Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ogólna dyskusja o PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Ogólna dyskusja o PPA (/Temat-Ogolna-dyskusja-o-PPA-63852)



RE: Ogólna dyskusja o PPA - vankosiara - 13-05-2013 14:09

Co to są za metody, jak ich używać i która jest lepsza?
Mówię o pozycjonowani Black i White Seo Hat?


RE: Ogólna dyskusja o PPA - octawius - 13-05-2013 14:17

Black Seo to szybka metoda promowanie lecz nierozważne jej używanie zazwyczaj kończy się szybkim banem na google White Seo wolna lecz bezpieczna forma promocji Wink Jeśli chcesz się czegoś więcej dowiedzieć o tym to wujek google zaprasza. Wink


RE: Ogólna dyskusja o PPA - cupcup - 13-05-2013 15:36

Aby podnieść pozycje bloga należy umieszczać link bloga na konkurencyjnych blogach ?


RE: Ogólna dyskusja o PPA - vankosiara - 13-05-2013 18:39

Mam problem. Nie mogę upload'ować plików na FC o rozszerzeniu *.exe a *.rar ..
Pisałem do FC 2 dni temu ale nie odpisali. Mam tak już od trzech 3dni i nie przez to aktualizować bloga..


RE: Ogólna dyskusja o PPA - WazzaP - 13-05-2013 18:40

(13-05-2013 18:39)vankosiara napisał(a):  Mam problem. Nie mogę upload'ować plików na FC o rozszerzeniu *.exe a *.rar ..
Pisałem do FC 2 dni temu ale nie odpisali. Mam tak już od trzech 3dni i nie przez to aktualizować bloga..

Mają jakieś problemy od paru dni i można uploadować pliki tylko do 1 MB.


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Vister81 - 13-05-2013 18:46

LUDZIE!
Ktoś się pode mnie podszywa, prosi o przepisanie mentora z FC. Ale taki z tego kogoś baran, że nawet nie zna mojego poprawnego maila, a przy okazji nie domyślił się, że bez problemów dowiem się kto to taki (na FC).

Także pozdrawiam tego barana.


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Pablo1979 - 13-05-2013 19:46

Szybkie pytanie do promujących na YT dajecie w opisie niszy bezpośrednie linki do pobrania czy tylko swoją stronę a może to i to ?


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Bandaid - 13-05-2013 19:51

Na stronę. Wtedy mniejsze ryzyko usunięcia filmu.


RE: Ogólna dyskusja o PPA - octawius - 14-05-2013 17:25

Powiedział by mi ktoś jak szukać wartościowych nisz?? Bo zawsze mam z tym problem i szkoda mojego czasu na wstawianie wygasłych nisz Tongue Z góry bym podziękował ze pomoc. I odwdzięczę się reputkami Smile


RE: Ogólna dyskusja o PPA - vankosiara - 19-05-2013 20:10

Skąd zdobyć mocne backlinki, pomijając kupowanie ich?