Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Komandos823 - 31-07-2018 22:19

A tyle go na coalco bronią co po niektórzy hehe


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Anonimowy55 - 01-08-2018 10:38

Broni go zapewne ta grupka znajomych z ktorymi zalozyl gre hehe.Co do pozwu to nic dziwnego skoro tyle kasy zajebal ludziom.Pomimo rzekomego urlopu nadal operowal BTC 12-go,16-go,20-go i co najciekawsze to 2018-07-30 07:08:41 a wiec przedwczoraj,zwinal reszte BTC z konta.Wiec nie ma co sie ludzic ze wroci i zal mi ludzi na FB czy na forum Coalco ktorzy probuja go bronic i wrecz zniechecic ludzi do zlozenia pozwu.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Zaperr44 - 01-08-2018 10:57

Moja wypłata już prawie 3 tygodnie wisi Jerk Połowę wkładu odzyskałem więc dobre i to a i tak dużo na tą grę nie przeznaczyłem da się przeboleć Smile + wiadomo że admin nie wróci i nie zrobi tych wypłat bo teraz taka sytuacja nerwowa się zrobiła i wszyscy rzucili do wypłat to przecież ta strona padnie i nie będzie żadnej kasy do napędzania tego Big Grin


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - thomasward - 01-08-2018 11:42

Z ciekawości, ile tych BTC zwinął sobie na konto, mógłbym link do jest adresu?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - maxiu170 - 01-08-2018 13:18

Na discordize ktoś udostępniał


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Anonimowy55 - 01-08-2018 19:27

(01-08-2018 11:42)thomasward napisał(a):  Z ciekawości, ile tych BTC zwinął sobie na konto, mógłbym link do jest adresu?

Tu jest link do adresu:

https://www.blockchain.com/btc/address/1CoaLCoyLoq5riGZxcZM5t8K3PqjnDggXu


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Chrumek - 01-08-2018 20:39

To chyba najdłużej funkcjonująca strona która jest scamem... Użytkownicy wciąż tam grają, dyskutują itp. Gdyby admin to dobrze rozegrał mógłby wyciągnąć znacznie więcej.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - marek216 - 01-08-2018 21:30

@Chrumek, niejaki SamotnyWilku wręcz uważa że wszystko jest OK, a Ci co uważają że stracili kasę to stracili ja na własne życzenie, a w grę grać nalezy bo admin wróci i wszystko się wyjaśni.

Nie wiem co to za człek ale jak nie jest kolega admina to nie wiem co myśleć o jego stanie zdrowia psychicznego.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - TheJerremi - 01-08-2018 21:37

trzeba przyznać ze z tej gry się zrobiła niezła zagadka...


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - FIHU - 01-08-2018 21:55

(28-07-2018 18:43)antykt napisał(a):  Anonimowy 55 jakoś nie wierze jak czytam na forum coalco to mam wrażenie że tam piszą sami klakierzy na przykład
pisze FIHU
..Grajcie normalnie jak na początku, bez kasy też się da i przestańcie już wymyślać teorie spiskowe."

Napisałem tak, by po kazdym wejściu na forum, nie czytac waszego płaczu non stop o to samo.
Admin zniknął, wróci to wróci, nie to nie, ale gra dalej działa więc lepiej pograc niz tylko narzekać.