Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hivemicro.com +18 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Hivemicro.com +18 (/Temat-Hivemicro-com-18-142314)



RE: Hivemicro.com +18 - Fox90 - 12-06-2017 14:45

(12-06-2017 14:04)rozi1910 napisał(a):  
(12-06-2017 14:01)Spiderman420 napisał(a):  Popieram Warto sobie pomagać wzajemnie na forum kto wie może kiedyś ci którzy znają takie metody a nie chcą ich wyjawić będą w przyszłości potrzebować naszej pomocy Wink
Skąd wiesz, że będą jej potrzebować? Big Grin
Niekoniecznie tutaj i niekoniecznie przy tej stronie. Zawsze przy czymś musimy liczyć na czyjąś pomoc, obejrzenie filmiku na youtubie czy przeczytanie jakiegoś artykułu w którymś coś jest wytłumaczone też jest skorzystaniem z czyjejś pomocy. Wtedy każdy oczekuje pomocy, ale sam od siebie już człowiek nie jest taki chętny żeby dawać.

Jednak pomocą należy się dzielić mądrze, rzucanie dobrej rady na forum jak wykiwać system nie przyniesie nic dobrego. Nie wiem jak inni tutaj zarabiają, sam nie potrafię "obejść" systemu, ale nie dziwię się ludziom którzy nie rozpisują się o tym na prawo i lewo Smile


RE: Hivemicro.com +18 - veyond - 12-06-2017 16:32

Jeżeli każdy ma przewagę, nie ma jej nikt (bez podtekstów).

Ze "sprytnymi" powinien sobie radzić hive, inna sprawa sobie zupełnie nie daje rady.


RE: Hivemicro.com +18 - rozi1910 - 12-06-2017 17:23

(12-06-2017 14:45)Fox90 napisał(a):  
(12-06-2017 14:04)rozi1910 napisał(a):  
(12-06-2017 14:01)Spiderman420 napisał(a):  Popieram Warto sobie pomagać wzajemnie na forum kto wie może kiedyś ci którzy znają takie metody a nie chcą ich wyjawić będą w przyszłości potrzebować naszej pomocy Wink
Skąd wiesz, że będą jej potrzebować? Big Grin
Niekoniecznie tutaj i niekoniecznie przy tej stronie. Zawsze przy czymś musimy liczyć na czyjąś pomoc, obejrzenie filmiku na youtubie czy przeczytanie jakiegoś artykułu w którymś coś jest wytłumaczone też jest skorzystaniem z czyjejś pomocy. Wtedy każdy oczekuje pomocy, ale sam od siebie już człowiek nie jest taki chętny żeby dawać.

Jednak pomocą należy się dzielić mądrze, rzucanie dobrej rady na forum jak wykiwać system nie przyniesie nic dobrego. Nie wiem jak inni tutaj zarabiają, sam nie potrafię "obejść" systemu, ale nie dziwię się ludziom którzy nie rozpisują się o tym na prawo i lewo Smile
Mniej więcej to miałem na myśli Wink

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka


RE: Hivemicro.com +18 - star4x5 - 12-06-2017 19:24

Jakby stabilnie ta strona wczytywała obrazki to by była bardzo fajna. Ciekawe kiedy zniknie napis beta -_-


RE: Hivemicro.com +18 - devastraptor - 12-06-2017 20:16

(10-06-2017 16:57)Xers napisał(a):  jak wam wyskakuje brak zdjęć i was to wkurza to wystarczy zablokować stonkę nz "no more task" i zmienić jej wartość na strone która się otwiera na start working to automatycznie wam wbijają nowe zdjęcia bez przerwy Big Grin

trochę kombinowania i życie jest łatwiejsze

ja wyciągam 2$/h

a Ty nie wciskaj kitu ludziom, bo takie coś jest niemożliwe. Możesz sobie co najwyżej zablokować komunikat "no more tasks". To, czy zobaczysz zdjęcia, czy przerwie Ci pracę zależy tylko od serwera. Nawet jak sobie zautomatyzujesz tak, że nie będzie Cię wywalało z "/feed" do "/jobs", to będziesz (tak jak inni) widział długo kręcące się kółeczko oczekiwania tak długo, dopóki serwer nie załaduje nowych zdjęć.
Także proszę tutaj mitów nie tworzyć Wink


RE: Hivemicro.com +18 - Xers - 12-06-2017 21:44

tak tylko jakbyś nie zauważył to jak Ci się skończą obrazki i włączysz na nowo start to automatycznie masz dodane nowe do serwera Smile

więc u mnie przerwa jak już jest to tylko i wyłącznie jak nie ma obrazków.

W moim sposobie chodzi głównie o to, że nie muszę naciskać bo jak się nowe obrazki pojawią na serwerach to mi je automatycznie wyświetla Smile


tak na marginiesie, ponad 40 osób do mnie napisało o sposób, prawdopodobno w środę nagram filmik jak to zrobić, bo wydaje mi się, że to nie jest nielegalne.. co więcej wydaje mi się, że dla nich lepiej, że szybciej ktoś wykonuje segregowanie obrazków Smile

Jest nas tu sporo więc chętnie pomogę bo nie jestem Januszem Cebulakiem Smile
dajcie mi 2 dni Wink


RE: Hivemicro.com +18 - devastraptor - 12-06-2017 21:48

(12-06-2017 21:44)Xers napisał(a):  tak tylko jakbyś nie zauważył to jak Ci się skończą obrazki i włączysz na nowo start to automatycznie masz dodane nowe do serwera Smile

więc u mnie przerwa jak już jest to tylko i wyłącznie jak nie ma obrazków.

W moim sposobie chodzi głównie o to, że nie muszę naciskać bo jak się nowe obrazki pojawią na serwerach to mi je automatycznie wyświetla Smile


tak na marginiesie, ponad 40 osób do mnie napisało o sposób, prawdopodobno w środę nagram filmik jak to zrobić, bo wydaje mi się, że to nie jest nielegalne.. co więcej wydaje mi się, że dla nich lepiej, że szybciej ktoś wykonuje segregowanie obrazków Smile

Jest nas tu sporo więc chętnie pomogę bo nie jestem Januszem Cebulakiem Smile
dajcie mi 2 dni Wink

No w sumie racja, teraz rozumiem. Ale ta przerwa tak czy siak u Ciebie nawet się pojawia Wink

A ten filmik zamierzasz dać tak 'public'? W sensie, że na YT, angielski tytuł itp. itd. - wtedy Hive szybko zablokuje tą metodę.


RE: Hivemicro.com +18 - veyond - 12-06-2017 22:26

Jeszcze trochę a nas wywalą na osobny serwer z 0,5 PLN/1000, ale za to po polsku

edit
WYPŁATA


RE: Hivemicro.com +18 - Sebix1929 - 12-06-2017 22:40

Hahaha czemu zrobili wypłate w poniedziałek xD ? W momencie wypłacania na jednym koncie miałem 20,20$ i wypłaciło a na drugim zabrakło mi 0,02$ do minimanej i musze czekać tydzień xD

PS: Wielki props dla ciebie Xers za nie bycie cebulą Wink


RE: Hivemicro.com +18 - czarny7777777 - 12-06-2017 22:40

kurcze juz wypłata a mi własnie zabrakło 1$ który chciałem teraz zrobic bedzie na nastepny tydzien Tongue