolezanki" wyprodukuja towar i ustala cene na podstawie systemu, poniewaz koszta pracy byly x wieksze od moich. ja poczekam, wyprodukuje towar duzo taniej i go sprzedam, a ich towar jest o ok 15% drozszy od towaru z budzetu panstwa, gdzie stok jest w granicach 800+. I o czym my mowimy? Ja nie oceniam ludzi tylko stwierdam ich zachowanie.
haha dobry zart
mozliwosc poruszania po regionach^^
to moze mi podpowiesz jak mam to szybko i sprawnie zrobic zeby np rano ustawic sobie miejsca pracy w 9 regionach zeby byc jako pierwszy i nie windowac? oczywiscie nie mam zamiaru sobie skakac placac 0,2e

cos mi sie wydaje ze chyba naprawde za duzo tych browarow wypiles
zreszta co ja bede duzo sie rozpisywal, sam wczoraj w mazowieckim wyskoczyles z cena ok100zl kiedy byla conajmniej o 5zl nizsza, to czy mi teraz rowniez przysluguje prawo nazwania Cie poje....? ogarnij sie!
swoich miejsc pracy masz zapewne z 50, dlatego Twoje oferty moga sobie wisiec cly dzien, ale biorac pod uwage kogos kto ma 4 miejsca pracy w 2 regionach bez walki o pracownika moze firme zamykac juz teraz!
mysle ze doskonale zdajesz sobie z tego sprawe (wkoncu caly czas czytam o Twoich planach, obnizkach itd) takze dla tak "oblatanego" inwestora jak Ty takie windowanie cen przez graczy "drugorzednych" (jedna mala firma) starajacych sie cos osiagnac powinno byc jak najbardziej zrozumiale
takze panowie, przestancie pierdolic farmazony!
nie chce sie z toba klocic ale widze, ze nie kumasz bazy. wiadome jest ze nie jestesmy w stanie ogarnac az 9 regionow. ale czasem warto zainwestowac w samochod (skoro piszesz o 2 regionach moge sie domyslec ze poza nie nie wykraczasz - moge sie mylic). ale po jakie licho jezdzic az po 9 regionach skoro mozna w ciagu dnia ogarnac 3-4 regiony i na ich podstawie wyciagnac odpowiednie wnioski? to nie jest takie trudne . wystarczy czysta kartka, dlugopis i jakies pojecie ekonomiczne, ktorego ucza w szkole sreniej. nic poza tym. to co napisales ze cos tam o 5 PLN bylo ponad - owszem moglo sie zdazyc - dlatego pisze ze warto nizsza cene dac i poczekac - aktulnie jestem w malopolsce? przed 24 byly ceny w granicach 92 PLN, nagle ktos sie wylamal i dal 104 (bylo chyba z 3 oferty). ja pozostalem z 89,6 i po 24:00 moje oferty zostaly WYKOZYSTANE! Wiec mi tu nie pisz, ze faktycznie za duzo browarow wypilem skoro mam racje.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 08-12-2012 01:55

indyk sam siebie przebija w cenach za prace. nie czaje o co "kaman". czy ten czlowiek mysli racjonalniie?
sam sobie szkodzi


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 08-12-2012 07:37

(08-12-2012 01:55)misza02 napisał(a):  indyk sam siebie przebija w cenach za prace. nie czaje o co "kaman". czy ten czlowiek mysli racjonalniie?
sam sobie szkodzi

mądry głupiego nie zrozumie
nie mam pojęcia co on sobie w swoim infantylno debilnym umysłku uroił i nie mam nawet czasu i ochoty by rozkminiać to co on robi bo szkoda zajmować się idiotami
niech robi co chce
jak to ruskie mówią : przyszedł do gry z piz.... i pójdzie w piz.... bo tym co robi daleko nie zajedzie


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 08-12-2012 09:31

Teczki. cena - pm ma tańsze aktówki od ciebie misza Tongue
i jeszcze na tej cenie i tak zarabia
także z aktówkami chyba biznesu nie zrobisz Tongue