Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: prolific.ac - świetnie płatne ankiety (/Temat-prolific-ac-swietnie-platne-ankiety-157283)



RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - kamillowad - 25-03-2020 23:36

mam ankiete chce wejsc i takie cos:

You are ineligible to take part in this study. We apologise for the inconvenience. Your account is in good standing.

i co...


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - MJay - 26-03-2020 13:41

Też wczoraj miałem takie coś. Początkowo też mi to wyskakiwało, kilka razy odświeżyłem stronę i udało się dostać.

(25-03-2020 23:36)kamillowad napisał(a):  mam ankiete chce wejsc i takie cos:

You are ineligible to take part in this study. We apologise for the inconvenience. Your account is in good standing.

i co...



RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Szalony - 27-03-2020 15:47

A więc w 100% wypłacalna strona! Zbierałem te 5 funtów 1 dzień ; ) zobaczymy jak będą się pojawiały kolejne ankiety: )

[Obrazek: Zdl9YtB.png]


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Shimeon - 27-03-2020 16:39

Dziś się właśnie zalogowałem i od razu pojawiło się po miesiącu nowe badanie. Powinienem to częściej robić. Wink

Social media and body image for males
Hosted by keele.ac.uk
£0.8510 minutes £5.10/hr 0 places remaining



RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - keram212 - 27-03-2020 17:31

Witam, ja mam troszke inne pytanie, a może i dwa.. Czy jest mozliwosc aby dostawac jakies powiadomienia ze mamy ankiete do zrobienia?, oraz czy ja coś zle zrobilem czy to czasowo jest.. byłem na telefonie z ciekawosci wszedlem, patrze mam ankiete, no ale nie mogłem jej zrobić na telefonie, więc wracajac do domu odpalam a tam jej nie ma.. Dlaczego?


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - adi_hq - 27-03-2020 17:45

(27-03-2020 17:31)keram212 napisał(a):  Witam, ja mam troszke inne pytanie, a może i dwa.. Czy jest mozliwosc aby dostawac jakies powiadomienia ze mamy ankiete do zrobienia?, oraz czy ja coś zle zrobilem czy to czasowo jest.. byłem na telefonie z ciekawosci wszedlem, patrze mam ankiete, no ale nie mogłem jej zrobić na telefonie, więc wracajac do domu odpalam a tam jej nie ma.. Dlaczego?

Prolific Assistant dodatek na chrome!


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Kryspin - 27-03-2020 17:45

(27-03-2020 17:31)keram212 napisał(a):  Witam, ja mam troszke inne pytanie, a może i dwa.. Czy jest mozliwosc aby dostawac jakies powiadomienia ze mamy ankiete do zrobienia?, oraz czy ja coś zle zrobilem czy to czasowo jest.. byłem na telefonie z ciekawosci wszedlem, patrze mam ankiete, no ale nie mogłem jej zrobić na telefonie, więc wracajac do domu odpalam a tam jej nie ma.. Dlaczego?

jeżeli uda Ci się dostać do ankiety to masz 10 minut aby ją zacząć jak nie zrobisz tego to przepada.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - keram212 - 27-03-2020 17:49

Dobra dzięki Panowie Big Grin


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - camil_retail - 27-03-2020 17:54

była teraz ankieta o koronowirusie za 1 funt ale przy próbie rezerwacji miejsca komunikat taki jak tu ktoś wcześniej pisał - You are not eligible. Dziwne - skoro jestem nieuprawniony to po co wogole się wyświetla ta ankieta


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Kryspin - 27-03-2020 19:21

właśnie wpadła ankieta za 0.81£ w sumie z 2 pytaniami czy chce przekazać 0,50$ na walkę z koronowirusem czy chce zostawić je dla siebie oraz czy zamierzam przestrzegać zaleceń o wirusie