Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hivemicro.com +18 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Hivemicro.com +18 (/Temat-Hivemicro-com-18-142314)



RE: Hivemicro.com +18 - kevin4 - 10-06-2017 18:56

Poza moje tez.


RE: Hivemicro.com +18 - devastraptor - 10-06-2017 19:23

(10-06-2017 16:57)Xers napisał(a):  jak wam wyskakuje brak zdjęć i was to wkurza to wystarczy zablokować stonkę nz "no more task" i zmienić jej wartość na strone która się otwiera na start working to automatycznie wam wbijają nowe zdjęcia bez przerwy Big Grin

trochę kombinowania i życie jest łatwiejsze

ja wyciągam 2$/h

Jeśli ktoś nie potrafi, a również denerwuje go ten komunikat, to polecam macro. (To chyba jest na miarę możliwości każdego).

Nagrywamy sobie Jitbitem albo czymś innym, jak klikamy "esc" --> start working --> start working, bindujemy z dowolnym klawiszem obok tych numerycznych i potem nie musimy sięgać ręką po myszkę.

Tak ja sobie radzę z tematem ^_^


RE: Hivemicro.com +18 - veyond - 10-06-2017 20:00

za dużo nie mów, bo jak każdy zacznie zarabiać 2/h to sie szybko polapią, z resztą - było sie uczyć


RE: Hivemicro.com +18 - rozi1910 - 11-06-2017 12:36

czy to Temporarily Deactivated w czerwonym prostokącie wyświetla się, dlatego że zrobiłem coś źle czy to normalne?
[Obrazek: 33ky71k.png]


RE: Hivemicro.com +18 - rojasQ - 11-06-2017 12:39

Tak, zrobiłeś coś źle. Jest to tymczasowy ban za niską skuteczność. Smile


RE: Hivemicro.com +18 - rozi1910 - 11-06-2017 15:27

czaję, teraz idzie mi już lepiej Lol
tylko nadal nie wiem jak trzaskacie 2$/h. Mam ciągle obrazki ale to raczej nieosiągalne, u was też?


RE: Hivemicro.com +18 - devastraptor - 11-06-2017 17:12

Znalazłem coś ciekawego i aż dziwię się, że wcześniej nikt o tym nie wspomniał.

https://thehive.ai/

Przeczytajcie to, co tam jest napisane, to właśnie na tym wszystkim opiera się Hivemicro.

Też objaśniony macie fakt, jak oni na tym zarabiają Big Grin

Nawet Wy możecie zlecić swoje obrazki do moderacji.

Każdy może również za darmo wygenerować swój klucz API.

Ja w tej chwili nie mam czasu + przez mój kiepski angielski nie będzie mi się chciało, ale jak ktoś by mógł to niech posprawdza te wszystkie zakładki na tej stronie i podzieli się refleksjami Wink


RE: Hivemicro.com +18 - Tiger_GG - 12-06-2017 01:16

(10-06-2017 16:57)Xers napisał(a):  jak wam wyskakuje brak zdjęć i was to wkurza to wystarczy zablokować stonkę nz "no more task" i zmienić jej wartość na strone która się otwiera na start working to automatycznie wam wbijają nowe zdjęcia bez przerwy Big Grin

trochę kombinowania i życie jest łatwiejsze

ja wyciągam 2$/h

Było by miło jak byś napisał (lub ktoś inny) krok po kroku co i jak zrobić Smile


RE: Hivemicro.com +18 - Spiderman420 - 12-06-2017 14:01

Popieram Warto sobie pomagać wzajemnie na forum kto wie może kiedyś ci którzy znają takie metody a nie chcą ich wyjawić będą w przyszłości potrzebować naszej pomocy Wink


RE: Hivemicro.com +18 - rozi1910 - 12-06-2017 14:04

(12-06-2017 14:01)Spiderman420 napisał(a):  Popieram Warto sobie pomagać wzajemnie na forum kto wie może kiedyś ci którzy znają takie metody a nie chcą ich wyjawić będą w przyszłości potrzebować naszej pomocy Wink
Skąd wiesz, że będą jej potrzebować? Big Grin

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka